„Via Baltica“ kelyje – sukrečiantis incidentas: jei ne pareigūnai, vairuotojas būtų miręs

Pareigūnai gavo liudininkų pranešimą, kad kelyje „Via Baltica“ pastebėjo įtartinai vairuojantį asmenį. Pareigūnai ir laidos „Farai“ operatorius netrukus išskubėjo ieškoti minėtojo vairuotojo.

Ilgai jie netruko – jiems priešais akis raudono „Seat“ su itališkais numeriais vairuotojas net du kartus vos per plauką išvengė dviejų avarijų. Vairuotojas norėjo sukti kairėn, tačiau nei iš šio, nei iš to metėsi į dešinę pusę ir vos nepakliuvo po vilkiko ratais.

Po akimirkos vyras ėmėsi sukti kairėn ir atlikdamas manevrą tik per plauką išvengė smūgio su atvažiuojančiu automobiliu.

Tokius veiksmus pastebėję pareigūnai nedelsiant vyrą sustabdė. Visgi jis iškart nesustojo, nes, greičiausiai, nė nesuprato, kad yra stabdomas.

Vyrui sustojus prie jo automobilio priėjo pareigūnai. Paaiškėjo, kad vyras nekalba nei lietuviškai, nei angliškai, nei rusiškai. Patikrinus jo vairuotojo pažymėjimą pareigūnai sužinojo, kad jis – Lenkijos pilietis.

Vairuotojas aiškino, kad daugiau nei parą važiuoja iš Suomijos atgal namo į Lenkiją. Jis teigė, kad jaučiasi gerai ir yra blaivus, tačiau pareigūnai pastebėjo, jog vyras nežmoniškai prakaituoja ir yra išmuštas raudonio.

Patikrinus vyro blaivumą Lenkijos piliečio liudijimai pasitvirtino – jis tikrai buvo blaivus. Tačiau tai pareigūnų nenuramino ir jie nedelsdami iškvietė medikus. Pareigūnai vyrą įspėjo, kad tokios būklės jam tikrai neleis vairuoti.

Į įvykio vietą atvažiavę medikai iškart vyrą apžiūrėjo ir patvirtino tai, ką pareigūnai įtarė. Vyrą bevairuojant ištiko infarktas, o nuo kelionės pervargęs vyras to net neįtarė. Jei ne neabejingi policininkai, vyras tikrai nebūtų pasiekęs savo viešbučio Suvalkuose – pakeliui jis būtų miręs.

Kokias avarines situacijas sukėlė Lenkijos pilietis, kaip pareigūnai įtikino vairuotoją netęsti kelionės ir kaip baigėsi visa situacija, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
Y
Yes!
2020-02-27 21:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai! Žmogus grįš namo pas artimuosius
Atsakyti
-2

M
Mila
2020-02-27 22:13:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokie pareigūnai šaunuoliai. Didžiuojuosi jumis!!!! Gerą žinoti, kad pas mus išliko tokių žmonių!!!
Atsakyti
0

B
Barbosas
2020-02-27 22:31:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba pareigunam.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų