Giulija prabilo apie depresiją: išgelbėjo dukros žodžiai

Visą gyvenimą kartu dainavusios ir koncertavusios dainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon šiandien susitinka vis rečiau. Savo gyvenimo svajones Monika pildo už Atlanto, viename didžiausių pasaulio miestų – Niujorke, o Giulija sėkmingai muzikinę karjerą toliau tęsia Lietuvoje. Tačiau didelis atstumas ir laiko juostų skirtumas netrukdo joms išlaikyti tvirtą ryšį, o ir kartu padainuoti jos vis dar atranda progų.

Šeštadienį TV3 kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“ į dvikovą dėl geresnės kulinarės vardo stojo legendinis mamos ir dukters duetas, tikros scenos profesionalės – Giulija Baužienė ir Monika Falcon. Kad jų vokalo sugebėjimai yra puikūs, niekas nesuabejotų, tačiau kulinarinius įgūdžius įvertinti į laidos studiją atvyko grupės „Balius“ lyderis Gintautas Kirkila-Klarkas.

Burtai lėmė, jog Giulija kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, kepė citrininę vištienos „piccata“, o Monika, padedama iš Šri Lankos kilusio virtuvės šefo Dilano Dampellos Gamage, gamino bolivinę balandą su jūros gėrybėmis.

Viešumoje retai pasirodanti Lietuvos estrados žvaigždė Giulija Baužienė ne vieną dešimtmetį sukasi pramogų pasaulyje, trykšta neblėstančia energija, o su dukra Monika atrodo tarsi seserys. Negana to, jas dvi sieja ir tvirtas tarpusavio ryšys, susietas ne tik šeimyniniais saitais, bet ir meile muzikai.

„Aš ją dar visiškai vaiką vežiodavausi šalia su savimi po visus koncertus, kiek tik įmanoma buvo. Na, o vėliau ji pradėjo ir kartu lipti į sceną, nuo ketverių išleidome jau net ir albumą. Buvo viena populiariausių vaikų kokį gerą dešimtmetį tai tikrai“, – laidoje pasakos Giulija.

Šiandien Monika – žinoma operos solistė, koncertuojanti didžiausiose Amerikos bei Vakarų Europos scenose. Nors dvejonių dėl gyvenimo kelio būta ne vienos, tačiau didžiausią padėka už viską, ką pasiekė, moteris jaučia tik savo mamai.

„Aš esu labai dėkinga savo mamai, nes nežinau ar būčiau išvykusi, pasiekusi ir turėjusi tai, ką turiu dabar, jeigu manęs mama nebūtų pastūmėjusi“, – atviravo Monika.

REKLAMA

Ištekėjusi už amerikiečio, Monika šiandien gyvena Niujorke. Nuo vaikystės svajojusi apie Ameriką, ją iki dabar laiko svajonių šalimi, o Niujorką – Monikos charakterio miestu, kuris niekada nemiega. Ir nors Giulija atvirauja, jog sunku būti be dukros, tačiau ji be galo džiaugiasi jos laime ir svajonių išsipildymu.

„Labai sunku, kai jos nėra šalia, tačiau aš ramia širdimi ją paleidau. Net jeigu ji ir nenorėtų, būčiau pati sukrovusi jai lagaminą ir sakiusi „varyk“, nes yra gyvenimo tikslas ir ji turi jo siekti“, – drąsiai teigė moteris.

Tačiau Giulija laidoje pripažino, kad ne tik ji dukrą paskatino siekti savo tikslų, bet ir dukra ją paskatino keisti gyvenimą.

„Gyvenime buvo man tokia depresija. Bet, turbūt, toks laikas ateina visoms moterims – apgalvoji gyvenimą. Aš atsisėdusi verkiu, kad man čia viskas blogai, viskas negerai, o Monika į mane žiūri ir klausia – tai ko tau negerai, ką tu nori daryti? Aš sakau, kad labai noriu su gyva muzikantų grupe važiuoti per Lietuvą, dainuoti, kurti. Ji atsisuko į mane ir klausė, o tai kas tau neleidžia? Žinokite, po to aš nusišluosčiau ašaras ir visas tas planas įgyvendintas – jau trečią sezoną važiuoju“, – atskleidė Giulija.

Daugiau apie sunkų Giulijos laikotarpį žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tvirtas Giulijos ir Monikos ryšys neišblėsta net ir tūkstančiams kilometrų skiriant jas. Laidoje jos pasidalino ir auksiniu patarimu, kaip tinkamai spręsti konfliktus ar nesutarimus šeimoje.

„Aš manau, jog tai yra labai gera terapija – jeigu mamos su vaikais, vyrai su žmonom ar net seneliai su anūkais nesutaria, jie turėtų parašyti visą tai laiške. Nes tuomet tu pasiimi tą laišką, skaitai ir jauti. Kartais žodžiais negali visko taip lengvai išsakyti, kaip gali pateikti parašytuose žodžiuose“, – patarimais dalijosi Giulija.

Kokiais projektais šiandien gyvena Giulija, kaip atrodo Monikos gyvenimas viename didžiausių pasaulio mieste ir kuri – mama ar dukra – geresnė kulinarė žiūrėkite čia:

Laida „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
J
Javtokas
2020-02-22 23:43:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ten ūkininkai, verkia dar vis ,kad blogai ant Lietuvos?
Atsakyti
0

S
Spiglys
2020-03-21 22:59:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Miela Giulija, jūsų nuostabus balsas. Norėtusi su jumis kartu padainuoti. Karta parke paėmėt vieną įdomią knygą ,,Šeimos laimės raktas,, . Toje knygoje daug įdomių minčių kas gali padėti įveikti gyvenimo sunkumus. Skaitykite ją ir jieškokyte tiesos.
Atsakyti
0

j
jooooooooooooooooooooo
2020-02-22 09:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tustibiu muge niekam jau ne idomios
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų