DNR testas, kokio vyras nelaukė: teko raudonuoti prieš visą Lietuvą

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi vyras, kuris prašo vienai moteriai atlikti DNR testą. Savo gyvenimo istoriją visai Lietuvai nusprendęs papasakoti vyriškis sako smarkiai abejojantis, ar yra tikrasis savo dukters tėvas. Šiuo metu galimai jo dukrai – jau ketveri metukai. Nors vyras nėra tikras, ar yra vaikelio tėvas, kas mėnesį moka alimentus, nors pats vos suduria galą su galu. 

Vyras pasakoja, kad su viena moterimi juos supažindino geras bičiulis. Po pasimatymo Vilniuje vyras permiegojo pas moterį namuose, nes buvo vėlu. 

„Sutemo ir jos motina pasakė, kur tu važiuosi. Pasakiau, kad galiu nakvynės namuose permiegoti. Sako, tai ką tu čia važiuosi vaikeli, tamsu, pasilik. Pasilikau ir mums leido miegoti kartu“, – naktį, kada galėjo pastoti moteris, prisimins vyras. 

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. DNR testas, kokio vyras nelaukė: apsimelavo prieš visą Lietuvą

Sužinojęs, kad moteris laukiasi, vyras norėjo pamatyti, kaip atrodo jo dukra, tačiau anot jo, vaiko motina visais būdais tam priešinosi ir jo neprileido prie vaiko. 

Nors vyras teigė turėjęs tik vienos nakties nuotykį, mergytės motina ir jos mama papasakos visiškai skirtingą istoriją. Vyro dukrą auginančios moterys atskleis, kad tai nebuvo vienos nakties nuotykis, o jiedu netgi kartu gyveno kaip pora. 

„Atvažiavai našlaitis iš vaikų namų, aš irgi iš vaikų namų ir man jo labai gaila buvo. Kai jie atvažiavo, kai pranešė, kad laukiasi, buvo labai patenkinti. Padėjau, kuom galėjau. Jie abu gyveno, važiavau ir į gimdymo namus, ten buvo ir jis“, – vyriškį demaskuos mergytės močiutė. 

Gyvenimą kartu moteris iliustruos ir bendromis nuotraukomis, kurių kartu su vyriškiu likusi ne viena. Vyro melas ir abejingumas savo dukrai šokiruos ir „TV Pagalbos“ žurnalistę Deimantę Šmitę, kuri nesulaikys ašarų. 

Ką atskleis tėvystės nustatymo tyrimas? 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

 


Rašyti komentarą...
A
Alfa
2020-02-24 18:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia įsitikinti, ar tai tiesa, tikrai tegul padaro DNR testą ir bus galima daryti išvadą.
Atsakyti
0

-
-
2020-02-24 18:08:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkaip nesistebiu. :((
Atsakyti
0

Z
Zigmas
2020-02-24 08:15:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kas tu čia tokia esi ,gal daktarė,kad nustatatai diagnozę
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų