43-ejų Diana dar visai neseniai labai šiuolaikiškai galvojo, kad vestuvių nereikia, svarbu yra meilė. Dar visai neseniai moteris šalia miegantį vyrą vadino sutuoktiniu, o jo tėvą uošviu. 12 metų bendro gyvenimo, du gražūs vaikai, prabangus namas, egzotiškos kelionės – visko ir neišvardinsi. O šiandien iš namų išnešta ne tik lova, bet ir šaldytuvas, net kaitlentė. Ir dar uošvio pažadas, kad Diana netrukus gyvens prie šiukšlių konteinerio. Kas nutiko, dėl ko ėmė byrėti Dianos gyvenimas? Tai bandė išsiaiškinti laidos „Prieš srovę“ žurnalistai.

Šiandien Diana neramiai dairosi pro savo namų langus. Ji bijo pravažiuojančių automobilių ir krūpčioja nuo kiekvieno neįprasto garso. Jos akys pilnos baimės ir nežinios. Diana turi didelių ir dar nebaigtų įrengti namų raktus, bet nesijaučia jų šeimininkė. Bet kurią akimirką pro duris su keiksmais ir grasinimais gali įsiveržti jos buvęs gyvenimo draugas, jų vaikų tėvas, turtingas verslininkas Marius (vardas pakeistas).

„Aš labai norėčiau tavęs paprašyti vieno. Mes kartu pragyvenome 12 metų, mes turime du nuostabius vaikus – aš juos gimdžiau, aš juos auginau ne sau vienai. Mes kūrėme santykius, mes juos turėjome. Kodėl viskas taip per akimirką sugriuvo? Kodėl tu tarsi leidi man suprasti, kad aš turėčiau išnykti iš tavo gyvenimo? Bet ar tai yra sąžininga mano atžvilgiu? Aš juk esu tavo, mūsų vaikų mama. Ar visi tie 12 metų yra tokie nereikšmingi? Aš tavęs noriu vieno vienintelio dalyko paprašyti – būk žmogiškas, būk tėviškas bent dėl vaikų“, – laidoje „Prieš srovę“ į savo buvusį gyvenimo draugą kreipėsi Diana.

REKLAMA

Moteris dar turi vilties prisibelsti iki jo sąžinės. Bet Marius šiandien iš Dianos nori atimti viską – kartu užgyventus namus, juose esančius daiktus, bet svarbiausia jis trokšta atimti didžiausią Dianos turtą – vaikus. Vyro grasinimai ir manipuliacijos jos ir vaikų jausmais, pasak Dianos, jau seniai tapo moters kasdienybe.

„Man labiausiai gaila vaikų. Man labiausiai gaila dukters, kad jis taip elgiasi, taip šneka, ką jis jai šneka. Ji labai tai išgyvena, jai labai didelis stresas yra. Jai be proto skauda. Aš matau, kaip ji verkia. Ji yra man pasakiusi, kad labai bijo kada nors ateityje sutikti tokį pat žmogų kaip tėvas. Jis yra smurtautojas. Jis mane vadina d***** prie vaikų, jam nėra tabu. Šitam žmogui nėra nieko švento“, – pasakojo Diana.

Lyg to būtų negana, Diana laidoje „Prieš srovę“ pasidalijo ir šokiruojančiomis savo nuotraukomis. Jose matyti, kaip po moters akimi pūpso didžiulė mėlynė. Tą dieną pagautas nevaldomo įsiūčio Marius Dianą užpuolė ir sumušė iš išgąsčio klykiančių vaikų akivaizdoje. Tai, pasak moters, nebuvo pirmas kartas, kai vyras prieš ją pakėlė ranką, tačiau tai tapo paskutiniu lašu Dianos kantrybės taurėje.

Marius (vardas pakeistas) sumušė Dianą

Marius (vardas pakeistas) sumušė Dianą

„Dukra atsigulusi ant lovos ir užsikišusi ausis klykė, mažiukas irgi klykė ne savo balsu. Savo telefono niekur neradau, kad iškviesčiau policiją, nes jis tuo metu jj paėmė. Tai vyko kažkur apie dešimtą vakaro. Sakiau, kad iškviesiu policiją, o jis sakė, kad neiškviesi – kviesk tu ką nori, aš tave išmesiu pro langą, tu invalide liksi. Jam buvo neįdomu, kad viską girdi jo vaikai“, – kraupų vakarą prisiminė Diana.

REKLAMA

Kūno žaizdos gal ir užgyja, bet, pasak Dianos, širdies randai lieka visam gyvenimui.

„Veido man neskauda. Fizinis skausmas visada praeina. Man skauda viduje, labai man skauda. Man skauda dėl to, ką mato mano dukra, vaikai. Labiausiai skauda dėl to, ką išgyveno mano sūnus. Skauda, kad mano dukra dabar turi lankytis pas psichologą, nes ji suaugo per tą trumpą laiką tiek, kad psichologai jai duoda 17 metų pagal jos mąstymą, o jai dabar tik aštuoneri“, – skausmą dėl vaikų liejo Diana.

Dianos žodžius patvirtino ir buvusi jos kaimynė, žinoma menininkė Vilija Šabunkaitė. Tai, ką menininkė girdėjo savo ausimis, buvo siaubinga. Esą jis, tas Marius, nesigėdydavo ant Dianos rėkti taip, kad visa apylinkė aidėdavo. Panašu, kad jam nerūpėjo nei jų kaimynų ramybė, nei, svarbiausia, klykiantys jo paties vaikai.

„Nuolatos buvo grasinimai. Aš tai įsivaizduodavau tą konfliktą. Žodis po žodžio, įsiplieskia konfliktas, bet akivaizdžiai iš šalies buvo galima suprasti, kad Diana yra niekas, šiukšlė, kad jis ją sunaikins. Vaikai klykia“, – pasakojo žinoma moteris.

Susipažino vakarėlyje

Diana su Mariumi susipažino draugų vakarėlyje ir, kaip sako moteris, iškart vienas kitą įsimylėjo. Mariaus neišgąsdino tai, kad Diana buvo neseniai išsiskyrusi, turėjo sūnų iš pirmosios santuokos ir buvo 10 metų už jį vyresnė. Iš pradžių Dianai Marius atrodė tobulas vyras, bet vėliau ji suprato, kad jis turi ir kitą, ne tokį patrauklų veidą.

Viską apsunkina tai, kad Diana ir Marius niekada nebuvo susituokę. Gyveno kartu, kaip žmonės sako, susimetę net 12 metų, susilaukė dviejų vaikų, tačiau Marius Dianos prie altoriaus taip ir nenuvedė, vestuvinio žiedo taip ir neužmovė. Kodėl? Gal kad vėliau nereiktų turto dalintis, šiandien svarsto Diana.

REKLAMA

Bet priežasčių galėjo būti ir daugiau. Diana teigė, kad ji neįtiko turtingai Mariaus giminei, nes buvo išsiskyrusi, su vaiku ir dar vyresnė, o jie yra klestintys verslininkai, turintys prabangų namą su baseinu. Kai Diana ir Marius pamilo vienas kitą ir apsigyveno kartu buvo sušauktas net giminės susirinkimas, kuriame tetos ir dėdės įkalbinėjo Marių greičiau su Diana nutraukti visus santykius.

„Aš nustebau, kai sužinojau, kad ji vyresnė. Man atrodė, kad jie vienmečiai, ji dar net jaunesnė atrodė – sportiška, graži, jaunatviška. Man į galvą net nešovė. Tik vėliau, kai sužinojau, man pasidarė keista“, – apie Dianą pasakojo menininkė Vilija Šabunkaitė.

Diana su Mariumi pragyveno 12 metų ir per juos buvo visko – ne tik smurto ir ašarų, bet ir meilės, gražių akimirkų. Tačiau gimus antrajam jų vaikui Diana suprato, kad daugiau su Mariumi gyventi nebegali. Diena iš dienos jis darėsi vis agresyvesnis ir piktesnis. Fizinis smurtas tapo paskutiniu lašu, kurio tik ir trūko, kad Dianos kantrybės taurė imtų tekėti per kraštus. Tačiau Marius, klestinčios įmonės direktorius, žinomas vietos verslininkas, kaltu, regis, nesijaučia.

Vyras, negailėdamas pinigų brangiems advokatams, siekia išmesti savo vaikų mamą į gatvę, tarsi jos jo gyvenime niekada nebuvo. Diana pasakojo, kad ji dirbo, nebuvo vyro išlaikytinė, tačiau susilaukusi vaikų, ji tapo namų šeimininke.

„2016-aisiais gimė mūsų sūnus, 2017-aisiais mes čia įsikėlėme. Tai faktas, kad aš negalėjau nėštumo metu prisidėti fiziškai, o apie finansus juk mes nekalbame. Tai buvo lyg ir normalu, kad jeigu moteris išeina į dekretines, augina mažamečius vaikus, tai vyras išlaiko šeimą, jis neša pinigus, stato namus“, – pasakojo Diana.

REKLAMA

Diana kreipėsi į teismą bandydama įrodyti, kad per 12 bendro gyvenimo metų dalis turto priklauso ir jai. Tačiau Marius laukti teismo sprendimo nebuvo nusiteikęs.

„Tu man ne žmona, todėl visas namas ir jame esantys daiktai yra mano nuosavybė“, – Dianai sakė Marius.

Iš bendrų namų nepaisydama to, kad jame gyvena ir jo vaikai, paslapčia, kol Diana buvo darbe, jis išsivežė viską, ką tik pajėgė – baldus, brangią buitinę techniką, nuo langų nudraskė net užuolaidas. Kai Diana grįžo namo, ji pagalvojo, kad į jų namus įsilaužė vagys, ją ištiko šokas.

Marius nepasivargino iš virtuvės išlupti ir indaplovės, ir orkaitės. Šiandien ten, kur buvo įmontuota kaitlentė, pūpso didžiulė skylė, pro kurią matosi stalčiuje suguldyti virtuvės įrankiai. Todėl valgį Diana priversta vaikams virti ant senos elektrinės viryklės, ant kurios telpa tik vienas puodas.

„Man skaudžiausia, kad mano vaikai tai išgyvena. Man skauda, kad mano vaikui skauda“, – vos tramdydama ašaras kalbėjo Diana.

Tądien vyras iškraustė ne tik virtuvę ir svetainę. Nors vyras paliko Dianą ir iš namų išsikraustė vienas, nežinia kokiu tikslu jis išsivežė ir judviejų dvigulę lovą. Šiandien Diana su vaikais miega ant čiužinių, padėtų ant grindų.

„Jis nesijaučia vaikus nuskriaudęs. Policija atvažiavo ir man pasakė, kad jis turi pilną teisę čia įeiti, jis savininkas. Bet sakiau, kad mano sūnus žiauriai bijo, mano dukra bijo. Jis pradėjo čia vaikščioti, filmuoti su tuo savo tėvu, užlipo į antrą aukštą, filmavo. Aš sėdėjau ir irgi įrašinėjau, ir dar pas pareigūną lygiai taip pat buvo kamera, nes, kaip suprantu, jie irgi viską fiksuoja, kad neįvyktų konfliktas.

REKLAMA

Iš uošvio buvo vėl įžeidinėjimai. Jei nebūtų atvažiavusi policija, tai jie būtų mane turbūt suvalgę. Tai jeigu prie pareigūnų jie sugebėjo pasakyti „klausyk, dabar daiktai bus išnešti“. Sakiau, kad teismas neleidžia, o jis sako, kad „man neįdomu, čia yra mano, aš mokėjau už šitus baldus, aš juos išsivešiu“. O uošvis prieš išeidamas pasakė: „Na, nieko – greitai prie konteinerio atsirasi“, – prisiminimais pasidalijo Diana.

Laidos „Prieš srovę“ žurnalistai nusprendė išgirsti ir kitą šios šeimos dramos pusę – Marių. Tačiau jis nebuvo nusiteikęs kalbėti. Vos išgirdęs, kad jam skambina iš televizijos laidos, vyras baigė skambutį, o žurnalistei jam paskambinus dar kartą, vyras ėmė grasinti policija.

„Čia yra ne jūsų reikalas. Aš jums ataskaitą turiu duoti, ar ką? Aš apie jūsų gyvenimą nesidomiu, tai ir jūs nesidomėkite. Atsikabinkite. Aš aiškiai pasakiau – viskas, kalba baigta. Neskambinėkite, nes policijai paduosiu už persekiojimą“, – žurnalistei rėkė Marius.

Kažin, ar žurnalistų pareigą išklausyti abi puses galima pavadinti persekiojimu. Bet po pokalbio su Mariumi tapo aišku, kad jo komentaro šioje istorijoje nebus.

Taip pat lieka neaišku, kodėl Marius galvoja, kad per 12 metų kartu Dianai nepriklauso nei vienas kartu užgyventas daiktas.

„Jeigu aš pradėčiau vertinti savo laiką kaip auklės, savo laiką kaip virėjos, kaip namų šeimininkės, tai neįkainojama turbūt. Visas devynių mėnesių vaiko nešiojimas gimdoje – sveikata, plaukų slinkimai, pogimdyvinės depresijos, tie du metai, kai buvau uždaryta tarp sienų su sauskelnėmis, buteliukais ir savęs realizavimo nulis visuomenėje... Keturi metai išbraukti iš gyvenimo. Tai jeigu tai nieko verta, tai nežinau, kas tada yra vertinga“, – pripažino Diana.

Visą pokalbį su Diana žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

PASTEBĖJIMAS
2020-02-23 22:29:11
Gaila moters, bet nesuprantu kodėl moterims patinka būti sugulovėmis, o ne žmonomis??? Kas per mada gyventi paleistuvišką gyvenimą.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Svajune 2020-04-14 20:00:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal ji ir nesventoji bet tai dar nereiskia kad reikia is jos tyciotis izeidinet o juo labiau dauzyt vaiku akivaizdoj. Normalus vyras taip nesielgia o tyliai susikrauna daiktus ir iseina. Musimas neiseitis   ATSAKYTI
Užlipai.. 2020-03-03 23:51:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sudegink savo mamą, išbarstyk pelenus > upę, išrink tiltus tarp žmonių skleisdama melą ir neapykantą, vyliok vyrus svetimus, ir būsi laiminga,... paskui, pieši su akvarele iš pavogtų humanoj guzikų paveikslus, dalyvaudama miesto šventėje, ir kaip tau negėda, "menininke" žvaigždė tv, visų amoralių laidų, - gėda, gėda..    ATSAKYTI
Niki 2020-02-28 12:34:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Dar pridurt norejau... zmogus stato nama,o ji jo reikalauja nupirkt vaikui brangiausia geriausia vezima ir tt,nors pati zino kad daug pinigu iseina namo statybai,bei darboninkams... draugu ji neturejo,nes buvo lb konflitiska asmenybe,’kaimiete’tiesiogine ta zodzio prasme. Niekas is aplinkiniu jos nemego,nesupratom jos vyro kodel jis su ja buvo... na bet kaip sakoma ateina ir pabaiga... matesi jau nuo pradzios draugystes kad jie neisgyvens ilgai. Plius ji bendravo su kutais vaikinais,taip taip vaikinais ne vyrais,nebuvo istikima jam. Na ir vel susides su kokiu,pagimdys jam vaiku ir pamatysim per tv    ATSAKYTI
2020-02-26 22:26:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na perskaičiau visus už ir prieš, keista, bet ta tipo "Lina" labai jau panaši į tą rodytą "psiaudo-menininkę" :) jau labai, dubliuojančiai varo, ir tiek jai daug reik:pavardės, vardo,..., GI nuvažiuot pas tą moterytę ir žinosi, ar nori kad pas tave atvažiuotų TV ir pasakytu   ATSAKYTI
Uošvis 2020-02-26 21:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vienaip ar kitaip tiesa bus išsakyta ir priimti teisingi sprendimai. Šiuo metu vyksta teisinėje valstybėje teisiniai procesai. Pabūkim kantrūs, neskubėkime vedini emocijų teisti ir nuteisti. Yra sakoma, 9 kart matuok, dešimtą - kirpk. Begalinis srautas melo, šmeišto, neapykantos tapo visų mūsų kasdienybę,...ir kuo toliau tuo labiau. Tokių istorijų kasdien vis daugiau ir daugiau, ritamės nebūtin, gal iš tikro senai buvo karas, maras ir badas. Žmonės prarado būtį būti sotiems, mylimiems ir laimingais.    ATSAKYTI
Darbas tai as 2020-02-26 16:53:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Norėčiau išklausyti ir antrą pusia   ATSAKYTI
Noriu tiesos 2020-02-26 16:52:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Norėčiau išklausyti ir antrą pusia   ATSAKYTI
Noriu tiesos 2020-02-26 16:33:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Norėčiau išklausyti ir antrą pusia   ATSAKYTI
Arnas 2020-02-26 14:25:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Durnius ne vyras kuris moterį muša paprastas skuduras nėra ką apiejį kalbėti reik vaikus ir moterį gelbėti   ATSAKYTI
2020-02-26 15:42:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai tu durnius tik vieną pusę išklausęs pliurpi  
Žilvinas 2020-03-01 20:24:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bobai sumeluot - kaip du pirštus ap..žt . O tu ir patikėjai.  
Turiu varda 2020-02-26 11:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Panasu buvo ir man tik skirtumas tas,kad istekejau ir gyvenau pas vyra su uosviais. Gime du vaikai,bet gyvenimo nebuvo- smurtas,alkoholis,barniai ,vaiku klyksmai,grasinimai,melynes ,skilusios lupos ir t.t..... Norejau ramybes,vaikams ramios vietos be baimes ir smurto. Spjoviau i viska ir paemusi vaikus isejau....Skiriantis pasake,jog galiu atsiteisti gyvenama vieta . Tik jei nebuvo ramaus gyvenimo santuokoje ar jis atsiras po skyrybu ir dar bunant po vienu stogu... tikrai netikiu.
Nepasakosiu kaip buvo sunku gyventi tik pasakysiu jog dziaugiuosi jog nors ir sunkiai,gyvenom nepriteklyje,bet miegojo vaikai ramiai ir zinojo jog nieks nesimus,nereik ko nors bijoti.
Jei buciau tos moters vietoje tai spjauciau i viska ir paemusi vaikus iseiciau is tu prakeiktu namu.... nes turtas isigijamas o vaikai tai pats didziausias musu turtas ir ju emocine sveikata turetu but svarbiau   ATSAKYTI
Niki 2020-02-28 12:56:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Na taip kuekviena normali moteris ir darytu,bet jai matyt nebuvo taip blogai kad neiseina... ji nori ispest naudos is jo kuo daugiau...nlb jai rupi tie vaikuciai,jai turtas labiau rupi. 1ma vaikeli paliko 1man vyrui,kita su savimi paeme,is pirmp vyro tikro nieko nereikalavo,nes matyt nieko neturejo,o is sito reikalauja visko,net vaikuciu neduoda,gasdina kad nepamatys ju... neteisinga jo atzvilgiu... konfliktus kelia ji pati,jis neatlaike viso to ir isejo. Nebuvo jis gerbiamas is jos puses,sugadinta buvo namo statybos reikmenu,o kai jis paklausdabo kas cia padare,tai ji atsakydavo ne tavo reikalas... nebuvo pagarbos jam... gal jis dar butu su ja gyvenes del vaikuciu,bet ....  
2020-02-25 22:16:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Puiki laida, pradėjo patikti, reitingų prisirinko iki kaklo, patarimas būtų, kad rodytų kasdien kaip žinias, po kelis kartus, naujų siužetų tikrai netrūktų, nes tokių kaip Diana ar va šiandien kaip Laura, kur spjausi ten rasi.    ATSAKYTI
as 2020-02-25 21:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
konfliktine moteris,niekur gyvenime nepadirbanti,gyveno Panevezyje,pirmas vyras saunulis,pabego nuo tos nesveiko proto moterytes.Musa ji pati savo vaikus.Beje ji turi 2 sunus is pirmos santuokos,pirma sunu ji atidave vyrui..tegu ji tik patyli..geda,netikiu ,kad ja ten kazkas muse..visa laika staugdavo,kad ir pirmas vyras ja vis muse..tingi dirbti ,nori islaikimo is vyru,tiek ziniu.Gaila vaiku   ATSAKYTI
Odievemano 2020-02-25 21:54:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Man tai atrodo nesąmonė vertint situaciją pagal tai ar jie buvo susiženiję ar ne. Nu ir ką, galvojat jeigu būtų susirašę ar išvis bažnyčioj susižiedavę, tai būtų kitaip? Tiesiog jinai ne su tuo žmogum susidėjo. Juokinat jūs mane žmonės, tik kažkas padaro pasirinkimą neatitinkantį to ką kažkoks andzelmas parašė knygoj su kryžiuku ant viršelio, jau iš karto "paleistuviška", "amoralu" ir tt, nesvarbu kad "normalios" šeimos statusas neapsaugo nuo tokio elgesio kaip tas turtingas senis. Patys jūs amoralūs jeigu jums labiausiai rūpi ar kažkas "teisingai" įteisino savo santykius ir panaudojo genitalijas pagal tiesioginę paskirtį, o ne reali žmogaus gyvenimo kokybė, kuri šiaip jau ne visiem priklauso nuo vienodų dalykų, kaip jums atrodo.    ATSAKYTI
Эльза 2020-02-25 19:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Психопат...   ATSAKYTI
O aš 2020-02-25 18:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
moteriškės vietoj būdama, susirinkčiau savo daiktus, vaikus ir maučiau kur akys mato, jeigu jau taip blogai. Kaip liaudyje sakoma: uždaro dievas duris, bet atidaro langą...   ATSAKYTI
2020-02-25 19:20:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir aš taip padaryčiau, tik kaži ar atsidarys kur nors langas, iš pirmos santuokos du vaikai liko be normalios šeimos, aišku, kad vyras kaltas, dabar vėl du vaikai liks taip pat, ir vėl vyras kaltas,... Ir kas čia darosi su tais vyrais, kai tokios geros moterys   
lina 2020-02-25 17:56:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tas vaikų tevas nieko nepes , iki 18 metų jo vaikams bustas priklauso ir visai nesvarbu ar sugyventine ar žmona .Arba tetusis turi aprupinti , kur vaikams gyventi . Smurtas pries moterį gresia teisinė atsakomybė. Jai mokejai vaikus padaryti , pats ir islaikyt . Nesuprantu , ko čia vaiką pavardę slėpti , tegul sužino koks jis vyras.Jai toks triznius , tai tegul sužino kitos moterys , kaip jis elgiasi su moterimi ir savo vaikais juos traumuoja . Kur žiūri vaikų teises ? Ko tetusiui nepakerpa sparniukų. Susirask nemokamą advokatą ir teiskis del vaikams gyvenimo vietos nustatymo .Tegul jis savo triznumą teismui aiskina o ne vaikams ir jums . Teismas nustatys , kad negalima artintis ir viskas bus gerai. Drąsos viesinkit vardą ir pavardę trizniaus   ATSAKYTI
2020-02-25 18:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Girdėjau šitame kaime, kad byla dėl smurto nutraukta, nebuvo nusikaltimo sudėties, ir kad melagingai ji pateikė kas kaip vyko, nevykusiai buvo pasidažius :) pamiršo ir antrą akį padažyt  
2020-02-25 20:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Lina, pažiūrėk, šiandien dar vieną melagę Laurą rodo, tik šį ne akis o kojas išsidažė, turbūt ta pati menininkė dažė, kad policija taip greit nustatė:) oi oi kokia prasta menininkė, kaip gaut adresą, turiu darbo šuns būdai padekoruot:)   
2020-02-25 21:20:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O kodėl vaikai turi būti su motina?, kuri tik iš alimentų ir vaiko pinigų gyvena, kodėl ne su tėvu? Taigi visi tik šaukia, kad vaikam reik suteikt ten kur sočiau, šilčiau ir garantuota ateitis. Kodėl mūsų šalyje visokeriopai skatinami pašalpiniai ir alimenščikai visokie, kam tada dirbt. Kodėl moterims reikia viską duot ir palikt prisidengiant vaikais? Gi lygūs visi ir moterys ir vyrai. Norint gauti, pirmiausia reikia duoti, o ne gimdyti vaikus o paskui bus kaip bus.   
2020-02-25 21:32:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kam tas vardas ir pavardė? Nežinau ką turėčiau padaryt tai žinodama. Garsiau Nepalosiu, ir tu Nepalosi karavanas nuvažiuos, su savo komentarais ir taip jau kaip tik profkę baigus atrodai  
2020-02-27 11:05:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Deja, pasiskaityk įstatymus, šiuo atveju vaikam priklausys tik išlaikymas,   
2020-03-02 20:26:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ar dar maudaisi nuoga upėj? Panašu, kad pelenai tau užpakalį iš graužė ir psichiką sužalojo  
Monika 2020-02-25 17:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
vaikus kuo toliau nuo tokių namų. Ne tie klausimai keliami jos. Ne kodėl, o kuo toliau.    ATSAKYTI
... 2020-02-25 16:37:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Viesinkit "verslininko" varda. Tegu biznis kencia, jei jau zmogiskumo neturi. Bent jau kita karta pagalvos pries moteri ranka kendamas.   ATSAKYTI
? 2020-02-25 18:48:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kad jis ne verslininkas, jis yra samdomas darbuotojas, čia dar vienas dvigubas melas jos ir tv  
SOS 2020-02-25 13:30:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Man gaila sios moters. O tad zmogus nevertas vadintis nei vyru , nei tevu. Ir apsktytai kokia teise jie turi musti zmonas ,beto jie net ju negimde , neaugino. Jeigu jiem norisi mustis tegu susiranda sau lygu varzova. Tokie neverti nei vyru, nei tevu vadintis.    ATSAKYTI
2020-02-25 19:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Reik kviestis Mcgregorą:) ot priluptu :)   
Taiva 2020-02-25 11:54:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kaip matyti, po savaitės komentarų, paaiškės nukentėjusios tikras veidelis ir gyvenimėlis   ATSAKYTI

Top Video

TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Pajūryje nebelieka vietos: poilsiautojų Palangoje ir Šventojoje daugėja kasdien
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Advokatas prabilo apie liudijimus, ką Pinikas darė prie žuvusios Didžiūnaitytės kūno
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Nušauto policininko šeimą pasiekė piniginė parama: iš viso – kiek daugiau nei 33 tūkst.
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Dėl vietoj dušinių Palangoje išdygusio namo surengta akcija: žmonės atėjo pasiruošę išsimaudyti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Kaimynai sukrėsti dėl pro langą iškritusio ir žuvusio penkiamečio: tėvai vaikais labai rūpinosi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Su oro balionais į audrą patekę dalyviai papasakojo, ką patyrė skubiai leisdamiesi
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Punios šilas ir vėl specialistų akiratyje: šile įsisiautėjo kenkėjai
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Vos tik paskelbus sprendimą apie atidaromą sieną, lietuviai patraukė į Lenkiją
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Lietuva dėl Astravo sulaukė paramos iš Lenkijos: žada taip pat nepriimti
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Per Kuršių marias kelte plaukę keleiviai sulaukė netikėtos staigmenos
REKLAMA
Pensijų pokyčiai: kaip ir kokio dydžio pensijas gausite? (nuotr. stop kadras)
Pensijų kaupimo reforma baigta. „Sodra“ pradeda mokėti pensijų anuitetus. Gyventojams, kurie dalyvauja antrojoje pensijų kaupimo pakopoje, sukauptus pinigus nuo šiol ...
RT (nuotr. stop kadras)
Lietuvoje jau greitai gali būti uždrausta transliuoti Kremliaus valdomos televizijos „Russia Today“ kanalus. Tą daryti rekomenduoja Užsienio reikalų ministerija, mat visą ...
Jauną šeimą įkūrė natūrinį ūkį: pinigus išleidžiu tik sėkloms ir daigams
TV3 laida „Ūkio šefas“ apsilankė Suvalkijoje įsikūrusiame jaunos šeimos puoselėjamame natūriniame ūkyje. Čia auga ir ganosi išskirtinių veislių ožkos, vištos, elniai, ...
Sodininkai nebežino, ką daryti: neatsigina gausaus kenkėjų antplūdžio (nuotr. stop kadras)
Vilniaus mikrorajono gyventojai šiemet vėl skundžiasi neįprastų padarų antplūdžiu – čia kasmet užplūsta galybė šimtakojų. jie ne tik kiemuose, bet ir namų viduje.  ...
Kauno botanikos sode svaigsta galva nuo rožių aromatų (nuotr. stop kadras)
Kaune botanikos sode galva svaigsta nuo rožių aromato ir jų grožio. Čia žydi tūkstančiai šių iš įvairiausių pasaulio kampelių atgabentų gėlių. Tačiau iki šiol nėra nė vienos ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų