Unikalu: vos 12-kos surengė parodą vertą kone 150 tūkst. eurų

Įkvepianti istorija apie berniuką iš Vietnamo, kuris būdamas vos 12-kos jau surengė pirmą savo tapybos darbų parodą Niujorke. Ir jo darbai ten parduodami už nemenkas sumeles – siekiančias ir kone 150 tūkst. Eurų.

12-metis Chu, berniukas iš Vietnamo Niujorko galerijoje demonstruoja paveikslus, primenančius pasaulinio garso tapytojo Jacksono Pollocko darbus.

„Mano mama Vietname turi galeriją, kurioje aš tapau. Vienas klientas atėjo ir nupirko mano paveikslą, buvau laimingas. Tada man buvo 6“, – sako tapytojas Weo Chu.

Vos kelerių metų tapyti pradėjęs, dabar jau 7-tokas sako, apie savo pomėgį net nepasakojantis draugams. Panašu, kad jis kuklus vaikis, tik štai jo darbų kainos visai nekuklios.

„Žinote, jų kaina siekia ir daugiau nei 150 tūkst. $, bet yra ir už 40 tūkst., 30 tūkst. Yra visokių, priklauso nuo dydžio ir paties darbo“, – pasakoja galerijos savininkas Georges Berges.

Galerijos Niujorke savininkas sako, laukiantis pamatyti, kokia berniuko laukia karjera. Juk jis dabar tapo taip, kaip Pollockas tapė savo karjeros viršūnėje.

REKLAMA

O jaunojo menininko mama sako, kad pirmą kartą teptuką į rankas jis paėmė būdamas vos 4-verių:

„Jis manęs paklausė: mama, šiandien neturiu Anglų pamokos, ar galiu pabandyti tapyti spalvomis? Atsakiau, kad taip.“

Specialiai parodai Niujorke vietnamietis nutapė štai šį – beveik 5 m ilgio darbą. Jį sukurti užtruko net 3 mėn., mat vaikas ne tik lanko mokyklą ir tapo – taip pat daug skaito ir žaidžia stalo tenisą.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų