Kaune girtas vairuotojas rėžėsi į stovėjusį automobilį: pakibo ant stulpo

Kaune girtas vairuotojas rėžėsi į šalikelėje stovėjusį automobilį, smūgio būta tokio stipraus, kad šis pašoko iš vietos, pakibo ant apšvietimo stulpo ir jį nulaužė. 

Avarijos liudininkais tapo vairuotojai ir praeiviai, skubantys Šiaurės prospektu jau sutemus. Čia apie 19 valandą „Volvo" smarkiai rėžėsi į šalikelėje jau, matyt, nakčiai paliktą Audi.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija Kaune

Nuo smūgio „Audi" net pakilo į orą ir pavojingai pakibo ant apšvietimo stulpo. Šis neatlaikęs lūžo pusiau ir žnektelėjo ant šaligatvio. Laimė, juo tuo metu niekas nėjo.

Išties 42 ejų visureigio „Volvo" vairuotojas, atrodo, penktadienį 13-tą švęsti pradėjo per anksti. Velnio skaičiumi, trimis šešetais paženklintas automobilio numeris, o ir pats vairuotojas velnio lašų gerokai padauginęs – alkotesteris parodė 1.92 promilės – už tai jau gresia baudžiamoji atsakomybė.

Į kamerą nepanorusi kalbėti vairuotojo žmona sakė, esą vyras tik akimirkai nukreipė žvilgsnį į telefoną ir tada rėžėsi į šalikelėje pastatytą „Audi". Kaune vakare buvo ir pasnigę, kelias slidokas.

Audi jau greičiausiai keliaus į metalo laužą, ji smarkiai sumaitota iš visų pusių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų