Austrijos dziudo legenda keliauja už grotų: priekabiavo prie auklėtinių

Austrijos dziudo legenda siunčiamas už grotų. Dukart olimpinis čempionas ir dziudo treneris penkerius metus kalės už seksualinį priekabiavimą prie savo auklėtinių, kurioms tebuvo devyneri ir trylika metų.

Į teismą Vienoje atvedamas 59-erių Peteris Seisenbacheris. Net du kartus dziudo olimpinį aukso medalį Austrijai padovanojęs sportininkas išklausys nuosprendį seksualinio priekabiavimo byloje. Teismui dziudo legendą apskundė dvi jo buvusios auklėtinės.

Anot moterų, treneris netinkamai elgėsi su mergaitėmis, kai vienai jų tebuvo devyneri, o kitai trylika. Jas P. Seisenbacheris išnaudojo nuo 1999-ųjų iki 2004. Dar viena sportininkė prieš šešerius metus apkaltino jį mėginimu išprievartauti, kai jai buvo 16. Teismas nusprendė, kad olimpinis čempionas kalėjime turės praleisti penkerius metus. Tiesa, šį sprendimą kaltinamasis gali per tris dienas apskųsti.

„Kuo nors tikėti, ar ne – tai subjektyvus dalykas. Šį kartą gerbiamas teisėjas patikėjo aukomis“, – sako advokatas Bernhard Lehofer.

Dziudo čempionas jam mestus kaltinimus, neigia, tačiau 2016-aisiais, kuomet turėjo stoti prieš teismą, jis iš Austrijos pabėgo į Gruziją, o paskui į Ukrainą. Vyro ekstradicija į Austriją įvykdyta šį rugsėjį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų