Paviešino įrašą, kaip Kaune „Aras“ šturmuoja namą: radiniai šokiruoja

Per tarptautinę operaciją Lietuvoje ir Latvijoje sulaikytas didelis kiekis narkotikų ir sučiuptas jų prekybą organizavęs kaunietis. Narkotikai buvo gabenami apvažiuojant Lietuvą.

Tačiau šio nusikalstamo verslo pelnas pasilikdavo ir lietuvių kišenėse. Sučiuptas bedarbis kaunietis skendi turtuose.

„Aro“ pareigūnai šturmu ima niekur nedirbančio kauniečio namą. Ypatingos atsargos tikrai prireikė: narkotikų prekeivis gerai apsiginklavęs, pas jį namie rasti du šautuvai ir du pistoletai. Kaunietis anksčiau neteistas, jis niekur nedirba tačiau maudosi turtuose: vien grynųjų rasta 0,5 mln. eurų, jis yra dviejų didelių namų, dviejų prabangių automobilių, katerio, keturračio ir kito turto savininkas.

Teismas kaunietį leido suimti trims mėnesiams.

Rasti narkotikai

Spėjama, kad kaunietis organizavo narkotikų kontrabandą per Latviją. Netoli Daugpilio buvo sulaikytas Baltarusijos piliečio vairuojamas vilkikas, kuriame buvo 320 kilogramų ekstazio tablečių.

Kone milijonas įvairiaspalvių tablečių buvo gabenamos į Rusiją iš Nyderlandų, vilkikas iš Vokietijos atvyko keltu į Liepojos uostą.

Krovinio vertė – kone trys milijonai eurų. Sulaikytas kaunietis siejamas su tarptautine gauja, kurios vienas vadeivų jau nuteistas – jis buvo sučiuptas prieš penkerius metus dėl 300 kilogramų hašišo siuntos.

Daugiau naujienų stebėkite TV3 žiniose:


Rašyti komentarą...
M
Milda
2019-11-20 22:29:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filmukas "Rimti reikalai 2" scenarijus iš gyvenimo, specialiai rašyti tikrai nereikėjo.
Atsakyti
0

?
?
2019-11-21 07:04:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir Šiauliouse šturmavo skalbimo miltelių falsifikatų gamyklą, Mažeikuose nelegalia detinės gamykla , Kaune kažka ir??? Ko čia juokint su savo šturmais, geriau parodykit, kaip sodina tokius po to.
Atsakyti
0

u
uždirbti darbą
2019-11-21 08:53:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man mokama daugiau nei 132 USD per valandą, dirbant namuose su 2 vaikais. Niekada nemaniau, kad galėsiu tai padaryti, bet mano geriausia draugė per mėnesį uždirba daugiau nei 22688 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begaliniss. Štai ką aš darau

..................>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų