Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja

Švedijos laukinių gyvūnų fotografas Bjornas Perssonas renka ne bet ką, o žmogaus nagus. Kad ir kaip keistai skambėtų, tačiau tikslas – kilnus.

Nagai skirti pakeisti raganosių ragus pagal kinų ir vietnamiečių mediciną. Taip stengiamasi gelbėti nykstančią rūšį nuo brakonieravimo.

Raganosių ragai ir žmogaus nagai yra pagaminti iš tos pačios medžiagos – keratino. Perssonas, kuris reguliariai lankosi Afrikoje, teigė, kad gramas keratino kainuoja 133 JAV dolerius juodojoje rinkoje, o visas raganosio ragas kainuoja 300 000 dolerių.

 


Rašyti komentarą...
K
KarosasValentinas
2019-11-13 10:55:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
O serno nagus, gal irgi superka? Galeciau parduoti savo kanopas. Turbut juodoje rinkoje butu 1500 euru uz grama. O mano iltys tai gal 15 000 000 euru uz ilti. Tos iltys pastoviai auga, galeciau pastoviai prekiauti. Gal kas zinote , kas superka? Prideciau, dar savu ismatu, jos nuo alaus , ten tiek atskiestos.. Isivaizduokite, jei kas dien isgeriu po 50 buteliu. Toki pilva uzsiauginau, kad dabar net paeiti negaliu, koju net nematau. Mano boba man kanopas karpo, nes susilenkti negaliu. Subine irgi mano boba sluosto, jei as leidziu. Ranka nepasiekiu jau subines. O snukis , toks apzeles, vos akys matosi. Kviecia mane i Kaledu senelius. Kur a sten eisiu, paeiti negaliu, nebent vezimeli. Sake, tik atsimirkyk visas nuo smarves, o as negaliu, nes smarve ir ismatos mano hobis. Mano boba, kasdian sudais mano mane istrina, tada jauciuosi gerai..
Atsakyti
-1

B
Brone
2019-11-13 11:42:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žadu šeštadienį kirpti gali atvaryt
Atsakyti
0

D
DikEnsonas
2019-11-13 19:59:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pimpalo nago iskarpos galo pradzia, man nerupi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų