Į Lietuvą pargabenta Neringa Venckienė suimta dviem mėnesiams. Būtent tokią kardomąją priemonę jai teismas skyrė šiandien. Prokuroras skelbia baigęs ir ikiteisminį tyrimą – tad greitai buvusi Seimo narė ir parlamentarė stos prieš teismą. Nusprendus suimti N. Venckienę, jos artimiesiems atsivėrė galimybė su ja susitikti, deja, šiandien dukrą tikėjęsi pamatyti tėvai atskubėję į tardymo izoliatorių liko nieko nepešę.

Į teismą prieš pat vienuoliktą valandą išgirsti verdikto – liks už grotų areštinėje ar mėgausis bent jau sąlygine laisve – atvežama Neringa Venckienė. Sulaikytoji kaip ir vakar šypsosi ir tyli.

Neringos Venckienės tėvai

Neringos Venckienės tėvai

Belaukdami jos atvežant, prie teismo renkasi N. Venckienės šalininkai, tačiau jų vos keli. Moterys graudinasi. Sesuo vienuolė prie teismo net žegnojasi ir kalba maldas:

„Atėjau pasimelst. Todėl, kad aš labai tikinti, nu, negali būti tokia sumaištis. Atskirkit, kur yra blogis, kur gėris, jei yra blogis meskit, jie gėris.“

„Laikau ir palaikysiu iki pat pabaigos, kur tik galima, jau ir į Vilnių važiavau.“

„Palaikom nukankintą žmogų…Nu kaip kitaip.“

„Ši byla mums labai svarbi, mes norime tiesos tik tiesos. Kai tokia neteisybė tai mažai gali tikėtis – ai tuoj verksiu….“

REKLAMA

Po kelių minučių su žinia apie kardomąją priemonę rankose N. Venckienė jau palieka teismą, tačiau nutarties nekomentuoja.

O štai išėjusi advokatė sako likusi priblokšta – teismas neatsižvelgė į jų prašymus – nuspręsta buvusią teisėją ir Seimo narę Neringą Venckienę suimti dviem mėnesiams. Advokatė žada tokį sprendimą kuo greičiau apskųsti:

„Skųsime. Kuo skubiau. Nieko, sakė: „Aš prie visko pripratusi, kažkaip iškęsiu“. Tik man taip pasakė. Aišku, aš esu nustebusi, bet yra, kaip yra. Aš tikrai tikėjausi, kad ji bus paleista pagal tai, ką aš sakiau ir vakar, ir pagal visas bylos aplinkybes. Pagal tai, kad ji 21 mėnesį jau yra praleidusi įkalinimo įstaigoje. Man atrodo, toks sprendimas prieštarauja bet kokiems teisingumo, protingumo principams – neadekvatus, neproporcingas.“

Teismo vadovai paaiškina motyvus, kodėl nusprendė N. Venkcienei netaikyti švelnesnės bausmės.

„Įtariamoji šiuo metu turi stiprius ryšius užsienyje – JAV, kur turėjo iki sulaikymo gyvenamą vietą, užsiėmimą, ten gyvena jos sūnus. Atsižvelgė į jos ryšius Lietuvoje, tiksliau faktinį jų nebuvimą, neturi užsiėmimo, gyvenamosios vietos, yra išsituokusi“, – sako laikinasis teismo pirmininkas Arūnas Purvainis.

Teismo neįtikino bėglės argumentas, kad ji gali glaustis pas tėvus. Be to, ji neturi ir galiojančio asmens dokumento. Už šiuo metu pateiktus kaltinimus buvusiai parlamentarei didžiausia gresianti bausmė yra treji metai nelaisvės, tad teoriškai ir teisiškai ji gali būti laikoma suimta iki vasario tryliktos. Todėl bylą skubama perduoti teismui. Prokuroras skelbia šiandien oficialiai baigęs ikiteisminį tyrimą.

REKLAMA

„Tai yra pasekmė visų šiomis dienomis įvykusių veiksmų, įskaitant apklausą, kadangi naujų aplinkybių, ko tyrimas nebūtų tikėjęsis – neišaiškėjo. Tai mes normalia tvarka nusprendėm ikiteisminį tyrimą užbaigti“, – teigia prokuroras Darius Jakutis.

Kaltinimai N. Venckienei nesikeičia, bet neatmetama galimybė, kad jų gali daugėti. Byloje keturi nukentėjusieji – policijos pareigūnas, antstolė, Laimutė Stankūnaitė ir dabar jau penkiolikmetė jos ir Drąsiaus Kedžio dukra. Jie su byla gali susipažint iki lapkričio 21-os dienos ir pateikti savus prašymus.

O štai Venckienei paskyrus kardomąją priemonę su ja jau bus leidžiami pasimatymai.

Vos sužinoję šią žinią susitikti su daugiau kaip šešerius metus Amerikoje gyvenusia dukra, tėvai Kedžiai kaip mat vyksta į tardymo izoliatorių, tačiau čia išgirsta, kad pamatyti dukters greitai niekas neleis – tėvas ir motina braukia ašaras.

„Ir mano vaikai sąžiningi – verkia …..Anūką tai mačiau per skaipą, o Neringėlės ne“, – kalbėjo N. Venckienės tėvas Vytautas Kedys.

„Sako, pas mus eilė 200 žmonių laukia į pasimatymus…Nu ką aš pasakysiu, kad neįleidžia, ką aš galiu pasakyt. Greit septyni metai“, – sako N. Venckienės mama Laimutė Kedienė.

Kedžiai dar tikisi, kad pas dukrą įsiprašys po pokalbio su tardymo izoliatoriaus vadovybe, tačiau paankstinti laiko nepavyksta. Beje, apkabinti dukros tėvai taip pat negalės.

„Užregistravom mes dabar lapkričio 14 dieną, į pasimatymą trumpalaikį bekontaktį“, – teigia Tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotojas Remigijus Aniulis.

Pasak prokurorų, nėra asmenų, su kuriais N. Venckienei būtų draudžiama pasimatyti, kol ji bus laikoma suimta.

Valdas
2019-11-08 20:26:01
Pedofilai myli tik vaikus, suaugusių jie ,manau, nekenčia.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Koks skirtumas 2019-11-11 13:29:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Odeta,as tai pat turiu vaiku ir ne viena,bet tokiu vaikai dalyku neissigalvos.O kas liecia ts Stankunaite,pirma jos autobiografija pasidomek,tada suzinosi,koks paukstis ji buvo is tiesu.Jau kai mokinosi Petrasiunu mokykloje,reputacija jos buvo oi,oi,oi...Is tokios mamytes visko galima tiketis ir baikit teisti tamsta kitus,niekas nedave tokios teises.Slykstus tamstos komentarai.   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-11 17:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
A tai mano komebtarai šlykštūs , o jūs ponia žmeižiat nekalta mama. Jūsų komentarai taip pat šlykštūs ir neteisingi. Pasidomėkit kedžio praeitimi , jo draugų ratą. Tarp kitko pats pedofilas. Ir taip mergaitė pati neišsigalvos tokių dalykų niekad, bet liepama kad taip kalbėtu kalbės , nes nesupranta nei ka sako nei kodėl , o tik todėl kad ponia teta liepė. Tarp kitko tam vaizdo įraše už kadro ir teta venskiene stovi , o įrašas karpytas montuotas , ir daug sykiu klausinėjama to paties.  
Odeta 2019-11-11 17:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Baikit tamsta ir jūs šmeižti kitus , nei matėt kad prievartavo , nei sapnavot , tai kokia teise turit teisti mama ? Vien dėl narkomano išsigalvojimo , ar dėl jos praeities ? Visi praityje kaškokių nesamonių pridirbom , bet ji pastojo , tapo mama ir nei matęt kaip myli dukra nei ka . Be kiekviena mama dėl dukros taip kovotų. O venskienė bijo dabar mergaitės labiausiai, tokia traumą vaikui padarius. Vadovaukitės ponia jūs savo žodžiais ir nešmeiškit kitų nežinant. Ir dar faktais ponia , faktais vadovaukitės o ne tik pasakom .   
o dieve, 2019-11-10 17:07:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
o kada kalbėsit apie iššaudytų, nužudytų šeimas, jų tėvus , vaikus ? Daug kas gaili tokių nusikaltėlių, o nukentėjusieji jus niekada negrįš namo. Baisu, kas darosi, viskas išvirkščiai , Kedžiai pardavė namus , kad nupirkti žudikus ?   ATSAKYTI
No 2019-11-10 15:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kur gropstomos žemės, plauna milijonus. Žurnalistų žiburiu nersi   ATSAKYTI
Kristus 2019-11-10 12:54:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
"Valstybžmogiai neturi ką veikt? Pakels seną skandalą?!!   ATSAKYTI
J 2019-11-10 12:11:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Na nemanau kad musu teisesaugoje nelike doru prokuroru .teiseju kuriems nerupi teisingumas manau dori teisejai ir prokurorai turi duot atkirtti korumpuotiems tik taip isliks valstybe juk pagal dabartini scenariju juokinam ir stebinam paasauli reikia but aklam ir kurciam kad nesuprastum kas vyksta .
Stiprybes Neringai ir ju artimiesiems suzlugdytas visos seimos gyvenimas    ATSAKYTI
Ilka 2019-11-10 10:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Budeliai ,kitaip nepavadinsi ,kodėl žmonės nepasitiki teisėtvarkos ,nėra teisybės, kol valdo
ižgamų sistema ,kodėl žmonės palieka šaly ?
Kur taip esa ,žmogžudžiai ir to turi teisę pasimatyti su tėvais ,o čia ,,,kerštauja ,negali perlipti per savę.   ATSAKYTI
Kora 2019-11-10 09:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kantrybės ir rimties. Sėkmės artimiesiems.   ATSAKYTI
Dagnė 2019-11-10 01:40:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ten ta Odeta ir Onutė tai turbut Stankunaite pati rašo, arba kažkas siaubingai aklas ir trumpo proto    ATSAKYTI
Ilka 2019-11-10 10:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tos stankunaitė seniai padai atšale ,nei ji rašo ,nei ji skaito.  
Bradiaga 2019-11-10 01:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Atrado Lt tema.... Neturit ką veikt ar kokį šūdą aptarinėt?? Sensaciją atrado... Lopai, lopai....    ATSAKYTI
Senis 2019-11-09 23:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Teisesaugos pedofilams spermos uzspaude smegenis ir is pykcio stebina visa pasauli savo sprendimais. Jie nesivadovauja istatymais o tik apatine kuno dalimi.   ATSAKYTI
Petrute 2019-11-09 20:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O tai kur ta Stankunaite su 15 metu Kedzio dukra?!   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-09 19:26:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-43
Tikiuosi uždarys ilgam ta valkata , ir išaiškės jos darbeliai , jos tėvai taip pat viska žino o vaidina vargšus dienukus. Komentaruose labiau palaiko ta velnių neringa , nes normalūs žmonės kurie turi kritinį mastyma nekomentuoja . Dar tris metelius palaukt ir papasakos viska Laimutės dukra.    ATSAKYTI
Audra 2019-11-09 20:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Jūs,Odeta,turbút kartu gyvenote su
šia šeima,kad viskâ puikiai žinote.Ir be teismo sprendimo.?  
Laimis 2019-11-09 20:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Nekvailiok,esi visai neteisi esi ,Neinga nekalta.  
Laimis 2019-11-09 20:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Nekvailiok,esi visai neteisi esi ,Neinga nekalta.  
Teisingumas 2019-11-09 20:36:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tikrai papasakos jei gyva ir nepaversta zombiu ir nebus prigrasinta bet bijau kad tokia motina pavers ją pasilinksminimų panele nieko apie ją nesužinosim  
Zemaitis 2019-11-09 20:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tai matos kad be mastymo komentuoji lyg butum teiseja Geda  
Odeta 2019-11-09 21:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-26
Jūs pusdurniai ir nepatikėtumėt jai ta mergaitė dievu prisiektu kad ja privertė šnekėt nesamones , jai ir priešais visus atsistotu. Sakytumėt , ne čia kita mergaitė , arba čia smegenys praplautos. O iš kur jūs visi žinot kad ja tvirkino ? Venckienė pasakė , ar montuotam įraše mergaitė linksmai pasakojo ? Pedofilu klanas ? Taip taip , visi pedofilai , tik koks naujas prokuroras ir jau pedofilas , koks kitas teisėjas ir vėl pedofilas , tai gal jai tiek visur pedofilu , nebijot naktį miegot ? Gal jūsų brolis pedofilas ar sesuo ? O gal tėvai ? Siaurapročių ratas. Ne vienam mieste teismai vyko ir visur išteisinta Laimutė , tai kiekvienam mieste pedofilai :D juokingai skamba . Net tas pats krivickas kaškodėl tiek laiko gynes tą gyvatę nusisuko nuo jos . Kokiu debilu reikia būt kad patikėtum tokiom nesamonėm, nepatiko narkomanui kad Ūsas padeda Stankūnaitei ir kur tau vyriškas ego nesuveiks , nors tas narkomanas per kvailas buvo , pats nesugalvotu, sesutė viska sumanė ir dar savo kolega į istorija dėl kaškokių priežasčių įpainiojo. Man įdomu kai tiesa išaiškės kaip jūs visi mulkinti jausitės kad aukojot pinigus žudikams , ir tiek šeimų sugriovusiems personoms . Užtenka vien pirmos mergaitės pasakojimu ir sakymu mažajai ,kad sakytu tiesa , kad mūsų niekas neprievartavo. Tai viena mergaitė vyresnė tvirtino kad jos ir kitos niekas neprievartavo , o mažoji matyt betokia protinga sakė tai kas buvo liepiama , o ir atsakymus iš jos išpešdavo po penkių tokių pat klausymu ir vis primindavo jai ka sakyt ta pati gyvatė   
Akva 2019-11-09 21:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Nū jūsų komentaras šūdo vertas kur ta mergaite  
Jan 2019-11-09 21:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Jus nesveiko proto moteriske, tokiu briedus radyt... gydymites.   
Odeta 2019-11-09 22:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
O koks skirtumas jums kur ta mergaitė ? Gyva nebijokit , konspiracijom tikit ir kiekvienu durniu žodžiu. Ar jūsų ta mergaitė ? Duokit ramiai mamai ir dukrai gyvent , po to ka teko joms patirt. Mergaitė pagaliau nebus luošinama ir nemokins jos visokių nesamonių . Dar biški paaugs ir suoras ko mokinama buvo . Duok dieva ji išdrys šnekėt , bet bijau kad tokie atsilupėliai kaip jūs sakysit , kad čia kita mergaitė , ji prišerta vaistais , jos smegenys perprogramojo. Kad ir kokie bus svarūs įrodymai , jus visi akli ir matyt nenori . Ka čia durniams įrodinėt. Kai visada klausiatės tik vienos pusės , o apie kita nieko nežinot . Tai slėpkitės po lapais ir tylėkit. Tokius kaip tas narkomas aš daug gyvenime sutikus , tokias personas žinau , ir žinau kiek jie gali padaryt kad tik atkeršyt savo moteriai .  
Teisingumas 2019-11-09 22:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Kas nepaklūsta tas sodinamas visa teisėsauga korumpuota o pedofilai ją valdo kaip čia dabar pasakyti kad lietuvoj pedofilija griauna nepriklausomybės politika viską valdo sistema ir tik stiprūs žmonės kaip venskienė netyli uždaroma o stankūnnaitė toliau pardavinėja dukrą čia viskas aišku  
Odeta 2019-11-10 10:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Teisingumas , jums ponas ar ponia šizofrenija , viskas valdo pedofilai ? Nu juokinga net skaityt. Žmogau , kiekvienam mieste ir visa teisėsauga papirkta pedofilu. Ale tie pedofilai labai įtakingi ir turtingi matyt kad visos lietuvos teisėsauga papirkt o ir žmonės kokie paperkami :Ddd na jai jūs toks nereikia sakyt kad visa teisėsauga tokia. Pažiūrėkit kas ta narkomana palaikė ? Visi klaipėdoj mafijonai , prasigėrę nekokios reputacijos narkomanai. Tai ka kalbėt apie jį patį , o ta neringa , vien iš snukio matosi klastinga kai lapė. Parodymus vis keitė , žmones papirkinėjo kaip kad viešbučio darbuotoja kuris prisipažino kad jį papirko , sakė kad Ūsas ir Furmanavičius ir vieno viešbučio išėjo , nors kameros niekada to neužfiksavo , nei karto. Nu bet jau tokia pasaka sukurpt , ir visa teisėsauga išvadint papirktais ir pedofilais tik ta ragana sugeba , bet jiekad nemaniau kad lieruvoje tiek nemastančių žmonių , jus pačius papirko su tom netikrom ašarom , ir melagystėm. Pastebėkit jūs tą raganą , pažiūrėkit į akis , į intonacija , kaip ji greitai keičiasi, nejau jūs žmonių nepažystat , nematot kada meluoja kada ne .   
?????? 2019-11-10 11:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nesvaik ,tavo " geros mamytės " senai atšalusios pėdos ir dukrytė tikrai negalės išgirsti jos sapalionių ,pasiguosk stankūnams ir pašelpk juos ,jai esi kritinio mąstymo.  
Odeta 2019-11-10 12:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Ne nesu dar tiek trenkta kad kaška šelpčiau :D jai žmogus nei serga nei ka ko jį šelpt. Jūs neišprusėliai galit aukot pinigus žmogžudžiams apsimetėliams . O Laimutė , taip, gyvena su dukra toliau nuo tokių nenormalių piliečių kaip jūs . Tikiuosi šioje byloje iškels savo ieškynį prie tą ragana. Kuo daugiau tuo geriau , gal sės ilgam už grotų. Tikiuosi . O jau ten galės bendraut su savo proto ir intelekto žmonėm. Pati turiu sūnų , ir žinau kokia yra vaikų psichologija ir mastymas , kaip jais lengva manipuliuoti , ir kad paprašius jis pasakys viska ka norėsiu.   
Kovotoja 2019-11-10 14:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Supuvelia nežinai tai ir nerašyk kai nelaimė ne tavo kieme tai ir galvos neskauda o jai tavo vaiką ar anukia tvirkinti iškart pagalvok ar bus kas tave apgin ir tavo vaiką ir isiplauk burną prieš komentuojan  
Sigitas 2019-11-10 14:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Na tai jei jūs komentuojate,tai reiškia kad esate nenormali ir neturite kritinio mąstymo tai jūsų pamąstymai ne mano  
Odeta 2019-11-10 15:51:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Na nelaimė buvo kad tokia neringa sukurpė istorija , o nelaimė atėjo į Stankūnaitės kiema. Ir taip man gaila mamos ir dukters , o kad čia prievartavo , tai akivaizdus melas . Kai Stankūnaitei nutiko nelaimė tai visi puspročiai palaiko ne ta pusę nes tiki pievom . Ir taip normalūs žmonės , kurie palaiko tiesa , mažai komentuoja , o jai komentuoja ponas , tai komentuoja tie, kurie turi kritinį mastymą , atskiria pelus nuo grūdų , ir kuriems nesivaidena pedofilai ant kiekvieno kampo.   
Odeta 2019-11-10 16:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Ir dar kaip tas video kur mergaitės močiutė mokina ją kaip reikia kalbėti , mokina ka sakyti , šneka ir mokina nepadorius žodžius . Aš apie ta kamera kur buvo paslėpta venckų name , bet kadangi neteisėtai ten ta kamera buvo įrengta , tai ir ta įraša greit iš visur pašalino , nejaugi aš vienas įraša mačiaų ? Vien tai parodo kas per močiutė kiri mokina vaiak taip šnekėti ir ka sakyti apie dėdes ir sysalus. Ar jūs visi tik pono krivicko laida tik žiūrėjot ? Kuris taipogi jos nebepalaiko, matyt atėjo į protą. O ar nematėt vyresnės mergaitės pasakojimo, ir sakymo mažajai kad sakytų tiesa ir nemeluotu. Jos pieštus piešinius apie mama ? O ar nematėt to papirkto vyruko iš viešbučio , kuris liudijo prieš stankūnaitę ir paskui prisipažino kad neringa jį papirko . Jaigu tos mergaitės kaip sakot neįmanoma primokinti , tai kodėl jin atsidūrusi pas mama , rašo apie mama tokius gražius laiškus ? O dabar pagalvokit ir apie Furmanavičiu , kodėl jis , kedys jo nepažinojo , bet pažinojo venckienė , kuo jai jis neįtiko ? Daug klaustuku byloj , bet aišku viena , kad istorija sukurpta kad atkeršyti ir pakenkti savo priešams . Jau pirma karta pamačius video iškart buvo aišku kad tai melas . Pasinaudota vaiku , tai didelis nusikaltimas. Lipa žmonėms ant skaudžiausios vietos , ant vaikų . Tik nereikia pasiduoti emocijoms ir reikia mastyti blaiviai. , tai tiek daugiau nekomentuosiu , neringos žodžiuose tiek sumaišties tiek melo kad ji pati su savim kertasi . O jus tai visvien besmegeniai .  
Audrone 2019-11-09 19:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Skykštu žiūrėti,kaip žmogu veda būrys policininkų,neirode kaltės žmogaus,tyčiojasi neleisdami susitikti su senais tėvais,taip ir norisi paklausti,kur ritasi mūsų teisėsauga,jau jos turbūt seniai nebelike.   ATSAKYTI
Rima 2019-11-09 18:51:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kaip SLYKSTU skaityt / neleidzia tevu pas niekuo neprasikaltusia dukra/ zmones turetuiseit i gatves ir pareikalaut TEISINGUMO!   ATSAKYTI
Jan 2019-11-09 18:24:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Stiprbes Neringai neleido nei tevu pamatyt, net kaip rase net kremo veidui neleido perduoti. Nusikalteliai vaiksto laisvi su apykojem, o zmogus kovojas uz vaika pasmerktas, baisu kas vyksta, per tuos du menesius gali ir nukankinti, nunuodyti, visko gali buti, nes nei vieno jau ka nors zinancio ar maciusio nebera, prigere, uzspringo, baisu kokioj Lietuvoj mes gyvenam, Sekmes Neringai, o visiems tiems skriaudejams, vistiek sugris, Skvernelis vadovavo kai vaika klykianti nese is namu, va ir jau liga, kad tik jo greit neisnestu kojom i prieki. Visokieviskrypeliai irgi sulauks galo, ten jau nei valdzios nei pinigu reikes,.. nepades niekas.    ATSAKYTI
Tai. 2019-11-09 17:37:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-31
Kodėl ne rašote, kaip braukia ašaras Furmonaviciaus, Miliaus, Ūso artimieji, tos ponios aukos.    ATSAKYTI
Vima 2019-11-09 19:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Ko nusipelnė tą ir gavo, už kiekvieną vaiko ašarą turi būti atlyginta  
J. 2019-11-10 03:46:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Taip, dabar Venckienei ir jos tėvams už kiekvieną vaiko ašarą atlyginama.  
Ilka 2019-11-10 11:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai turi reikalauti teisybės ūsų ,furmonavičių ir milinių šeimos ,bet regis jiems nelabai domisi ,jiems rekalinga išpirkimo ožių ,o ne teisybės ,o milinių pagal teisybę ,tai ne iš tos operos.  
Arunas 2019-11-09 17:24:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O ko braukti asaras ir aisku seniai kad nkvdistu laikai atejo zmones dingsta valdzia tik vagia .prievartautojai laisveja nekalti uzdaryti.korumpuoti milicininkai draugus sebrus sukisa i vietas is kur gali vokti ir nesesti    ATSAKYTI
Onutė 2019-11-09 17:16:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-31
Pati prisiprašė.Jeigu būtų buvusi tik tokia kaltė (pati teisėja žino ,koks gali būti teismo sprendimas ), nebūtų bėgusi iš Lietuvos ir seniausiai būtų arba SAVO tiesą įrodžiusi,arba bausmę atlikusi ir laisve galėtų džiaugtis ! Nekalti -nebėga !   ATSAKYTI
Tiesiog skaitytoja 2019-11-09 20:18:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Gaila man taves,Onute-mastymas O(nuliui)  
Ilka 2019-11-10 11:39:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tom onutėm ir odetoms gerai apmokama ,tokius " straipsnius " raşo .  
Henka 2019-11-09 13:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
neisiaiškinsit   ATSAKYTI
Kas žudikai 2019-11-09 13:41:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kas nužudė Drąsių?Ko seneliai nepasidomi, ko BNeringa teisėja neklausia, kas kaltas dėl jos dukterėčios tėvo mirties?   ATSAKYTI
J. 2019-11-10 03:48:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Gal neklausia, nes jaučiasi pati kalta?  
Žudynės 2019-11-09 13:39:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Gal paaiškės žudikai?Kas išaiškins tuos baisius nusikaltimus, kiek liko vaikų našlaičių?Ar pedofilai ąia organizavo tas žudynes?Ko seneliai nesiaiškina kas jų sūnų pražudė?   ATSAKYTI
Patarkit 2019-11-10 08:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip išsiaiškint...juk oficiali versija aiški- paspringo. O kad sportbačių padai visiškai švarūs tai per skubėjimą žudikai nepagalvojo   
pamastykit 2019-11-09 11:44:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
arteja rinkimai pedofilai bijo isleisti Neringa i laisve nes zmones gali ja vel isrinkti i seima o veliau ir i prezidentes nes turi daug palaikanciu   ATSAKYTI
Henrikas 2019-11-09 11:44:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Jūs dar tikites teisingumo iš mūsų teisetvarkos? .Jie nieko nesiskiria nuo Žuliku ir vagių tiek kad vilki uniformą arba teisejo mantiją .Jie daro gėda visai Lietuvelei.Moterele padarė pasaulinio mąsto nusikaltele.   ATSAKYTI
Baisu 2019-11-09 11:33:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kokia ukšta lietuvių kultūra. Džiaugiais kad seni tėvai nieko nepešę liko.Sunaikinta kultūra,religija tai ir rezultatas žvėrys.Tai kodėl negalėjo leisti pasimatyti,kur žmogiškumas?   ATSAKYTI
Osa 2019-11-09 10:29:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kidėl ištrynėt mano komentarą?osa   ATSAKYTI
OSA 2019-11-09 10:30:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Atsiprašau.  
Osa 2019-11-09 10:24:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
REZIUME:komentarai už Venckienę 90%>.Žmonės palaiko Venckienę.Ji yra laimėtoja.1.JAV panaikino 35 kaltinimus( gal dėl to pasidavė).2.Prisiteis solidžią kompensaciją iš LT pi skundo iš strasburo.3.Jau kaupia politinį kapitalą ateinantiems rinkimams.( reitingai pralenks daugumos politikų)Ji turėtų pasakyti ačiū teisėsaugai.Ji juos apžais.Tiedsa yra vena,melas turi daug veidųgrimadų.Labiausiai buvo gaila to geltonsnapio prokuroroJis tik marionetė tame farse.   ATSAKYTI
Vytas 2019-11-09 12:30:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Parazitai bujoja  
Naktis 2019-11-09 09:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-28
Atsigaukit,visiem taisykles vienodos,daug ka suima ir uzdaro,tai jei leistu pasimatyt su Neringa,kuo tada kiti suimtieji kitokie??   ATSAKYTI
Teisingumo nėra 2019-11-09 13:42:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
jo ypač tas nepilnametis, kur sudauže kita nepilnamete iki komos, ir paleistas namo :) va čia tai teisingumas :)  
Geriausias darbas 2019-11-09 09:50:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia ....

...................>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
Jurgita 2019-11-09 09:44:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Seniai dingo pas mus geda . Tai kodel negali tevai su dukra susitikti . na jeigu ji taip saugoma .tai tegul stovi kuopa priziuretoju ,    ATSAKYTI
Pilietis 2019-11-09 08:56:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Lietuvos teismai tese stalino represijas ir kada tas dvokiantis pulinis sprogs ?   ATSAKYTI

Top Video

Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
DABAR RODOMA
Šuo tapo sensacija – šeimininkui moka pasakyti žodžiais, ko nori
DABAR RODOMA
Linksmos sesučių Emilijos ir Martynos pamokos, kaip kepti pyragą
DABAR RODOMA
Mikutavičius atskleidė, kokios aistros verda „X faktoriaus“ užkulisiuose
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, kai pamatė, ką porelė veikia viduryje gatvės
DABAR RODOMA
Vyras dėl nesėkmės vakarėlyje kaltins žmoną dar ilgai: juokėsi visi
DABAR RODOMA
Keleiviai tapo dramatiško įvykio liudininkais: vaizdas priverčia sustingti
DABAR RODOMA
Oskaras Ridikas parodė išpuoselėtą kūną: be treniruočių negali
REKLAMA
Elektros šokas (nuotr. stop kadras)
Dramatiškas įvykis užfiksuotas ir paviešintas „Youtube“ sulaukė didelio dėmesio.  Jame užfiksuota, kaip pareigūnai su elektros šoku tramdo vyrą, kuris rankose laiko vos ...
Stella (nuotr. stop kadras)
Susipažinkite su Stella. Šis keturkojis ypatingas – dėl savo talento tapo tikra sensacija internete. Augintinis moka sudėti sakinį ir pasakyti, ko nori. Tačiau tai daro ...
Sužeistas paukštis (nuotr. stop kadras)
Šiurpios naujienos iš gyvūnijos pasaulio. Į Kauno specialistų rankas pateko peršautas paukštis. Jį kiaurai perskrodė niekdario iš lanko paleista strėlė. Gyvūnų globėjai ...
Gaisrai Australijoje (nuotr. stop kadras)
Dėl nesiliaujančių gaisrų Australijos rytinėje dalyje jau skelbiamas katastrofinis pavojaus lygis. Čia tai daroma pirmą kartą po dešimtmečio. Liepsnos braunasi į didžiausio ...
Maža smulkmena „Name“ virto dideliu skandalu: dėl visko kalti nesuplauti indai (nuotr. stop kadras)
Puiki pradžia „Name“ žadėjo gerą dieną, tačiau dėl neplautų indų ėmė tvyroti įtampa. Jais turėjo pasirūpinti Jurgita. „Aš mačiau, kad kriauklėje pilna indų, bet ji nesugebėjo ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų