Į Lietuvą pargabenta Neringa Venckienė suimta dviem mėnesiams. Būtent tokią kardomąją priemonę jai teismas skyrė šiandien. Prokuroras skelbia baigęs ir ikiteisminį tyrimą – tad greitai buvusi Seimo narė ir parlamentarė stos prieš teismą. Nusprendus suimti N. Venckienę, jos artimiesiems atsivėrė galimybė su ja susitikti, deja, šiandien dukrą tikėjęsi pamatyti tėvai atskubėję į tardymo izoliatorių liko nieko nepešę.

Į teismą prieš pat vienuoliktą valandą išgirsti verdikto – liks už grotų areštinėje ar mėgausis bent jau sąlygine laisve – atvežama Neringa Venckienė. Sulaikytoji kaip ir vakar šypsosi ir tyli.

Neringos Venckienės tėvai

Neringos Venckienės tėvai

Belaukdami jos atvežant, prie teismo renkasi N. Venckienės šalininkai, tačiau jų vos keli. Moterys graudinasi. Sesuo vienuolė prie teismo net žegnojasi ir kalba maldas:

„Atėjau pasimelst. Todėl, kad aš labai tikinti, nu, negali būti tokia sumaištis. Atskirkit, kur yra blogis, kur gėris, jei yra blogis meskit, jie gėris.“

„Laikau ir palaikysiu iki pat pabaigos, kur tik galima, jau ir į Vilnių važiavau.“

„Palaikom nukankintą žmogų…Nu kaip kitaip.“

„Ši byla mums labai svarbi, mes norime tiesos tik tiesos. Kai tokia neteisybė tai mažai gali tikėtis – ai tuoj verksiu….“

REKLAMA

Po kelių minučių su žinia apie kardomąją priemonę rankose N. Venckienė jau palieka teismą, tačiau nutarties nekomentuoja.

O štai išėjusi advokatė sako likusi priblokšta – teismas neatsižvelgė į jų prašymus – nuspręsta buvusią teisėją ir Seimo narę Neringą Venckienę suimti dviem mėnesiams. Advokatė žada tokį sprendimą kuo greičiau apskųsti:

„Skųsime. Kuo skubiau. Nieko, sakė: „Aš prie visko pripratusi, kažkaip iškęsiu“. Tik man taip pasakė. Aišku, aš esu nustebusi, bet yra, kaip yra. Aš tikrai tikėjausi, kad ji bus paleista pagal tai, ką aš sakiau ir vakar, ir pagal visas bylos aplinkybes. Pagal tai, kad ji 21 mėnesį jau yra praleidusi įkalinimo įstaigoje. Man atrodo, toks sprendimas prieštarauja bet kokiems teisingumo, protingumo principams – neadekvatus, neproporcingas.“

Teismo vadovai paaiškina motyvus, kodėl nusprendė N. Venkcienei netaikyti švelnesnės bausmės.

„Įtariamoji šiuo metu turi stiprius ryšius užsienyje – JAV, kur turėjo iki sulaikymo gyvenamą vietą, užsiėmimą, ten gyvena jos sūnus. Atsižvelgė į jos ryšius Lietuvoje, tiksliau faktinį jų nebuvimą, neturi užsiėmimo, gyvenamosios vietos, yra išsituokusi“, – sako laikinasis teismo pirmininkas Arūnas Purvainis.

Teismo neįtikino bėglės argumentas, kad ji gali glaustis pas tėvus. Be to, ji neturi ir galiojančio asmens dokumento. Už šiuo metu pateiktus kaltinimus buvusiai parlamentarei didžiausia gresianti bausmė yra treji metai nelaisvės, tad teoriškai ir teisiškai ji gali būti laikoma suimta iki vasario tryliktos. Todėl bylą skubama perduoti teismui. Prokuroras skelbia šiandien oficialiai baigęs ikiteisminį tyrimą.

REKLAMA

„Tai yra pasekmė visų šiomis dienomis įvykusių veiksmų, įskaitant apklausą, kadangi naujų aplinkybių, ko tyrimas nebūtų tikėjęsis – neišaiškėjo. Tai mes normalia tvarka nusprendėm ikiteisminį tyrimą užbaigti“, – teigia prokuroras Darius Jakutis.

Kaltinimai N. Venckienei nesikeičia, bet neatmetama galimybė, kad jų gali daugėti. Byloje keturi nukentėjusieji – policijos pareigūnas, antstolė, Laimutė Stankūnaitė ir dabar jau penkiolikmetė jos ir Drąsiaus Kedžio dukra. Jie su byla gali susipažint iki lapkričio 21-os dienos ir pateikti savus prašymus.

O štai Venckienei paskyrus kardomąją priemonę su ja jau bus leidžiami pasimatymai.

Vos sužinoję šią žinią susitikti su daugiau kaip šešerius metus Amerikoje gyvenusia dukra, tėvai Kedžiai kaip mat vyksta į tardymo izoliatorių, tačiau čia išgirsta, kad pamatyti dukters greitai niekas neleis – tėvas ir motina braukia ašaras.

„Ir mano vaikai sąžiningi – verkia …..Anūką tai mačiau per skaipą, o Neringėlės ne“, – kalbėjo N. Venckienės tėvas Vytautas Kedys.

„Sako, pas mus eilė 200 žmonių laukia į pasimatymus…Nu ką aš pasakysiu, kad neįleidžia, ką aš galiu pasakyt. Greit septyni metai“, – sako N. Venckienės mama Laimutė Kedienė.

Kedžiai dar tikisi, kad pas dukrą įsiprašys po pokalbio su tardymo izoliatoriaus vadovybe, tačiau paankstinti laiko nepavyksta. Beje, apkabinti dukros tėvai taip pat negalės.

„Užregistravom mes dabar lapkričio 14 dieną, į pasimatymą trumpalaikį bekontaktį“, – teigia Tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotojas Remigijus Aniulis.

Pasak prokurorų, nėra asmenų, su kuriais N. Venckienei būtų draudžiama pasimatyti, kol ji bus laikoma suimta.

Valdas
2019-11-08 20:26:01
Pedofilai myli tik vaikus, suaugusių jie ,manau, nekenčia.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Marius 2019-11-12 13:32:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pedofilai ima virsu   ATSAKYTI
Lina 2019-11-12 11:40:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nu siaubas,man gaila ir Neringos ir garbaus amžiaus tėvų.Žmonės norėdami šitą pedofilų klaną sutramdyk ką pasiekė,siaubą negyvenimą.Būt žinota tokios pasekmės,išeitis viena nekovot,jų privisy kaip tarakonų ne tarp eilinių o tarp aukštuomenęs   ATSAKYTI
Argi 2019-11-12 10:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Odeta nesuprantat kad čia visi violetiniai rašo, jie viską "puikiai"žino be jokių teismų neverta diskutuot su tokiais juk matėt kokių buvo patvory, jau koktu girdėg vistą patį nusišikt man ant tos venskienės   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-12 12:12:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pažystu pora violetinių patvorinių asmeniškai , ir nu tokias pievas šneka , nesuoprasi jų argumentų. Toks jausmas kad kaška pavartojusios. Tai žinau kad neįmanoma su jais diskutuot , jie tik mato kokia venskiene gera , o kitos pusės net nesiklauso.   
Me 2019-11-12 09:29:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Žmonėms rupi kaip mergaitė ir mama nes jie yra išlaikomi iš valstybės lėšu kaip preizidentė Stankūnaitė.Pagal mergaitės paėmimą matosi kad tarp.mergaitės ir Neringos labai stiprus ryšys.Vadino Neringėle o tie suvarę išplėšė kaip grifai mergaitę .Mergaitė nebėgo mamai i rankas nesake labas mamyte ačiū kad išlasvinai matyt tokia ir mama .Pas geras mamas ištiesus rankas vaikai nekviesti bėga.Per išplėšimą mergaitės buvo pridengta kazkokiu adijeliuku kur nuo to adijeliuko matosi advokato kvaili klausimai ar pati kerpiesi plaukus ar kirpykloj?Žmonės nekvaili viską stebi visi video you tube.   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-12 12:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Taip , žmonės stebi youtubei bet vertina skirtingai , neringėle vadino tol kol pas neringėlę gyvena. Dabar mergaitė gyvena pas mama ir gražiai vadina mama , o jau ir visas straipsnis buvo , kaip mergaitė pasakojo kas vensku name dėjosi. Primokinta, prigrasinta mergaitė buvo todėl ir neringėle vadino :)   
Koks skirtumas 2019-11-11 13:29:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Odeta,as tai pat turiu vaiku ir ne viena,bet tokiu vaikai dalyku neissigalvos.O kas liecia ts Stankunaite,pirma jos autobiografija pasidomek,tada suzinosi,koks paukstis ji buvo is tiesu.Jau kai mokinosi Petrasiunu mokykloje,reputacija jos buvo oi,oi,oi...Is tokios mamytes visko galima tiketis ir baikit teisti tamsta kitus,niekas nedave tokios teises.Slykstus tamstos komentarai.   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-11 17:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
A tai mano komebtarai šlykštūs , o jūs ponia žmeižiat nekalta mama. Jūsų komentarai taip pat šlykštūs ir neteisingi. Pasidomėkit kedžio praeitimi , jo draugų ratą. Tarp kitko pats pedofilas. Ir taip mergaitė pati neišsigalvos tokių dalykų niekad, bet liepama kad taip kalbėtu kalbės , nes nesupranta nei ka sako nei kodėl , o tik todėl kad ponia teta liepė. Tarp kitko tam vaizdo įraše už kadro ir teta venskiene stovi , o įrašas karpytas montuotas , ir daug sykiu klausinėjama to paties.  
Odeta 2019-11-11 17:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Baikit tamsta ir jūs šmeižti kitus , nei matėt kad prievartavo , nei sapnavot , tai kokia teise turit teisti mama ? Vien dėl narkomano išsigalvojimo , ar dėl jos praeities ? Visi praityje kaškokių nesamonių pridirbom , bet ji pastojo , tapo mama ir nei matęt kaip myli dukra nei ka . Be kiekviena mama dėl dukros taip kovotų. O venskienė bijo dabar mergaitės labiausiai, tokia traumą vaikui padarius. Vadovaukitės ponia jūs savo žodžiais ir nešmeiškit kitų nežinant. Ir dar faktais ponia , faktais vadovaukitės o ne tik pasakom .   
Vištai Odetai 2019-11-13 11:42:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nekreipkit dėmesio į tą nesveiką Odetą, visi žino, kokia Stankunaites buvo reputacija-jei palikinedavo vaiką bet kokiai pasitaikiusiai pažįstamai, jai buvo dzin, varydavo savaitgaliais per visą Lietuvą dalyvauti su sese, tai jau geriau normalus seneliai negu tokia mama. Odeta yra tv auka tiki sukurptom nesąmonėm apie visą šitą istoriją, pas mus jaučiasi žmonėse tas tarybinis mąstymas, kai nesugeba atsirinkti informacijos. ji turbut tiki, kad ir Ūsas atsitiktinai prigėrė balutėje, kad ir Kedys užzspringo, kad gyd. Plėšnienė melavo (beje visi, kurie kažką žinojo, buvo užčiaupti), kad ir Neringa, kuri buvo pavyzdinga mokinė, mama, studentė teisėja, tipo suorganizavo žudynes.....pagalvokit, kiek turi būti trenkta ta Odeta!? deja tokių Lietuvoje nemažai, rašo visokios Marytės ir tiki tuo ką rašo, nu vargšelės.....susidėliokite įvykius ir mąstykite vištelės, o neleiskite jus kvailinti televizijoms  
Odeta vištai 2019-11-13 16:55:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Pati jūs vištelė :D labiau panašu kad jus su sovietiniu mastymu ir tikit pati televizija tik , o ypač tik krivicko laidom . O ka mama negali palikti dukros niekam ? Kas čia per nesamonė , žiūrėkit į tėvelio reputacija, narkomanas , banditas . Venskienė taip , geros reputacijos buvo , uždara , paslaptinga , tyli kiaulė gilia šaknį knisa kaip sakant, ir ne nemanau kad Ūsas paskendo balutei , ar narkomanas savo turiniu paspringo, tie patys ponios samdyti sėbrai matyt pakasė abu ir visus kitus , nors visa šita reikala žino prokuratūra ir teisėjai, ne mums šita reikala spresti . Svarbiausia pati pradžia, nuo jo prasidėjo , o prasidėjo nuo montuoto vaizdo įrašo ir linksmo mergaitės pasakojimo , kurjai liepiama sakyt ir meluot.   
Odeta 2019-11-13 16:56:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kartais vištelė ne ponia birutė būsite ? :D   
o dieve, 2019-11-10 17:07:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
o kada kalbėsit apie iššaudytų, nužudytų šeimas, jų tėvus , vaikus ? Daug kas gaili tokių nusikaltėlių, o nukentėjusieji jus niekada negrįš namo. Baisu, kas darosi, viskas išvirkščiai , Kedžiai pardavė namus , kad nupirkti žudikus ?   ATSAKYTI
No 2019-11-10 15:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kur gropstomos žemės, plauna milijonus. Žurnalistų žiburiu nersi   ATSAKYTI
Kristus 2019-11-10 12:54:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
"Valstybžmogiai neturi ką veikt? Pakels seną skandalą?!!   ATSAKYTI
J 2019-11-10 12:11:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Na nemanau kad musu teisesaugoje nelike doru prokuroru .teiseju kuriems nerupi teisingumas manau dori teisejai ir prokurorai turi duot atkirtti korumpuotiems tik taip isliks valstybe juk pagal dabartini scenariju juokinam ir stebinam paasauli reikia but aklam ir kurciam kad nesuprastum kas vyksta .
Stiprybes Neringai ir ju artimiesiems suzlugdytas visos seimos gyvenimas    ATSAKYTI
mesijas 2019-11-13 13:04:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
like keli dori prokurorai, bet jie prieš sistema nepasipriešins...."vienas lauke prieš armija ne karys".....o sovietine smarve persisunkusiu šimtai ir visi i vieną dūdą pučia....  
Ilka 2019-11-10 10:57:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Budeliai ,kitaip nepavadinsi ,kodėl žmonės nepasitiki teisėtvarkos ,nėra teisybės, kol valdo
ižgamų sistema ,kodėl žmonės palieka šaly ?
Kur taip esa ,žmogžudžiai ir to turi teisę pasimatyti su tėvais ,o čia ,,,kerštauja ,negali perlipti per savę.   ATSAKYTI
Kora 2019-11-10 09:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kantrybės ir rimties. Sėkmės artimiesiems.   ATSAKYTI
Dagnė 2019-11-10 01:40:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ten ta Odeta ir Onutė tai turbut Stankunaite pati rašo, arba kažkas siaubingai aklas ir trumpo proto    ATSAKYTI
Ilka 2019-11-10 10:59:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tos stankunaitė seniai padai atšale ,nei ji rašo ,nei ji skaito.  
Bradiaga 2019-11-10 01:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Atrado Lt tema.... Neturit ką veikt ar kokį šūdą aptarinėt?? Sensaciją atrado... Lopai, lopai....    ATSAKYTI
Senis 2019-11-09 23:50:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Teisesaugos pedofilams spermos uzspaude smegenis ir is pykcio stebina visa pasauli savo sprendimais. Jie nesivadovauja istatymais o tik apatine kuno dalimi.   ATSAKYTI
Petrute 2019-11-09 20:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O tai kur ta Stankunaite su 15 metu Kedzio dukra?!   ATSAKYTI
Odeta 2019-11-09 19:26:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-49
Tikiuosi uždarys ilgam ta valkata , ir išaiškės jos darbeliai , jos tėvai taip pat viska žino o vaidina vargšus dienukus. Komentaruose labiau palaiko ta velnių neringa , nes normalūs žmonės kurie turi kritinį mastyma nekomentuoja . Dar tris metelius palaukt ir papasakos viska Laimutės dukra.    ATSAKYTI
Audra 2019-11-09 20:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Jūs,Odeta,turbút kartu gyvenote su
šia šeima,kad viskâ puikiai žinote.Ir be teismo sprendimo.?  
Laimis 2019-11-09 20:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Nekvailiok,esi visai neteisi esi ,Neinga nekalta.  
Laimis 2019-11-09 20:34:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Nekvailiok,esi visai neteisi esi ,Neinga nekalta.  
Teisingumas 2019-11-09 20:36:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Tikrai papasakos jei gyva ir nepaversta zombiu ir nebus prigrasinta bet bijau kad tokia motina pavers ją pasilinksminimų panele nieko apie ją nesužinosim  
Zemaitis 2019-11-09 20:47:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Tai matos kad be mastymo komentuoji lyg butum teiseja Geda  
Odeta 2019-11-09 21:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-30
Jūs pusdurniai ir nepatikėtumėt jai ta mergaitė dievu prisiektu kad ja privertė šnekėt nesamones , jai ir priešais visus atsistotu. Sakytumėt , ne čia kita mergaitė , arba čia smegenys praplautos. O iš kur jūs visi žinot kad ja tvirkino ? Venckienė pasakė , ar montuotam įraše mergaitė linksmai pasakojo ? Pedofilu klanas ? Taip taip , visi pedofilai , tik koks naujas prokuroras ir jau pedofilas , koks kitas teisėjas ir vėl pedofilas , tai gal jai tiek visur pedofilu , nebijot naktį miegot ? Gal jūsų brolis pedofilas ar sesuo ? O gal tėvai ? Siaurapročių ratas. Ne vienam mieste teismai vyko ir visur išteisinta Laimutė , tai kiekvienam mieste pedofilai :D juokingai skamba . Net tas pats krivickas kaškodėl tiek laiko gynes tą gyvatę nusisuko nuo jos . Kokiu debilu reikia būt kad patikėtum tokiom nesamonėm, nepatiko narkomanui kad Ūsas padeda Stankūnaitei ir kur tau vyriškas ego nesuveiks , nors tas narkomanas per kvailas buvo , pats nesugalvotu, sesutė viska sumanė ir dar savo kolega į istorija dėl kaškokių priežasčių įpainiojo. Man įdomu kai tiesa išaiškės kaip jūs visi mulkinti jausitės kad aukojot pinigus žudikams , ir tiek šeimų sugriovusiems personoms . Užtenka vien pirmos mergaitės pasakojimu ir sakymu mažajai ,kad sakytu tiesa , kad mūsų niekas neprievartavo. Tai viena mergaitė vyresnė tvirtino kad jos ir kitos niekas neprievartavo , o mažoji matyt betokia protinga sakė tai kas buvo liepiama , o ir atsakymus iš jos išpešdavo po penkių tokių pat klausymu ir vis primindavo jai ka sakyt ta pati gyvatė   
Akva 2019-11-09 21:53:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Nū jūsų komentaras šūdo vertas kur ta mergaite  
Jan 2019-11-09 21:59:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Jus nesveiko proto moteriske, tokiu briedus radyt... gydymites.   
Odeta 2019-11-09 22:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-25
O koks skirtumas jums kur ta mergaitė ? Gyva nebijokit , konspiracijom tikit ir kiekvienu durniu žodžiu. Ar jūsų ta mergaitė ? Duokit ramiai mamai ir dukrai gyvent , po to ka teko joms patirt. Mergaitė pagaliau nebus luošinama ir nemokins jos visokių nesamonių . Dar biški paaugs ir suoras ko mokinama buvo . Duok dieva ji išdrys šnekėt , bet bijau kad tokie atsilupėliai kaip jūs sakysit , kad čia kita mergaitė , ji prišerta vaistais , jos smegenys perprogramojo. Kad ir kokie bus svarūs įrodymai , jus visi akli ir matyt nenori . Ka čia durniams įrodinėt. Kai visada klausiatės tik vienos pusės , o apie kita nieko nežinot . Tai slėpkitės po lapais ir tylėkit. Tokius kaip tas narkomas aš daug gyvenime sutikus , tokias personas žinau , ir žinau kiek jie gali padaryt kad tik atkeršyt savo moteriai .  
Teisingumas 2019-11-09 22:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Kas nepaklūsta tas sodinamas visa teisėsauga korumpuota o pedofilai ją valdo kaip čia dabar pasakyti kad lietuvoj pedofilija griauna nepriklausomybės politika viską valdo sistema ir tik stiprūs žmonės kaip venskienė netyli uždaroma o stankūnnaitė toliau pardavinėja dukrą čia viskas aišku  
Odeta 2019-11-10 10:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Teisingumas , jums ponas ar ponia šizofrenija , viskas valdo pedofilai ? Nu juokinga net skaityt. Žmogau , kiekvienam mieste ir visa teisėsauga papirkta pedofilu. Ale tie pedofilai labai įtakingi ir turtingi matyt kad visos lietuvos teisėsauga papirkt o ir žmonės kokie paperkami :Ddd na jai jūs toks nereikia sakyt kad visa teisėsauga tokia. Pažiūrėkit kas ta narkomana palaikė ? Visi klaipėdoj mafijonai , prasigėrę nekokios reputacijos narkomanai. Tai ka kalbėt apie jį patį , o ta neringa , vien iš snukio matosi klastinga kai lapė. Parodymus vis keitė , žmones papirkinėjo kaip kad viešbučio darbuotoja kuris prisipažino kad jį papirko , sakė kad Ūsas ir Furmanavičius ir vieno viešbučio išėjo , nors kameros niekada to neužfiksavo , nei karto. Nu bet jau tokia pasaka sukurpt , ir visa teisėsauga išvadint papirktais ir pedofilais tik ta ragana sugeba , bet jiekad nemaniau kad lieruvoje tiek nemastančių žmonių , jus pačius papirko su tom netikrom ašarom , ir melagystėm. Pastebėkit jūs tą raganą , pažiūrėkit į akis , į intonacija , kaip ji greitai keičiasi, nejau jūs žmonių nepažystat , nematot kada meluoja kada ne .   
?????? 2019-11-10 11:05:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nesvaik ,tavo " geros mamytės " senai atšalusios pėdos ir dukrytė tikrai negalės išgirsti jos sapalionių ,pasiguosk stankūnams ir pašelpk juos ,jai esi kritinio mąstymo.  
Odeta 2019-11-10 12:25:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Ne nesu dar tiek trenkta kad kaška šelpčiau :D jai žmogus nei serga nei ka ko jį šelpt. Jūs neišprusėliai galit aukot pinigus žmogžudžiams apsimetėliams . O Laimutė , taip, gyvena su dukra toliau nuo tokių nenormalių piliečių kaip jūs . Tikiuosi šioje byloje iškels savo ieškynį prie tą ragana. Kuo daugiau tuo geriau , gal sės ilgam už grotų. Tikiuosi . O jau ten galės bendraut su savo proto ir intelekto žmonėm. Pati turiu sūnų , ir žinau kokia yra vaikų psichologija ir mastymas , kaip jais lengva manipuliuoti , ir kad paprašius jis pasakys viska ka norėsiu.   
Kovotoja 2019-11-10 14:07:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Supuvelia nežinai tai ir nerašyk kai nelaimė ne tavo kieme tai ir galvos neskauda o jai tavo vaiką ar anukia tvirkinti iškart pagalvok ar bus kas tave apgin ir tavo vaiką ir isiplauk burną prieš komentuojan  
Sigitas 2019-11-10 14:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Na tai jei jūs komentuojate,tai reiškia kad esate nenormali ir neturite kritinio mąstymo tai jūsų pamąstymai ne mano  
Odeta 2019-11-10 15:51:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Na nelaimė buvo kad tokia neringa sukurpė istorija , o nelaimė atėjo į Stankūnaitės kiema. Ir taip man gaila mamos ir dukters , o kad čia prievartavo , tai akivaizdus melas . Kai Stankūnaitei nutiko nelaimė tai visi puspročiai palaiko ne ta pusę nes tiki pievom . Ir taip normalūs žmonės , kurie palaiko tiesa , mažai komentuoja , o jai komentuoja ponas , tai komentuoja tie, kurie turi kritinį mastymą , atskiria pelus nuo grūdų , ir kuriems nesivaidena pedofilai ant kiekvieno kampo.   
Odeta 2019-11-10 16:01:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Ir dar kaip tas video kur mergaitės močiutė mokina ją kaip reikia kalbėti , mokina ka sakyti , šneka ir mokina nepadorius žodžius . Aš apie ta kamera kur buvo paslėpta venckų name , bet kadangi neteisėtai ten ta kamera buvo įrengta , tai ir ta įraša greit iš visur pašalino , nejaugi aš vienas įraša mačiaų ? Vien tai parodo kas per močiutė kiri mokina vaiak taip šnekėti ir ka sakyti apie dėdes ir sysalus. Ar jūs visi tik pono krivicko laida tik žiūrėjot ? Kuris taipogi jos nebepalaiko, matyt atėjo į protą. O ar nematėt vyresnės mergaitės pasakojimo, ir sakymo mažajai kad sakytų tiesa ir nemeluotu. Jos pieštus piešinius apie mama ? O ar nematėt to papirkto vyruko iš viešbučio , kuris liudijo prieš stankūnaitę ir paskui prisipažino kad neringa jį papirko . Jaigu tos mergaitės kaip sakot neįmanoma primokinti , tai kodėl jin atsidūrusi pas mama , rašo apie mama tokius gražius laiškus ? O dabar pagalvokit ir apie Furmanavičiu , kodėl jis , kedys jo nepažinojo , bet pažinojo venckienė , kuo jai jis neįtiko ? Daug klaustuku byloj , bet aišku viena , kad istorija sukurpta kad atkeršyti ir pakenkti savo priešams . Jau pirma karta pamačius video iškart buvo aišku kad tai melas . Pasinaudota vaiku , tai didelis nusikaltimas. Lipa žmonėms ant skaudžiausios vietos , ant vaikų . Tik nereikia pasiduoti emocijoms ir reikia mastyti blaiviai. , tai tiek daugiau nekomentuosiu , neringos žodžiuose tiek sumaišties tiek melo kad ji pati su savim kertasi . O jus tai visvien besmegeniai .  
V 2019-11-12 11:40:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Gerb.Odeta! Neeikvokit energijos!Sie salininkai patvoriniai,kaip suo robotas,kiek uzsukai,tiek ir los.Ir proto tiek pat.Kas nesutinka su jais,vienintele etikete"pedofilai".Ne vienas teismas nustate,kad violetinis burbulas sukurtas dirbtinai-teisejai pedofilai. Ir taip pasaka be galo.Beje,pamastymui: sedejo kalejime Amerikoj ir kudakavo" jei isduos Lietuvai,visas pedofilu pavardes,zymias,isduosiu".Tai kur tos pavardes,kovotoja su niekuo? Ir nuo kada venckienei pradejo rupet"ubage is daugiabucio su benkartu"-pamastykit amsintys patvoriuose?
  
Odeta 2019-11-12 12:19:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
V sutinku su jumis , bet tipo žada atskleisti dar pedofilu :D kas jai trugdė ar trugdo dabar kalbėt ? Ogi niekas , jin žino ir bijo kad už šmeišta teks atsakyt , o patvoriniams kad ir bet kokį žmogų venckiene įvardins ir pavadins pedofilu , tai bus pedofilas.   
Nu 2019-11-12 13:06:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Baisus tamsus Jūs žmogus, jei taip galvojate...  
Odeta 2019-11-12 14:59:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ai tai dėl to kad aš mastau blaiviai tai esu baisus žmogus ? Ponia ar ponas jaigu aš tikrai žinočiau kad ta mergaitę prievartavo , žinoma aš stočiau į venskienės pusę , bet dėja mastant blaiviai , vertinant tai ka matau , ka šneka liudininkai , vertinant žmonių elgesį ir emocija esu tiesiog tikra kad mergaitės neprievartavo niekas , tie žmonės kur palaiko Stankūnaitė , jie neina už pedofilus , jie eina už teisybę . O kiek mes dar visko nežinom, kiek vebskienės darbelių neatskleista dėl slaptos informacijos , bet jai Stankūnaitė išteisinta ne vienam teisme ne vienam mieste tai ka tai sako ? Man sako kad ji nekalta , o jums sako kad visoj lietuvoj vien pedofilai. Kad ir kas ka pasako prieš ponę venckienė , patampa pedofilais. Na taip , o kas jai belieka sakyti ? Mato kad avinų gauja tiki , tai ir toliau peza nesamones. Svarbiausia nustatyti tinkama veido mimika ir sudrėkinti akis. Aš nesu baisus žmogus , aš teisingas žmogus , ir visada stojų i nuskriaustųjų pusę. Tik mes visi nuskriaustuosius matom skirtingai . Jums užtenka ašarų ir kalbų , o man reikia faktų ir įrodymu .   
Audrone 2019-11-09 19:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Skykštu žiūrėti,kaip žmogu veda būrys policininkų,neirode kaltės žmogaus,tyčiojasi neleisdami susitikti su senais tėvais,taip ir norisi paklausti,kur ritasi mūsų teisėsauga,jau jos turbūt seniai nebelike.   ATSAKYTI
Rima 2019-11-09 18:51:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Kaip SLYKSTU skaityt / neleidzia tevu pas niekuo neprasikaltusia dukra/ zmones turetuiseit i gatves ir pareikalaut TEISINGUMO!   ATSAKYTI
Jan 2019-11-09 18:24:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Stiprbes Neringai neleido nei tevu pamatyt, net kaip rase net kremo veidui neleido perduoti. Nusikalteliai vaiksto laisvi su apykojem, o zmogus kovojas uz vaika pasmerktas, baisu kas vyksta, per tuos du menesius gali ir nukankinti, nunuodyti, visko gali buti, nes nei vieno jau ka nors zinancio ar maciusio nebera, prigere, uzspringo, baisu kokioj Lietuvoj mes gyvenam, Sekmes Neringai, o visiems tiems skriaudejams, vistiek sugris, Skvernelis vadovavo kai vaika klykianti nese is namu, va ir jau liga, kad tik jo greit neisnestu kojom i prieki. Visokieviskrypeliai irgi sulauks galo, ten jau nei valdzios nei pinigu reikes,.. nepades niekas.    ATSAKYTI
Tai. 2019-11-09 17:37:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-32
Kodėl ne rašote, kaip braukia ašaras Furmonaviciaus, Miliaus, Ūso artimieji, tos ponios aukos.    ATSAKYTI
Vima 2019-11-09 19:22:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Ko nusipelnė tą ir gavo, už kiekvieną vaiko ašarą turi būti atlyginta  
J. 2019-11-10 03:46:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Taip, dabar Venckienei ir jos tėvams už kiekvieną vaiko ašarą atlyginama.  
Ilka 2019-11-10 11:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tai turi reikalauti teisybės ūsų ,furmonavičių ir milinių šeimos ,bet regis jiems nelabai domisi ,jiems rekalinga išpirkimo ožių ,o ne teisybės ,o milinių pagal teisybę ,tai ne iš tos operos.  

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
REKLAMA
Kaltinamasis smurtautojas teisme netramdė ašarų (nuotr. TV3)
Per moksleivių vakarėlį sodyboje žiauriai sužalotos paauglės istorija persikėlė į teismą. Šį ketvirtadienį Tauragės apylinkės teisme atversta rezonansinė byla, kurioje 16-metės ...
Ignas Brazdeikis ( nuotr. LKF)
Krepsinis.net ir TV3.lt eteryje – naujausia kassavaitinės laidos „Penktas kėlinys“ dalis.  „Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę buvo aptarti aktualiausi įvykiai, kurie ...
Lebron James (nuotr. SCANPIX)
Pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (35/9) komanda, kuri svečiuose 100:92 (28:25, 20:23, 28:22, 24:22) įveikė Niujorko „Knicks“ (12/33) klubą. Anthony Davisas ...
J. Valančiūnas buvo rezultatyviausias klubo žaidėjas. (nuotr. SCANPIX)
Jonas Valančiūnas buvo rezultatyviausias Memfio „Grizzlies“ (20/24) komandos žaidėjas, tačiau patyrė sutriuškinimą. Lietuvio klubas svečiuose 95:119 (27:25, 17:33, 19:41, ...
Z. Williamsonas (nuotr. SCANPIX)
Pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Naujojo Orleano „Pelicans“ (17/28) ekipa, namie 117:121 (24:31, 27:29, 31:34, 35:27) nusileidusi San Antonijaus ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay

Top Video

Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
DABAR RODOMA
„Tesla“ automobiliu į garažą važiavusi moteris nustėro: nuostoliai nejuokingi
DABAR RODOMA
Žvėriškas Sabonio pasirodymas prieš „Timberwolves“
DABAR RODOMA
Rusijos cirko pasirodymas virto tragedija: vaikai stebėjo paklaikę
DABAR RODOMA
Praeiviai nesuprato, kas vyksta automobilyje: pamatę iš arčiau – vos patikėjo
DABAR RODOMA
Moteris nežinojo, ko imtis: jos automobilyje – nemalonus radinys
DABAR RODOMA
Žiauriai nužudytos 17-metės sesuo prabilo apie lemtingus įvykius: atskleidė neviešintų detalių
DABAR RODOMA
Kamera užfiksavo mistinį vyro dingimą: spėlioja, kas ten galėjo būti
4 vaikų tėvas – areštinėje: pranešta apie spardytus vaikus, vienam sužalota galva
DABAR RODOMA
4 vaikų tėvas – areštinėje: pranešta apie spardytus vaikus, vienam sužalota galva
DABAR RODOMA
Panevėžio pataisos namų slaugytoja nesulaiko ašarų: patyčios darbe paguldė į patalą
DABAR RODOMA
Seime bręsta dar viena apkaltos istorija dėl Rozovos
DABAR RODOMA
Vilniaus apskrityje – kokliušo protrūkis: medikai įspėja, į ką atkreipti dėmesį
DABAR RODOMA
Narkevičiui nemokama vakarienė apkarto: komisija pareiškė, kad ministras pažeidė įstatymą
DABAR RODOMA
Išskirtiniai TV3 kadrai: naktį rastas slaptas vamzdis iš gamyklos Kėdainiuose
DABAR RODOMA
Orų kokteilis Vilniuje: pasipylė kruša, dangų skrodė žaibai, galiausiai pradėjo snigti
DABAR RODOMA
Detektyvas dėl politiko nušautos stumbro patelės tęsiasi: įtariama baisi versija
DABAR RODOMA
Gediminui Žiemeliui – nauji nemalonumai: su juo siejama įmonė tiriama dėl kontrabandos
DABAR RODOMA
Narkevičius sumanė viešai išvardyti, ką nuveikė per penkis mėnesius poste
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų