Tai, ką laidoje „Prieš srovę“ papasakojo Sandra (vardas pakeistas), suprantama ne vienai moteriai. Kai po gimdymo jauna moteris nesugebėjo atstatyti buvusių lieknų kūno formų, savo vyrui Tomui (vardas pakeistas) ji tapo nebereikalinga. Vyras ėmė jos gėdytis. Su Sandra kartu į parduotuvę nebenorėjo eiti ir vyro mama. Iki pirmojo vaiko gimimo malonus ir džentelmeniškas vyras ėmė žmoną vadinti rusiškais keiksmažodžiais, o pats pradėjo puoštis ir kvepintis.

Šiandien trijų vaikų mama yra išvaryta iš namų. Iš praėjusio gyvenimo jai liko tik pora vasarinių suknelių, dantų šepetėlis, kelios moteriškos kosmetikos priemonės. Tai visas Sandros turtas, kuris jai liko po bendro 20 metų gyvenimo su vyru. Kartu statytas namas Kauno priemiestyje, automobiliai, žemės sklypas, net buitinė technika – viską vyras nori pasilikti sau.

„Jie padarė taip, kad aš turėčiau gyva sulįsti į karstą“, – vos tramdydama ašaras laidoje „Prieš srovę“ pasakojo Sandra.

Praeityje vienoje reklamos agentūroje aukštas pareigas užėmusi moteris šiandien nenori būti atpažinta. Ne tiek dėl savęs, kiek dėl nepilnamečių savo vaikų, todėl jos prašymu moters veidas ir tikroji tapatybė – slepiami.

REKLAMA

43-ejų Sandra dėl mylimo vyro ir vaikų sutiko paaukoti savo karjerą. Vienintelis dalykas, ko moteris nori šiandien, kad jos vis dar teisėtas sutuoktinis, pasak Sandros, atėmęs iš jos viską – namus, turtus, o, svarbiausia, vaikus – išgirstų, ką šiandien ji nori jam pasakyti. Ji viliasi, kad tai padaryti padės televizijos kameros.

Iš namų išvaryta Sandra glaudžiasi pas draugę. Visą gyvenimą pasiturinčiai gyvenusi moteris prasitaria, kad ankštame draugės bute yra priversta miegoti ant siauro čiužinio, ant grindų. Bet Sandra savo draugei be galo dėkinga ir už tiek – jei ne jos gerumas, ji nežinotų, kur jai dėtis.

Iš Sandros lūpų pasigirdo skaudžią šeimos dramą liudijantys žodžiai. Pasak jos, net vaikai yra skatinami jos negerbti ir nemylėti.

„Vyriausiasis vaikas man atvirai sakydavo: „Mama, tu čia nepageidaujama, tu išnyk iš čia“. Aš vaiko klausdavau, kur tau geriau mamą matyti. Sako, kad geriau išvis išnyktum, sako „eik, pasikark, nusižudyk“, – skaudžius vaiko žodžius prisiminė moteris.

Moteris teigia, kad vaikai dėl to nekalti. Ji mano, kad tai vyro ir anytos žodžiai, kuriuos garsiai pasakydavo jos vaikai.

Sandros krepšyje, su kuriuo ji buvo išvaryta iš namų, tilpo nedaug daiktų. Tačiau moteris nepamiršo pasiimti vaikų nuotraukų. Dažniausiai vakarais, kai širdį suspaudžia nepakeliamas ilgesys, nuotraukose įamžinti mieli šeimos prisiminimai padeda Sandrai nors šiek tiek nurimti.

Moteris ir dabar mintimis grįžta į praeitį. Kai tekėjo už mylimo vyro, ji svajojo apie didelę laimingą šeimą. Moters nėštumai ir gimdymai buvo vienas už kitą sunkesni – grėsė pavojus net jos pačios gyvybei. Vis tik moteris neklausė gydytojų patarimų daugiau nepastoti ir susilaukė net trijų vaikų.

REKLAMA

Sandrai (vardas pakeistas) mielas gyvenimo akimirkas primena tik vaikų nuotraukos

Sandrai (vardas pakeistas) mielas gyvenimo akimirkas primena tik vaikų nuotraukos

Tačiau kas nutiko, kad jos iš meilės ir aistros prasidėjusi santuoka pavirto pelenais? Sandra įsitikinusi, kad jos pirmoji klaida – atleisti vyrui neištikimybę. Ji teigia, kad nenorėjo ardyti šeimos ir vis naiviai tikėjosi, kad kiekviena jo meilužė – jau tikrai paskutinė.

„Pasižiūri, kad vyras pradeda gražiau rengtis, apatinis trikotažas eina geresnis. Viskas, jau žinai, kad vyras eina į trasą“, – pasakojo Sandra.

Sandra dar ir šiandien negali pamiršti nuolatinių vyro patyčių ir nesibaigiančių priekaištų, kai po gimdymo ji priaugo kelis kilogramus.

Pasak Sandros, gerą žiupsnį druskos į šeimos nesantaikos židinį įberdavo ir kartu tame pačiame name gyvenusi vyro mama. Ji ne tik kišosi į šeimos gyvenimą, bet ir ragino savo sūnų skirtis su Sandra, nes neva ji per prasta jos vienturčiam sūnui.

„Nesvarbu, kad jis mane keikė, nesvarbu, kad jis mane koliojo, nesvarbu, kad jis mane vadindavo karve. Kai jis mane pavadindavo karve, tai aš jam labai ramiu tonu pasakydavau: „Mielasis, jeigu tu matai karvę, tai tau laikas pas gydytojus – pas okulistą ir psichiatrą“, – pasakojo Sandra.

Pasak Sandros, kai po gimdymo ji pastambėjo ir jai prasidėjo sveikatos problemos, vyras ir jo motina net nenorėdavo kartu važiuoti į miestą, parduotuvę, nes ji negražiai atrodydavo, būdavo per prastai apsirengusi.

Dar vienas nuolatinis Sandros šeimos palydovas būdavo smurtas. Moteris pasakoja, kad vyro labiausiai bijodavo per pilnatį. Pasak jos, kai vyras imdavo siautėti, visi baldai būdavo sulaužyti, o slėptis ir bėgti turėdavo visi.

REKLAMA

„Aš pastebėjau, kai būdavo pilnatis, man būdavo sunkiausia namuose išbūti. Aš visiems ir draugams, ir mamai, ir visiems kitiems pažįstamiems sakydavau, kad pas mus namuose yra pilna psichinių ligonių, trūksta gero psichiatro“, – apie nevaldomus vyro agresijos priepuolius pasakojo Sandra.

Sandros skyrybų byla – jau teisme. Moteris laidos „Prieš srovę“ žurnalistei parodė šūsnis dokumentų, kuriuose matyti, kiek pinigų ji uždirbdavo, kai dar užėmė aukštas pareigas.

„Buvau tokia jauna ir naivi, nieko blogo neįtariau, kai neįrengtas namas Kauno pakraštyje, kurį kartu su uošviais pirkome, buvo jų, uošvių vardu užrašytas, nors į tą namą aš investavau savo uždirbtus pinigus", – sako moteris.

Sandra laidos „Prieš srovę“ žurnalistei parodė šūsnis dokumentų

Sandra laidos „Prieš srovę“ žurnalistei parodė šūsnis dokumentų

Sandra teigia, kad į namą investavo apie 150 tūkst. eurų. Tačiau Sandros vyro Tomo versija skiriasi kardinaliai.

„Aš jums trumpai pasakysiu: kaip iš žmogaus galima atimti tai, ko ji neturi?“, – sakė su laidos „Prieš srovę“ žurnalistais susitikti atsisakęs vyras.

Negana to, teismo sprendimu moteris su savo vaikais gali susitikti tik po kelias valandas kas antrą savaitgalį. Pasak jos, vyras net blokuoja telefonus ir neleidžia Sandrai išgirsti savo vaikų balsų.

„Man neleidžia netgi kalbėti su jais. Vyras blokuoja telefonus. Vyras specialiai užblokuoja telefonus, kad nekalbėčiau su jais, kad negalėčiau jiems palinkėti labanakt, kad negalėčiau pasakyti myliu, kad negalėčiau su jais bendrauti, kad negalėčiau girdėti jų balso“, – teigė moteris.

REKLAMA

Tolimesnis Sandros ir jos vaikų likimas – teismo rankose. Panašu, kad ši skyrybų byla bus ilga ir alinanti, nes vyras žūtbūt siekia įrodyti, kad Sandra – bloga mama, o bendrai užgyventas turtas jai nepriklauso.

Tačiau filmavimo pabaigoje Sandra pateikė siurprizą, kuris ne juokais nustebino laidos „Prieš srovę“ žurnalistus.

Ką laidos metu žurnalistams pasakė Sandra, žiūrėkite vaizdo siužete:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

Rada
2019-10-19 13:45:43
Matosi graži moteris.Tai pamoka moterims,kad nereikia vyrams atleisti neištikimybės.O ji dar pagyvens ir pasidžiaugs gyvenimu,kai jo atsikratys.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Viktorija 2019-10-31 20:31:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Atsipeikėkite lietuvaičiai prieš smerkdami moterį,motiną ir bent mintimis pabūkite jos
vietoje ir išgyvenkite tą skausmą,kokį teko
patirti jai,kenčiant despoto vyro patyčias,smurtą,vaikų nuteikinėjimą prieš ją .Ir tikiu,kad dauguma iš mūsų vargu ar būtų tai ištvėrę.Sutikite ,kad padorus ,normalus ir supratingas vyras į po gimdymo priaugusią svorio žmoną normaliai sureguos.Juk
tai laikina.O paskutinis mulkis ir menkysta
ieško nuotykių kitur,kenkdamas savo šeimai
vaikams, žaloja juos negalvodamas apie jų
skaudžią ateitį .Tikiu, kad teisybė triumfuos.
Linkiu jums miela nepažįstamoji, daug ,daug
stiprybės ,kurios tikrai dar jums prireiks ir kad viskas pasisuktų taip,kad tokie padugnės kaip jūsų vyras būtų nušluoti nuo žemės paviršiaus.   ATSAKYTI
ausra 2019-10-24 15:39:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ko jius pries jis varot pabandykit vietoj jios būti nieko sau laisva lietuva ir laisvi lietuviai kam to reike o tu tomai velnio nestas ir pamestas ne maziausios pagarbos neturi zmonai negana kad dar ir vaikus nuteikei pries jis kaip tau negeda besarmatis dar i kaire aini visiskas mulkis dar vaikus mokini pries mama kad tave kur bent as tave pazinociau tave sakes tau butu mulki tu    ATSAKYTI
Trampampam 2019-10-21 14:05:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Oj cia persona idomi, pamenu as studijavau su ja KTU:D jau tokia nuskriaustoji kad ujujuj.   ATSAKYTI
Vytautas 2019-10-21 07:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Nors feisbuke galima apsieiti be reklamos ....   ATSAKYTI
Alina 2019-10-21 07:06:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kaip ten bebūtų, kokia ji bebūtų, viską galima išspręsti civilizuotai, išsiskiriant ir atiduodant tai, kas priklauso. Nejau, per tiek metų ji nieko neužgyveno?    ATSAKYTI
isejas 2019-10-20 22:19:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Belenkokiu atveju yra žiauru... Nz ka motina turėtų padaryt vaikams kad jie nustotų ja mylėt ir pradėtų nekęsti... “tai neįmanoma “ Vaikai savo prasigėrusius tėvus myli kad ir kaip juos muša žemina ir tt... 100% kad anyta tam padare labai didele ytaka...    ATSAKYTI
Aldona 2019-10-20 20:16:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Si moteris( jos tikras vsrdas dalia) yra baisus zmogus,ka ji passkoja viska ismesti tegu papasakoja apie save,kiek ji zmonem pridarius blogybiu ,kiekvienoj situacijoj vien mmelas nuo geru mamu vaikai nebega ,kaip ziauriai elgiasi su vaikais ir su zmonemis.   ATSAKYTI
Nijole 2019-10-20 14:59:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ji apie save labai geros nuomones vaikai jos bijo pazystu ja ji prakeike savo vaikus tai ar cia mylinti mama ka ji kalba melas.   ATSAKYTI
. 2019-10-20 14:51:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Teko su ta moteriske tureti reikalu baisi melage ja reikia gydyt su proteliu jai joks vyras su ja nepagyventu kaimynai dziaugiasi kai jos neliko visa gyvenviete kentejo ne pas drauge ji gyvejvuzgrobusi svetima buta netikekit jos zodziais jos vardas Dalia   ATSAKYTI
Lina 2019-10-20 14:10:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Netikiu kad toks despotas tas vyras....gal pati ką prisicirkino ir isvare   ATSAKYTI
Regvita 2019-10-20 13:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vyrui su galva, o ir centimetrais ne kažką, akivaizdu ligonis. Moteriai sėkmės ir tik sėkmės, ir, kad likimas jai atsiųstų žmogų kuris ją gerbtų ir mylėtų.   ATSAKYTI
Siga 2019-10-20 12:33:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Butų mažiau vaIgiusi ir nebūtų problemos. Pati kalta, vaikai santuokos neišgelbės. Kitos paslieka namuose, o vyrus išvaro. REIK SAVE MYLĖT IR BUSI MYLIMA.    ATSAKYTI
Daiva 2019-10-21 20:24:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Maziau valgyt,nezinau apie ka jus cia
Tikrai esat kvaila  
Rimute 2019-10-20 10:29:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ta velnio UOSVENE reik lauk ismest!   ATSAKYTI
Vi 2019-10-20 09:36:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kaip galima "ismesti" zmogu, moteri is namu? Va tau ir Lietuva" europos vidury". Europoje yra moteru namai, kuriuose laikinai gyvena moterys , jei ju vyrai smurtauja. Siu moteru namu buvimo vietos nezino nei vienas vyras. Ten moteris aprupinama medicine pagalba, maistu, advokatu, kuris suruosia dokumentus. Saskaitos yra pateikiamos smurtaujanciui vyrui. Va sitaip yra sprendziamos problemos Europoj. Lietuvoj nera jokiu organizaciju, kurios padetu? Nei Karito galu gale? Televizija tai niekuom nepades...   ATSAKYTI
As 2019-10-20 08:00:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Zurnalistai pries montuodami laida galejo apie ja pas kaimynus pasidomet ja ismete ne del kuno kaimynai labai dziaugiasi kad jos nera kiek visus prikankino pareiskimus ant visu rase prie visu kabinejos i teismus dave tai jai kaimynai ne toje vietoje tvora pastate tai dali misko uzgrobe saslikine uzkurus ji gaisrine kviecia ir t.t paukstis geras buvo   ATSAKYTI
to as 2019-10-20 09:57:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O tu kaip, matau, tas kaimynas pats ir esi?   
Karma man 2019-10-19 23:01:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Abu kalti, nesugebėjo augti ir tobulėti, todėl "degradavo". Geras pavyzdys kitoms poroms kaip nereikia gyventi.   ATSAKYTI
ji 2019-10-19 22:45:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Speju, vyras turi isterini asmenybes sutrikima (histrionic personality disorder). Veikiamas savo aplinkos. Jeigu jis butu be tos "aplinkos" gal butu dar ir imanoma su juo susikalbeti. Bet dramos namie, skandalai, provokacijos, isterijos is butent jo puses, tai vis tiek liktu. Vaikams geriau su mama augti, kad neperimtu tevo psichavimo. Nepavydetina situacija sios moters. Ji turejo savo laiku nubrezti ribas, tiek kartu, kiek reikes, bet to nepadare. Tokie zmones turi savotiska priklausomybe nuo kitu, kas irgi yra nukrypimas nuo normos (codependent, dependent personality disorder).   ATSAKYTI
Edma 2019-10-19 21:50:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Netikiu, kad tik del kuno formu paliko, meluoja i tas kameras, ir vaikai ne bereikalo atstumia ja. Suploneti kiekvienas gali tik reikia noreti to ir eiti netyngeti sportuoti, bet ji 100% visas dienas ant sofutes praleisdavo. Ant to gymdimo lengva nurasyti visas problemas.    ATSAKYTI
hmmm 2019-10-19 22:16:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesamone. Zmogus gali sustoreti is nevilties, nes negali pakeisti situacijos. Pabandyk pagyvent su psichiniu ligoniu ir suprasi. Vieni nuo psichologinio skausmo dziusta, kiti puciasi. Jeigu moteri vyras is karto po gimdymo isvadino visokiais zodziais (o si dar gyvybe rizikavo gimdydama), tai isivaizduok, koks nusivylimas ir sokas turejo buti tai moteriai. Cia anytai reikejo anuku, bet nereikejo marcios. Surogatine mama...Jau vien tai keista, kad nama, i kuri investuoti 150 t.euru uzsirase sau uosviai...O vaikus vienas juokas yra paveikti, jeigu nuolat matydavo kaip ju mama visokiais zodziais koliojama. Vaikas tai nesuauges zmogus, jis tokiu isvadu nepasidarys, kad gal cia pries mama smurtaujama. Jie kai 'sugertukai' - viska atkartoja.   
aaa 2019-10-19 21:50:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vyras, is pokalbio matosi, 100 proc. turi asmenybes sutrikima kazkoki. Tokie zmones, neprisiima jokios atsakomybes uz savo veiksmus. Manau, cia blogo auklejimo pasekme, kai mama, tevas (tikriausiai patys budami ne pilno proto), netinkamai isaukleja sunu. Anyta reiketu ant lauzo sudegint uz smurto kurstyma seimoje.   ATSAKYTI
Palangiškė 2019-10-20 11:09:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Nedarykit tokių žiaurių išvadų ta moteriška baisesnė už velnią  
nu 2019-10-19 16:39:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
nu kaip reikia saves negerbti, kad atleistum neistikimybe? laikytis isikibus vyro? tokio vyro..? nu kam? meile sakysite? o kur meile sau ir blaivus protas?    ATSAKYTI

Top Video

Dragūno ir kovotojo Misiūno konflikto vaizdo įrašas
DABAR RODOMA
Dragūno ir kovotojo Misiūno konflikto vaizdo įrašas
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
DABAR RODOMA
Šokiruojantis įrašas: policija elektra kratė vyrą, kurio rankose – vienerių metų vaikas
DABAR RODOMA
Vyras renka žmonių nagus: nepatikėsite, kam juos naudoja
REKLAMA
Popiežiaus giminaitė (nuotr. stop kadras)
Vizitui į Tailandą besiruošiančio popiežiaus ten laukia ne tik katalikų bendruomenė, bet ir pontifiko giminaitė. Ją popiežius kartas nuo karto ne tik pamalonina laiškais, bet ...
Kiaulė (nuotr. stop kadras)
Naujiena San Francisko oro uoste. Į naujus darbuotojus buvo priimta ne kas kita, o kiaulė. Nors ji ir neskraido, tačiau atlieka kitą, itin svarbią funkciją. Penkerių metų ...
Pavogė ledus (nuotr. stop kadras)
Tiesioginis televizijos eteris tapo sensacija internete. Už vedėjo nugaros matosi smagus kuriozas. Su draugu šnekantis vyras net nematė, kad atsliūkinęs vagis iš jo rankų ...
Didžiosios Britanijos princas Andrew (nuotr. SCANPIX)
Į sekso skandalą įsivėlęs karalienės Elžbietos II-osios sūnus princas Endriu pirmą kartą po mėnesius trukusių įtarinėjimų viešai prabilo prieš televizijos kameras. Jis griežtai ...
A. Labašauskas (nuotr. stop kadras)
Koks memorialas, skirtas laisvės kovų gynėjams stovės Vilniuje, Lukiškių aikštėje neaišku iki šiol. Tarp pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojų nuožmi kova tęsiasi antrus ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų