„Tez Tour“ praneša apie atnaujintus skrydžius į Tenerifę

Kelionių organizatoriai įvardija ne vieną priežastį, dėl kurios ryžtasi palengva atnaujinti užsakomuosius skrydžius. Tarp jų – ne tik prasidėjusi vakcinacija, bet ir keliauti norintys ir galintys asmenys bei vis didesnis Covid-19 persirgusiųjų, kurių Lietuvoje vien oficialiais duomenimis – daugiau nei 110 tūkst. – skaičius, skelbia kelionių agentūra pranešime žinisklaidai.

Taip pat bandoma atsižvelgti ir į naujų laikinų namų kur šilčiau ieškančių gyventojų poreikius. „Dabar, kai pusė Lietuvos dirba iš namų, nuotoliniu būdu, kodėl tie namai negalėtų būti, pavyzdžiui, 20 laipsnių šiluma lepinančioje Kanarų saloje,“ – sakė Inga Aukštuolytė, tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

„Atnaujinami skrydžiai į maloniu klimatu garsėjančią Tenerifę sutampa ir su moksleivių atostogomis, tad nenuostabu, jog ypač paklausus vasario 12-osios skrydis. Matyt, šią paklausą dar didina ir vasario 14-oji – Šv. Valentino diena“, – prideda I. Aukštuolytė.

Tenerifė – tradicinė žiemos kryptis

Iš Vilniaus oro uosto lėktuvai į Tenerifę ir atgal užsakomaisiais skrydžiais skraidys nuo vasario, kiekvieną penktadienį. „Tradiciškai, žiemos kelionės vyksta dviem kryptimis – į kalnus slidinėti arba kur šilta, prie paplūdimių. Nors Tenerifė gerais orais lepina ištisus metus, visgi dėl iš Europos žiemą lengvai pasiekiamų šiltų krypčių deficito sala itin paklausi būtent šaltuoju metų laiku, – pasakojo I. Aukštuolytė. – Šiemet Tenerifė buvo vienintelė mūsų kalėdinių, naujametinių kelionių kryptis.“

Tenerifės patrauklumą lemia ne tik šaltuoju metų laiku vyraujantys malonūs orai, kuomet pietinėje salos dalyje oro ir vandens temperatūra būna apie 20 laipsnių šilumos, bet ir savo dydžiu bei įvairove.

Sutrumpinta komendanto valanda

Pagal Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos reikalavimus, vykstant į Tenerifę, kaip ir į bet kurią kitą Ispanijos dalį, reikalingas neigiamas PGR arba TMA testo, atlikto ne anksčiau nei 72 val. iki kelionės, rezultatas.

REKLAMA

Testas privalomas asmenims nuo 6 metų amžiaus. Taip pat vykstant į salą reikalingas QR kodas, gautas išvykimo vietoje užpildžius sanitarinės kontrolės anketą, kurią galima atsispausdinti ir pateikti per www.spth.gob.es, arba užpildyti ir pateikti naudojantis aplikacija Spain Travel Health-SpTH.

Nors saloje tebegalioja komendanto valanda, sulig pirmadienį įsigaliojusiais karantino sušvelninimais ji tapo trumpesnė – nuo 23 val. vakaro iki 6 val. ryto.

Jau ir į vidų kviečiantiems restoranams, tavernoms prie vieno staliuko leidžiama sodinti ne daugiau keturių asmenų, išimtys daromos tik jei prie to paties stalo įsitaiso vienam namų ūkiui priklausantys žmonės. Restoranų ir kitų maitinimo įstaigų vidaus patalpos gali būti užpildytos tik 50 proc. – kaip ir viešasis transportas.

„Šiuo metu praktiškai visas pasaulis gyvena vieno ilgo karantino sąlygomis. Visgi daugeliui mūsų poilsiautojų atrodo, jog ir kaukę dėvėti, ir saugaus atstumo laikytis ten, kur šilta ir vasara, jiems bus lengviau ir maloniau,“ – sakė „Tez Tour“ atstovė.

Ji pastebėjo, jog kelionių sektorius stabilizuojasi ir dėl visoje Europoje patvirtintos bendros keliavimo bei svečiavimosi užsienio šalyse tvarkos, taip pat dėl jau įsitvirtinusių ir nebekvestionuojamų asmens higienos ir saugumo įpročių.

„Kelionių tvarka tampa aiškesnė, karantino reikia laikytis visur, todėl tiek kelionės tampa paprastesnės, tiek ir patys keliautojai jaučiasi ramiau, saugiau“, – prideda I. Aukštuolytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų