Neeilinis atvejis Panevėžyje: aiškinasi, iš kur degalinėje nekokybiškas kuras

Panevėžio rajone, Krekenavos miestelio pašonėje, įsikūrusi pakelės degalinė buvo tapusi tikru vairuotojų siaubu. Degalų įsipylę automobiliai vienas po kito ėmė gesti tiesiog akyse, stojo net ūkininkaujančių žmonių traktoriai. Susirūpinę vairuotojai negalėjo patikėti ėmę tikrinti, ko prisipylė į bakus vietoj dyzelino. Pasirodo, ten buvo drumzlinas neaiškus skystis.

Surviliškio kaimo gyventojo Egidijaus Sakalio sodo traktorius gegužės pradžioje užgeso vos išvažiavęs iš kiemo. Vyrui iškart kilo įtarimų, mat technika sugedo netrukus po to, kai garaže įsipylė degalų:

„Susipyliau, užsikūriau, išvažiavau, prie kontoros to galo jis man dūmais tik apsipylė, kurk nekūręs – atgal į kiemą įstūmiau mašiną, į degalinę, pasirodo, kuras. Jis man įtartinas iškart buvo."

Dar pildamas tą pačią dieną degalinėje pirktą dyzeliną vyras atkreipė dėmesį į įtartiną degalų spalvą – skystis buvo drumzlinai balkšvas. Tik išleidęs iš traktoriaus degalų baką surviliškis apstulbo. Skaidriame plastiko bakelyje ėmė sluoksniuotis tirščiai ir keistos rusvos nuosėdos.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prasto kuro atvejis Panevėžio rajone: geso mašinos, traktoriai

„Meistras, kuris man traktorių taisė, liepė iškart viską ištraukt. Aš pradėjau su žarna traukt, tai ten tas pats kaip aliejus, o dyzelino jokio. Grynai vanduo, gal čia ploviklis kažkoks", – skundėsi E. Sakalis

Apmaudo neslepiantis vyras sako, kad tą savaitgalį liko be uždarbio. Mat kol šiltos dienos, be atvangos triūsia ruošdamas savo ir kaimynų daržus, ir iš to išmaitina gausią savo šeimą.

Bet į degalinę su drumzlinu skysčiu aiškintis nulėkęs vyras nieko nepešė. Dar gi išgirdo, kad tokių, kaip jis, nukentėjusių vairuotojų visa dešimtis. Negana to, internete žinią paskleidę kiti nukentėjusieji piktinosi, kad degalinė ir toliau pradavinėjo nekokybiškus degalus, nors ir žinojo vairuotojų nusiskundimus. Teisybės neradę žmonės kreipėsi į policiją.

„Per savaitgalį buvo gauta 13 pranešimų, kad asmenys užsipylė kuro degalinėje ir po to sustojo jų automobiliai, tai policija pradėjo ikiteisminį tyrimą priežasčiai nustatyti dėl netyčinio turto sugadinimo", – tuomet tikino policijos atstovas Tadas Martinaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų