„Ikea“ plečiasi Baltijos šalyse: latviai jau lenkia lietuvius

Švediškas prekybos tinklas „Ikea“ pirmiausia žengė į Baltijos šalis atidarydamas parduotuvę Vilniuje, tačiau plečiasi ir į kaimynines šalis. Neseniai atidaryta parduotuvė Rygoje, o šį rudenį Estijoje pradės veikti skaitmenizuota  „Ikea“ parduotuvė, kurioje prekyba vyks elektroniniu būdu. Kuo skiriasi šios trys parduotuvės, tv3.lt papasakojo „Ikea“ mažmeninės prekybos vadovas Baltijos šalims Johanesas Johanesonas.

„Ikea“ parduotuvė (nuotr. SCANPIX)

Naujoji parduotuvė Estijoje bus kitokia: pirkėjai prekes galės rinktis iš maždaug 8 tūkst. sąrašo, o tada turės du pasirinkimus – arba užsisakyti prekės atvežimą į namus, arba ją pasiimti patiems iš Taline įrengtų specialių užsakymo ir atsiėmimo vietų.

Atsiėmimo punktai ir užsakymo vietos užims 6000 kv. m, o 1500 kv. m bus skirta ekspozicijos erdvei, kur pirkėjai galės apžiūrėti dalį prekių, taip pat šioje vietoje dirbs parduotuvės darbuotojai, su kuriais pirkėjai galės konsultuotis.

Iš čia tik apie 200 prekių bus galima įsigyti ir atsiimti iš karto.

Be to, nauja „Ikea“ parduotuvė Estijoje neturės tradicinių šiose prekybos vietose veikiančių restoranų ar vaikų žaidimų aikštelių. 

REKLAMA

Vilniuje veikianti „Ikea“ dirba jau šešerius metus ir yra įsikūrusi 30 tūkst. kv. m erdvėje, kur yra kavinė, vaikų žaidimo aikštelė.

„Be kita ko, Klaipėdoje ir Kaune yra du prekių atsiėmimo punktai“, – teigia J. Johanesonas.

Tačiau prieš metus Latvijoje atidarytas prekybos centras – didesnis. Jo užimamas plotas siekia 35 tūkst. kv. m, „Ikea“ taip pat yra kavinė ir vaikų žaidimo aikštelė.

Šiuo metu Baltijos šalyse, Vilniuje ir Rygoje, yra atidaryta po vieną „Ikea“, o rudenį Estijoje savo veiklą pradės nauja elektroninė šio tinklo parduotuvė. Pasaulyje „Ikea“ veikia daugiau nei penkiasdešimtyje skirtingų valstybių bei valdo daugiau nei 420 parduotuvių.

Straipsnio autorius Lukas Dulskas.


Rašyti komentarą...
m
medis
2019-04-21 10:28:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur nesiples tas virusas pabaltijyje,kai tiek turim misku,kai viska isnaikins pabegs kitur,juk tokiem ir tarnauja seime musu prostitutes
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų