Eros pabaiga: su bankų kodų kortele internetu neapsipirksite

Ilgą laiką saugesniems mokėjimams naudotos bankų kodų kortelės toliau grimzda užmarštin. Mažinami ne tik atsiskaitymo tokiu būdu limitai, bet ir apskritai ribojamos kai kurios paslaugos.

Swedbank pastatas Vilniuje  (nuotr. Fotodiena.lt)

„Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraškevičius tv3.lt informavo, kad perkant internetu egzistuoja dvi apmokėjimo alternatyvos – vadinamoji „Bank-link“ jungtis, pirkėją nukreipianti į interneto banką ir mokėjimo kortele.

„Mokant mokėjimo kortele, nuo balandžio 1 d. mokėjimo negalima patvirtinti kodų kortele“, – pranešė banko atstovas.

Prieš kurį laiką „Swedbank“ skelbė, kad nuo šių metų rugsėjo su kodų kortelėmis nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko bei atlikti kitų bankinių operacijų.

„Tam, kad kodų kortelių keitimo procesas įvyktų sklandžiai ir pamažu, iki š. m. rugsėjo palaipsniui ribosime kodų kortelių funkcionalumus. Jomis jau nebegalima jungtis prie „Swedbank“ programėlės, o artimiausiu metu mažės pervedimų, atliekamų tvirtinant kodų kortele, dienos limitai“, – pranešė bankas.

Klientai informuoti, kad pinigų pervedimų, kurie tvirtinami kodų kortele, suma negalės viršyti šių dienos limitų: nuo kovo 7 d. – 100 Eur per dieną; nuo balandžio 18 d. – 50 Eur per dieną; nuo gegužės 23 d. – 30 Eur per dieną.

Vietoje kodų kortelių bankas ragina klientus naudoti „Smart-ID“.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2019-04-02 08:38:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kitaip bankas privers pirkt generatorių už berods 9 eur. O kai tas kiniškas šūdas suges, būsi priverstas vėl pirkti tą patį šūdą... eilinis pasipelnymas..
Atsakyti
0

M
Ma
2019-04-02 11:28:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liux naudoju. Smart ID
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų