„Luminor“ palieka vyriausioji analitikė

Vieną didžiausių šalies bankų „Luminor“ palieka vyriausioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė – penktadienis yra paskutinė jos darbo diena, pranešė bankas.

Luminor (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

„Bankas keičia struktūrą ir buvo nuspręsta pasilikti po vieną ekonomistą kiekvienoje iš Baltijos šalių, tai kadangi mes buvome dviese, buvo nuspręsta tiesiog vieno atsisakyti“, – BNS komentavo I. Genytė-Pikčienė.

Ji sakė jau vertinanti naujus darbo pasiūlymus.

„Šiuo metu svarstau keletą pasiūlymų ir tie pasiūlymai taip pat siejasi su ekonomine plotme ir sritimi, tai panašu, kad lieku tiek Lietuvoje, tiek ekonomikoje“, – sakė analitikė.

I. Genytė-Pikčienė yra dirbusi Lietuvos laisvosios rinkos institute, Lietuvos banke vyresniąja ekonomiste, DNB (dabar „Luminor“) vyriausiąja analitike.

„Indrė mūsų organizacijoje dirbo 12 metų, o jos indėlis į analitinę veiklą labai svarbus. Noriu padėkoti Indrei už jos gilias analitines įžvalgas, entuziazmą, puikų darbą komandoje”, – pranešime teigė „Luminor“ Lietuvos skyriaus vadovas Andrius Načajus.

REKLAMA

Bankas nurodo, kad metų pradžioje įgyvendinus susijungimą Baltijos šalyse, toliau tęsiami pokyčiai bei diegiamas naujas veiklos modelis.

„Luminor“ ekonomistų komandą Baltijos šalyse nuo šiol sudarys Žygimantas Mauricas (Lietuvoje), Peteris Strautinis (Latvijoje) ir Tonu Palmas (Estijoje).

Vasarį skelbta, kad „Luminor“ šiemet Lietuvoje atleis 420 darbuotojų iš 1300.

Pagrindinė banko būstinė Taline valdo banko skyrius Lietuvoje ir Latvijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų