Keleivis rado būdą išvengti mokesčio už bagažą

Nuo lapkričio „Ryanair“ įvedus papildomą mokestį už bagažo pervežimą tokia tvarka papiktino daugelį pigių skrydžių bendrovės klientų, tačiau vienas keleivis sugalvojo kaip daiktus persivežti nemokant nė cento.

Skrydžių įmonė „Ryanair“ (nuotr. SCANPIX)

Naujosios bagažo pervežimo taisyklės kiekvienam keleiviui leidžia nemokamai persivežti tik mažą rankinį krepšį, o už standartinį 10 kg keleivinį lagaminą reikalauja mokėti papildomą mokestį arba įsigyti pirmenybinį įsodinimą, kuris taip pat kainuoja.

Tačiau trumpam į Belfastą susiruošęs britas Lee Cimino nusprendė nemokėti nė vieno papildomo mokesčio, tačiau kartu persivežti ir daiktus.

„Mėgstu „Ryanair“, tačiau su šiais pakeitimais jie peržengė ribas“, – sakė keleivis.

30-metis vyras nutarė persiūti savo paltą taip, kad į papildomas viršutinio rūbo kišenes tilptų visi daiktai, kuriuos jis įprastai į keliones vežasi 10 kg talpinančiame lagamine.

Toks palto „patobulinimas“ jam kainavo apie 25-30 svarų sterlingų, tačiau į prisiūtas kišenes jis sutalpino viską: nuo tualetinių reikmenų iki poros batų.

REKLAMA

Tiesa, apsirengęs paltą jis atrodė gerokai stambesnis ir iki pat įlaipinimo momento abejojo, ar bus praleistas į lėktuvą.

„Apsauga jokių problemų nesukėlė – tiesiog įdėjau paltą į padėklą ir praėjau patikrą. Labiau jaudinausi dėl įlaipinimo“, – įspūdžiais dalijosi L. Cimino.

Jis sėkmingai nuskrido iš Mančesterio į Belfastą.

Tai – jau ne pirmas panašus bandymas išvengti naujų „Ryanair“ mokesčių. Kiek anksčiau britų dizaineris iš Islandijos bendrovės lėktuvu grįžo nesumokėjęs už bagažą, mat visus rūbus apsirengė: vyras skrydžio metu buvo su 8 kelnėmis ir 10 marškinėlių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų