„Twitter“ keis vartotojų patvirtinimo politiką

Socialinis tinklas „Twitter“, tvirtindamas naujas paskyras, nuo šiol prašys vartotojų pateikti elektroninio pašto adresus ar telefono numerius, siekiant kovoti prieš platformoje paplitusius vadinamuosius botus.

Kompiuteris (nuotr. 123rf.com)

„Tai yra svarbus pokytis ginantis nuo žmonių, kurie pasinaudoja mūsų atvirumu“, – sakė vieni iš „Twitter“ vadovų Delas Harvey ir Yoelis Rothas.

Jų žodžiais, socialinis tinklas pastaruoju metu ėmėsi griežtesnės kovos su brukalu bei automatizuotų botų veikla platformoje.

„Mes taip pat automatizuojame kai kuriuos procesus, kurie stebi įtartinų paskyrų veiklą, pavyzdžiui, itin didelį žinučių rašymą po ta pačia grotažyme“, – sakė jie.

REKLAMA

„Twitter“ sistemos gegužę per savaitę identifikuodavo daugiau nei 9,9 mln. „potencialiai brukalą skleidžiančių ar automatizuotų paskyrų“, teigia D. Harvey ir Y. Rothas.

Naujoji kovos su netinkamu turiniu sistema socialiniame tinkle ne tik tikrina įrašų turinį, bet ir stebi naudotojų veiklos tendencijas. Tai leidžia „Twitter“ pastebėti platformoje siaučiančius vadinamuosius trolius.

„Twitter“ šiuo metu kovoje su troliais ir botais jau yra pasitelkę dirbtinį intelektą bei besimokančias sistemas, bet naujausi pokyčiai leis platformai nuodugniau stebėti tam tikrų vartotojų veiksmus.


Rašyti komentarą...
V
Visit our HTML tutorial
2018-06-27 17:39:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visit our HTML tutorial
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų