Rasti darbą dar niekada neatrodė taip lengva: padės šie patarimai

Pagaliau susitarėte dėl darbo pokalbio savo svajonių darbovietėje, todėl greičiausiai puikiai žinote viską apie šią įmonę, galite dienų dienas jiems pasakoti, kad tapsite neatsiejama jų komandos dalimi. Tačiau 33 proc. vadovų per 1,5 minutės nuspręs, ar jiems patinkate ir ar būsite samdomas.

Darbo pokalbis (nuotr. 123rf.com)
14

Norite sužavėti savo darbdavį? Štai 5 profesionalų patarimai:

Nepersistenkite su apranga

Jei norite padaryti gerą įspūdį, turite apsivilti geriausią savo kostiumą, tiesa? Nevisai. Jei apsivilksite kostiumą į pokalbį įmonėje, kur visi vilki paprastesnius drabužius, akivaizdžiai iškrisite iš konteksto. Jei abejojate, ką vilkėti, nebijokite paklausti. Aukštesnėse pareigose gali tekti vilkėti kostiumą, žemesnio rango darbuotojams – paprastesnius drabužius.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To nelinkėtumėte net didžiausiam priešui: darbuotojas kaip reikiant nubaudė bosę

Pasirodykite laiku

Tai nereiškia atvykite per anksti, geriau atvykite 10 minučių anksčiau, antraip galite išmušti savo vadovą iš vėžių – jis mes viską, kad eitų su jumis pasikalbėtų.

Būkite mandagus visiems

Vienas būdų nuspręsti, ar kandidatas tinkamas, stebėti, kaip jis elgiasi su kitais darbuotojais, nepriklausomai nuo jų užimamų pareigų.

REKLAMA

Ateikite ne tuščiomis

Gali prireikti aukštos kokybės rašiklio, užrašų knygelės užrašams ar pastaboms, klausimams. Jei pretenduojate į poziciją, susijusią su technologijomis, atsineškite nešiojamąjį kompiuterį ar planšetę.

Elkitės tinkamai

Nepamirškite savo kūno kalbos, nesikūprinkite, nesimuistykite kėdėje, nebūkite įsitempęs ir neatrodykite perdėtai besijaudinantis.

Vienoje apklausoje vadovai atskleidė, kad kūno kalba vaidina nemenką vaidmenį, sprendžiant, ar priimti konkretų žmogų. Padarysite į spūdį, jei sėdėsite tiesiai, atrodysite draugiškai, stipriai paspausite ranką, šypsositės, žiūrėsite pašnekovui į akis ir nežaisite su savo plaukais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų