„Europos burės“ 2018: įdomiausi ir sėkmingiausi ES investicijų projektai bus apdovanoti iškilmingame renginyje

LR Finansų ministerijos organizuojamas geriausių Europos Sąjungos investicinių projektų konkursas „Europos burės“ pasiekė kulminaciją – gegužės 24 d. Klaipėdos koncertų salėje bus apdovanoti geriausių Europos Sąjungos investicinių projektų vykdytojai. Internetinio balsavimo metu paaiškėjo finalininkai: šiais metais interneto vartotojai projektams atidavė daugiau nei 170 tūkst. balsų.

Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra (nuotr. asm. archyvo)

Konkursas atskleidė projektų įvairialypiškumą ir vykdytojų galimybes, kurias suteikia ES 2014–2020 m. fondų lėšos: šiuo metu visoje Lietuvoje įgyvendinama beveik 12 tūkst. investicinių projektų, kuriems skirta daugiau nei 3 500 mln. eurų.

REKLAMA

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus džiaugiasi, kad kasmet skirtingose vietose vykstantis apdovanojimų renginys šiais metais atkeliauja į Klaipėdą ir pabrėžia svarų Europos Sąjungos indėlį, kuriant pokyčius šalyje.

„ES lėšos – labai svarbios įgyvendinant šaliai ir jos žmonėms naudingus projektus. Su Klaipėdos uostu susijusiems projektams įgyvendinti jau investuota 60 mln. ES lėšų. Tai didelis indėlis, kuris padeda vieninteliam mūsų šalies jūrų uostui augti ir nešti tiesioginę naudą Lietuvos valstybei“, – sako kategorijoje „už Baltijos jūros regiono stiprinimą“ dalyvaujančios įmonės vadovas.

„Europos burės“ 2018

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija partnerio teisėmis įgyvendina projektą „Hazard“, kurio metu buvo sukurta moderni informacinė uosto sistema. Projektas vienintelėje tarptautinėje konkurso kategorijoje šiais metais atstovavo Lietuvą ir varžėsi su projektų vykdytojais iš Latvijos ir Estijos.

Iškilmingo renginio metu „Europos burių“ statulėlės bus teikiamos 8-iose kategorijose laimėjusiems projektams: už investicijas į žmogų, už inovatyviausius sprendimus, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už suteiktas galimybes augti, už įdomiausią smulkaus verslo projektą, už proveržį į užsienio rinkas, už Baltijos jūros regiono stiprinimą, už aktyvų viešųjų aptarimų vykdymą. Apdovanojimų metu laimėtojus sveikins Finansų ministras Vilius Šapoka ir Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba.

Šiais metais konkursas vyksta jau 10-ąjį kartą. Su konkurse dalyvavusiais projektų vykdytojais galima susipažinti ČIA. 

Daugiau informacijos apie apdovanojimų renginį galima rasti ČIA.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų