„Wizz Air“ skelbia specialų išpardavimą

„Wizz Air“, viena sparčiausiai augančių oro linijų bendrovių Europoje, skelbia 20 proc. pigesnius šiandien užsakytus skrydžius.

WizzAir (nuotr. bendrovės)

Atsipalaiduoti norintiems klientams, kuriems nusibodo stingdanti temperatūra, – šiandien yra puiki proga užsisakyti skrydį. Pranešime spaudai rašoma, kad „Wizz Air“ siūlo pigesnius bilietus tokiomis kryptimis, kaip Atėnai Graikijoje, Larnaka Kipre ar Baris Italijoje. Kovo 1 dienos pasiūlymo kainos prasideda nuo 9.99 Eur.

20 proc. nuolaida taikoma, įskaitant mokesčius ir nepasirenkamas rinkliavas, tačiau neįtraukiant administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja tik šiandien, kovo 1 d., iki 23.59 val. (Centrinės Europos laiku). Taip pat kelionės laikotarpis yra ribotas – visa kelionė turi būti baigta iki š. m. gegužės 31 d. Kaina galioja tik užsakymams, atliktiems oro linijų bendrovės svetainėje wizzair.com arba per mobiliąją WIZZ programėlę.

Norintiems pasinaudoti šiandienos pasiūlymu, bet nežinantiems, su kuo norėtų keliauti, galima rinktis „Wizz Air“ siūlomą lankstaus kelionės partnerio paslaugą. Už papildomą mokestį klientai gali užsisakyti bilietą nenurodydami kelionės draugo vardo ir pavardės iki registracijos skrydžiui.

Iš trijų Lietuvos oro uostų „Wizz Air" dabar siūlo 32 maršrutus, į 17 šalių.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų