VMI skaičiuoja: dar ketvirtadalis gyventojų pamiršo susimokėti

Žemės mokesčio mokėtoju tampate, kai tik turite žemės. Už ją Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) reikėjo susimokėti iki lapkričio 15 dienos. Tą pamiršo padaryti dar ketvirtadalis gyventojų.

VMI (nuotr. Organizatorių)

VMI informuoja, kad šiuo metu už 2017 m. iš viso žemės savininkai sumokėjo beveik 25 mln. eurų žemės mokesčio. Iš jų beveik 21 mln. sumokėjo apie 507 tūkst. gyventojų, dar 4 mln. – bendrovės ir kt. juridiniai asmenys.

VMI duomenimis, didžioji dalis žemės savininkų mokestį sumokėjo laiku, tačiau apie 25 proc. gyventojų ir 15 proc. įmonių, turinčių sumokėti žemės mokestį, to dar nepadarė.

Vėluojančius VMI ragina suskubti ir mokestį sumokėti kuo greičiau. Žemės mokestį galima sumokėti ne tik bankuose (VMI atsiskaitomoji sąskaita atidaryta daugelyje šalies bankų), bet ir pašto skyriuose, „Perlo“ terminaluose, spaudos kioskuose, kitose mokėjimus priimančiose įstaigose.

Pažymėtina, jog mokėdami žemės mokestį už kitą asmenį, gyventojai turėtų nepamiršti nurodyti žemės savininko duomenų – vardo, pavardės ir asmens kodo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų