20

SEB bankas ir vėl praneša apie galimus sutrikimus, kuomet šeštadienį nebus galima atsiskaityti nei banko kortelėmis, nei pasinaudoti bankomatais, nei internetine bankininkyste.Tai jau trečias toks savaitgalis. Tad klientai iš anksto turėtų pasirūpinti grynaisiais pinigais. 

Lapkričio 12 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 2.00 val. iki 4.00 val. laikinai nebus galima naudotis SEB banko debeto ir kredito kortelėmis (jomis atsiskaityti prekybos vietose ar internetu ir pasiimti grynųjų pinigų iš bankomatų).

Minėtu metu taip pat nebus galimybės atsiskaityti kitų bankų išduotomis mokėjimo kortelėmis prekybos vietose, kuriose įrengti SEB banko mokėjimo kortelių skaitytuvai, ir pasiimti grynųjų pinigų iš SEB banko bankomatų.

Visą šeštadienį (lapkričio 12 d.) galimi trumpalaikiai – iki 20 minučių – sutrikimai naudojantis SEB banko kortelėmis, bankomatais, atsiskaitant SEB banko ar kitų bankų kortelėmis prekybos vietose, kur įrengti SEB banko mokėjimo kortelių skaitytuvai.

REKLAMA

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bankomatų saugumo sistemų pristatymas

Be to, minėtą naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 1.00 val. iki 5.00 val. nebus galimybės naudotis SEB interneto banku, nebus siunčiami banko pranešimai SMS žinutėmis.

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų ir maloniai siūlome pasirūpinti grynaisiais pinigais ir reikiamas operacijas atlikti iš anksto.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų