Lietuviai turistai – drąsūs: traukia ir į išpuolių sukrėstą Turkiją, ir į Siriją

Teroro aktai ir šimtai žuvusiųjų Ankaroje neatgraso lietuvių nuo poilsio Turkijoje. Ji tebėra populiariausia turistų traukos šalis. Tačiau tai tikrai ne pats keisčiausias tautiečių sprendimas. Šiuo metu atsiranda norinčių nuvykti net ir į Siriją. Dar vasarą Tuniso didmiestį Susą sukrėtusios žudynės taip pat neatgrasė tautiečių, ir praėjus vos kelioms savaitėms, kelionių agentūras užplūdo norintys vykti į šią Šiaurės Afrikos valstybę.

Turistė (nuotr. Fotolia.com)

„Labai daug teko įkalbinėti žmonių neatsisakyti savo atostogų Turkijoje po praėjusio neseniai išpuolio. Na, mes pasakydavome, kad kurortai yra už 500-700 kilometrų nuo tos vietos, kur vyksta neramumai. Taip pat žmonės išsigando Graikijos, Koso salos pabėgėlių“, - atskleidžia kelionių agentūros vadovas Rimvydas Širvinskas-Makalius.

REKLAMA

Atsargesni tautiečiai šią vasarą ypač pamėgo Bulgariją. Pasak agentūrų, po Turkijos ši valstybė populiariausiųjų sąraše žengia antra. Kelionių organizatoriai atskleidžia, kad lietuviai vis labiau dairosi į egzotinius kraštus ir tapo labiau savarankiški. Stengiasi patys susiveikti lėktuvo bilietus, užsisakyti viešbučius, mat pasigenda originalesnių agentūrų pasiūlymų. Nors kelionių kainos šiemet kiek pakilo, rasti kelialapį į populiarų kurortą – sunkiau nei prieš keletą metų. Pasak keliautojų – visi lėktuvai užsipildo vos tik paskelbus pasiūlymą.  Na, o įdomesnes atostogas planuojantys šiais metais renkasi Madeiros salą, Maroką, taip pat ir egzotiškuosius Maldyvus. Internete galima nesunkiai rasti informacijos, kaip į šias salas nuskristi ir už 500 eurų.

Vis labiau į tolimesnes keliones lietuviai vyksta iš kaimyninių valstybių. Štai artėjant slidinėjimo sezonui į žiemos kurortus tautiečiai skris ir iš Varšuvos. Šiemet turėtų padaugėti su slidėmis vykstančių ir į kiek netradicines vietas - Gruziją bei Turkiją.

Plačiau apie tai – TV3 reportaže.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų