Ilgametis „City Service“ vadovas palieka postą

Ilgametis AB „City Service“ generalinis direktorius Žilvinas Lapinskas priėmė sprendimą palikti Bendrovės vadovo postą bei atsistatydina iš Bendrovės valdybos. Sausio mėnesį Ž.Lapinskas pradės eiti vadovo pareigas vienoje tarptautinėje įmonių grupėje.

Rugsėjo 23 dieną AB „City Service“ valdybos sprendimu Bendrovės generaliniu direktoriumi paskirtas Jonas Janukėnas. J.Janukėnas iki šiol Bendrovėje ėjo finansų ir administracijos direktoriaus pareigas ir yra UAB „Mano Būstas LT“ valdybos pirmininkas.

„Dėkojame Ž.Lapinskui už puikų ilgametį darbą kuriant AB „City Service“ grupę. Tai yra žmogus, stovėjęs prie Bendrovės ištakų ir vadovavęs jos plėtrai vidaus ir užsienio rinkose, todėl jo indėlis Bendrovės istorijoje yra išskirtinis. Linkime jam kuo didžiausios sėkmės tolesnėje karjeroje. Taip pat džiaugiamės, kad Bendrovės vadovavimas perduodamas J.Janukėnui - puikiam vadovui, jau ilgą laiką dirbančiam „City Service“ komandoje“, - sakė AB „City Service“ valdybos pirmininkas Andrius Janukonis.

REKLAMA

„Ateinančiais metais būtų suėjęs dešimtmetis, kaip vadovauju Bendrovei. Esu itin giliai susipažinęs su veikla, kuria užsiima „City Service“ grupė. Iš vienos pusės tai yra privalumas, tačiau iš kitos pusės tai tampa ribojančiu veiksniu. Todėl žvelgdamas iš asmeninio ir profesinio tobulėjimo pozicijų priėmiau sprendimą keisti veiklos kryptį. „City Service“ vairą perduodu į patikimas rankas – kolegai, su kuriuo ne vienerius metus kartu kūrėme tarptautinę įmonių grupę, tvirtai tikiu, kad „City Service“ grupės laukia puiki ateitis“, - sakė Ž.Lapinskas.

„Labai vertinu ir dėkoju Bendrovės valdybai už man parodytą pasitikėjimą. Perimu vadovavimą intensyviai augančiai kompanijai, kurioje suburtas stiprus ir ambicingas kolektyvas. „City Service“ toliau aktyviai dirbs užsienio ir Lietuvos rinkose aktyviai plėsdama paslaugų spektrą bei įsigydama dominančias įmones. Ateityje taip pat ketiname plačiau žvelgti į mus dominančias rinkas ir įsigijimus – esame pasiekę tokį lygį, kai galime valdyti sudėtingesnes veiklas, nei iki šiol“, - sakė naujai paskirtas „City Service“ generalinis direktorius J.Janukėnas.

Žilvinas Lapinskas (gimė 1976 m.) yra AB „City Service“ generalinis direktorius (nuo 2004 m.)  ir valdybos narys (nuo 2010 m.). Bendrovėje pradėjo dirbti 1999 m. kaip komercijos direktorius (1999 – 2002 m.), vėliau dirbo pastatų ūkio valdymo departamento vadovu (2002 – 2004 m.).

Jonas Janukėnas (gimė 1976 m.) AB „City Service“ finansų ir administracijos direktoriaus pareigas Bendrovėje eina nuo 2007 m. J. Janukėnas nuo 2012 metų liepos mėn. taip pat eina ir UAB „Mano būstas LT“ valdybos pirmininko pareigas. Iki tol jis dirbo finansų direktoriumi UAB „Litesko“ (2001 – 2007 m.) bei vyresniuoju auditoriumi ir rizikos valdymo konsultantu tarptautinės audito bendrovės „Arthur Andersen“ Vilniaus padalinyje (1998 - 2001 m.).

Jonas Janukėnas (nuotr. Organizatorių)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų