Lietuvos bankas įspėjo „City Service“

Lietuvos banko priežiūros tarnyba įspėjo bendrovę „City Service“, nes ši neskelbė ar paskelbė pavėluotai pranešimus apie esminius įvykius.

AB „City Service“ įspėta dėl to, kad ji viešai per NASDAQ OMX Vilnius biržą nepaskelbė informacijos, kuri laikytina esminiu įvykiu, taip pat pavėluotai paskelbė pranešimą apie esminį įvykį. Tokiais veiksmais "City Service" pažeidė Vertybinių popierių įstatymą.

Priežiūros tarnyba nustatė, kad "City Service" 2011 m. gruodžio pabaigoje pavėluotai paskelbė informaciją apie "City Service" įmonių grupės numatomus struktūrinius pokyčius. Taip pat pavėluotai, tik 2012 m. pabaigoje, buvo paskelbta informacija apie 2012 m. birželio 19 d. bendrovės valdybos priimtą sprendimą pateikti pradinį "City Service" pasiūlymą siekiant įsigyti 100 proc. įmonės "Zespol Zarządcow Nieruchomosci WAM Sp. Z.o.o" įstatinį kapitalą sudarančių akcijų. Žiniasklaidoje informacija tiek apie struktūrinius pokyčius, tiek apie siekį įsigyti lenkišką įmonę pasirodė anksčiau. Taigi "City Service" neužtikrino svarbios informacijos konfidencialumo, o pasirodžius informacijai žiniasklaidoje neatskleidė jos nedelsiant viešai per NASDAQ OMX Vilnius biržą.

Be to, 2011 m. lapkričio mėnesį "City Service" dvi dienas pavėlavo paskelbti pranešimą apie šaukiamą visuotinį akcininkų susirinkimą ir jame numatomus svarstyti klausimus.

Priežiūros tarnyba "City Service" skyrė sankciją - įspėjimą, atsižvelgusi į lengvinančią aplinkybę - bendrovė bendradarbiavo su Lietuvos banku. Be to, nebuvo nustatytas padarytos žalos dydis, neteisėtų pajamų ar kitokios naudos gavimo faktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų