Šiais metais per pirmąjį pusmetį  fizinių asmenų ne gyvybės draudimo rinka augo beveik 3 kartus daugiau (7,9 %) nei 2011 m. pirmąjį pusmetį (vos 2,9%). Draudikai sudarė 3,5 % (beveik 60 tūkst.) daugiau sutarčių nei pernai, daugėja perkančių kelis draudimo produktus.

„Lietuvos draudimo“ generalinis direktorius Kęstutis Šerpytis, vertindamas 2012 m. I pusmečio ne gyvybės draudimo rinkos rezultatus, atkreipia dėmesį į tvarų rinkos augimą.

„Tvarus rinkos augimas lemia, kad nebekonkuruojame siūlydami mažesnę kainą, o kuriame naujus, klientams patrauklius produktus bei specialius pasiūlymus, atitinkančius kiekvieno poreikius. Kurdami juos sujungiame dažniausiai pasitaikančias rizikas ir tai, ko iš mūsų tikisi klientai. Konkuruojame pateikdami gyventojams tinkamus ir fiksuotos kainos pasiūlymus, siūlome patiems žmonėms susikomplektuoti sau reikalingas rizikas“, - sako Kęstutis Šerpytis, AB „Lietuvos draudimas“ generalinis direktorius.

Draudimo kompanijos vadovo nuomone, konkurencija kainomis tarp draudikų išliks visuomet, bet pastaruoju metu aiškiai matosi, kad žmonėms svarbiau gauti kokybišką ir išbaigtą produktą, nei pigią apsaugą, kuri neretai neapima visų gyventojui reikalingų rizikų.

„Nieko nėra blogiau, nei kai klientas jaučiasi patenkintas apsidraudęs pigiau, o atsitikusi nelaimė išryškina nepadengtas rizikas, atsiranda keblumų mokant draudimo išmoką. Ši situacija ne tik žalinga vartotojui, bet ir pačiai rinkai, kurioje dėl to gali rastis klientų nepasitikėjimas draudikais ir tokie atvejai kelia bereikalingą įtampą tarp draudėjų ir draudikų. Draudimo versle svarbiausia, kad draudimo produktas atitiktų realią situaciją ir kliento lūkesčius ir būtų užtikrintas žalų išmokėjimas“, - pastebi K. Šerpytis.

REKLAMA

Šių metų naujiena draudimo rinkoje – siūlomos pridėtinės vertės paslaugos, sudarant vieną ar kitą draudimo sutartį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų