Lietuvos pastatų ūkio valdymo bendrovėCity Service LT“ keičia pavadinimą į „Mano būstas LT“. Bendrovė paslaugas teiks naudodama „Mano būstas“ prekės ženklą.

„Įmonės pavadinimo keitimas ir naujo prekės ženklo įvedimas užbaigia jau praeitais metais pradėtą įmonių grupės naudojamų prekių ženklų sujungimo procesą. Šie pokyčiai padės kryptingai stiprinti mūsų pozicijas rinkoje ir pabrėžti paslaugų išskirtinumą. Sieksime, kad „Mano būstas“ Lietuvoje būtų atpažįstamas kaip profesionalios pastatų ir inžinerinių sistemų priežiūros standartas, užtikrinantis kokybišką, kvalifikuotą, greitą paslaugą, o taip pat ir siūlantis aukštą pridėtinę vertę duodančius sprendimus“, - sakė bendrovės „Mano būstas LT“ generalinis direktorius Vytautas Turonis.

„Mano būstas“ užsiima pastatų ūkio valdymo proceso administravimu, inžinerinių sistemų priežiūra ir remontu, energetinių išteklių valdymu ir renovacija, pastatų techniniu ir energetiniu auditu.

Svarbiausi „Mano būsto“ prižiūrimų pastatų segmentai yra daugiabučiai gyvenamieji namai, komerciniai pastatai, visuomeniniai pastatai, pramoniniai pastatai.

Bendrovė teikia paslaugas komerciniams pastatams ir daugiabučiams namams visoje Lietuvoje, taip pat aptarnauja visuomeninius ir pramoninius objektus. Bendrovės klientais yra bankai „Swedbank“, DNB, prekybos tinklai „Iki“ ir „Maxima“, tabako gamykla „Philip Morris Lietuva“.


Rašyti komentarą...
s
skant
2012-07-04 09:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
"dar tavo?", po sildymo sezono pataps mano :)
Atsakyti
0

k
kaip
2012-07-04 11:19:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
bevadinsi vagi-vistiek vagis ...
Atsakyti
0

D
Danute
2012-09-17 18:20:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prasau dar pries sildymo sezona is daug.namu katiliniu ismontuoti distancinio valdymo irenginius,o tada tikrai matysime sunaudojamos silumos tikraji poreiki.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų