Banko „Snoras“ bankroto administratorius Neilas Cooperis, suderinęs su Lietuvos banku, atnaujina įmokų už paskolas priėmimą. Nuo šiandien banko klientai gali pradėti mokėti įmokas, kurios pagal paskolų mokėjimo grafikus turėjo būti pervestos nuo šių metų lapkričio 16 iki 2011 m. gruodžio 28 d.

Banko „Snoras“ bankroto administratorius, atsižvelgdamas į tai, kad klientai neturėjo galimybės mokėti įmokų ir kitų mokėtinų sumų už suteiktas paskolas sutartyse numatytu laiku, priėmė sprendimą netaikyti delspinigių ir įsipareigojimo mokesčių už pradelstą laikotarpį nuo 2011 m. lapkričio 16 d. iki 2012 sausio 31 d., ir sudarė sąlygas, kad finansinės operacijos ir toliau vyktų sklandžiai ir pagal grafikus.

Klientams, nepadengusiems susikaupusios įsiskolinimo sumos bei neatnaujinusiems įmokų mokėjimo paskolų sutartyse nustatyta tvarka, nuo 2012 m. vasario 1 d. bus pradėti skaičiuoti delspinigiai.


Rašyti komentarą...
l
laguras
2012-01-03 16:43:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
atsizvelgiant i tai kad klientai neturejo galimybes moketi imoku laiku bankroto administratorius zadejo kad neims delspinigiu iki 2012 sausio 31 dienos bet pasiziurejus i savo snoro internetine bankininyste delspinigiai auga visu pajegumu ir nereik cia apgaudineti zmoniu kad delspinigiu neimate iki sausio 31 dienos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų