Jau sunkiai įsivaizduojame savo gyvenimą be mobiliojo ryšio, tad ir gedimai ar trukdžiai iš karto sukelia ne tik nepasitenkinimą, bet ir rimtų nepatogumų.

Į naujienų portalą „Balsas.lt“ kreipėsi skaitytojas, kurio teigimu spalio 14 dieną sutriko mobiliojo ryšio tiekimas. „Omnitel“ paslaugomis besinaudojantis vyriškis teigė, kad nepavyksta niekam prisiskambinti ir priimti skambučių.

„Niekam pats negaliu paskambinti ir niekas neskambina man, tai labai netikėta ir nemaloni situacija“, – laiške rašė skaitytojas.

Įmonė savo tinklalapyje skalbė: „Dėl gedimo tinkle daliai vartotojų sutriko mūsų ryšys, šią problemą šiuo metu sprendžiame. Labai atsiprašome už nepatogumus, mūsų kolegos daro viską, kad Jūs vėl galėtumėte naudotis paslaugomis.“

Naujienų portalas „Balsas.lt“ susisiekė su „Omnitel“ atstove spaudai Daiva Selickaite, kuri patvirtino, kad dalis vartotojų vis dar kenčia dėl ryšio sutrikimų: „Gedimus tinkle stengiamės likviduoti,  pačią problemą užfiksavome 12 val. 40 min.  Žinoma, kad ryšio sutrikimų yra visoje Lietuvoje, bet nevisiems vartotojams. Sutriko balso ir trumpųjų žinučių paslaugų teikimas“, – kalbėjo D. Selickaitė.

Apie 15 val. „Omnitel“ tinkalapyje pasirodė kitas informacinis pranešimas, kur bendrvė skelbia likvidavusi gedimą: Pirmiausia norime atsiprašyti savo vartotojų dėl paslaugų sutrikimų „Omnitel“ tinkle. Nuo 12 val. 40 min. daliai „Omnitel“ vartotojų paslaugų teikimas buvo sutrikęs dėl gedimo vienoje komutacinėje stotyje. Komutacinės stoties gedimas buvo pašalintas 14 val. 15 min., paslaugų teikimas atnaujintas visiems „Omnitel“ vartotojams.“


Rašyti komentarą...
i
ir man
2011-10-14 14:27:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir man sitie Omnitel rysio sutrikimai sugadino darbo diena. Idomu, ar Omnitel kompensuos finansinius nuostolius?
Atsakyti
0

d
dhdhd
2011-10-14 14:29:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka tau kompensuos :DD
Atsakyti
0

t
tele2
2011-10-14 14:36:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
rinkis tele2 pildyk! juk cia kainos nei skraido nei kandziojasi, o ir rysys neblogas!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų