Mokant už komunalines paslaugas tenka pasukti galvą, kur patogiausia ir pigiausia tai padaryti. Kartais pirmenybė skiriama kainai, kartais laiko sutaupymui.

Vietų daug, tik skiriasi įmokos

Už komunalines paslaugas atsiskaityti galima ne tik paštuose, bankų skyriuose ar internetu, bet ir kioskuose, parduotuvėse bei loterijos „Perlas“ skyriuose.

Pasirinkus paštą, teks susiskaičiuoti, kiek skirtingų tiekėjų jums teikia komunalines paslaugas, nes nuo to priklausys ir įmokos dydis. Kai mokėjimo dokumente yra vieno paslaugų teikėjo įmokų suma, mokestis sudaro 1,30 lito. Jei komunalinių paslaugų tiekėjų yra du ir daugiau, mokestis sieks 1,80 lito. Pinigų pervedimo į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI) tarifas – 3 litai.

Visuose „Lietuvos Spaudos“ kioskuose ir „R Kiosk“ parduotuvėse mokestis už įmokų priėmimą siekia 40 centų, prekybos centro „Maxima“ tinkluose – 50 centų. Loterijos „Perlas“ terminaluose, priklausomai nuo miesto ir paslaugos teikėjo, įmoka gali nieko nekainuoti arba atsieiti 85 centus.

Mokėti banke ar internetu?

Už komunalines paslaugas mokant bankuose, įmokos dydis skirsis priklausomai nuo to, ar mokėsite per elektroninės bankininkystės sistemas, ar grynaisias pinigais banko skyriuose. Pasirinkus mokėti internetu, „Swedbank“ bei „Danske bank“ už komunalines paslaugas prašomas 80 centų  mokestis. Banke „Snoras“ mokėjimas internetu įvertintas puse lito, o mokant grynaisias banko skyriuje jau siekia 99 centus.

REKLAMA

Mokant internetu SEB banke, paslauga kainuos 1 litą, o pasirinkus „Swedbank“ elektroninės bankininkystės sistemą už komunalinių paslaugų apmokėjimą iš jūsų sąskaitos bus papildomai nuskaityta 80 centų suma.

Mokant grynaisiais banko skyriuose įmokos svyruoja nuo 1 iki 4 litų. Pavyzdžiui, Ūkio banko skyriuose įmoka už komunalinius mokesčius atsieina 1 litą. Mokant „Swedbank“ bei SEB banko skyriuose grynaisias komunalinių mokesčių mokėjimas atsieis 3 litus.

Už komunalines paslaugas bankuose taip pat galima atsiskaityti tiesioginiu debetu, kai mokėtina suma nurašoma nuo kliento sąskaitos. Didžioji dauguma bankų tokią paslaugą siūlo nemokamai.


Rašyti komentarą...
M
Murka
2010-10-27 18:00:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Patogiausia už komunalines paslaugas susimokėti Butų ūkio kontorose,o svarbiausia visiškai nieko nekainuoja.
Atsakyti
0

r
rz
2010-10-27 18:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkodel nepamineta butu ukio kontoros,kuriose neimama jokio mokescio.
Atsakyti
0

e
efce
2010-10-27 18:23:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodel neminite uab "Viena saskaita"? kur mokate uz viska tik vienu pavedimu? ir aisku ir patogu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų