Parašas. Scanpix/ Reuters nuotr.

„Bendrosios sąskaitos“ projekto vykdytojai UAB „Aservis“ didina teikiamos vartotojams paslaugos kokybę, prieinamumą bei patogumą. Nuo šiol paslaugos naudotojai galės sumokėti bendrosios sąskaitos įmokas kredito unijose, kurios yra Lietuvos centrinės kredito unijos narės, grynaisiais pinigais arba internetu per elektroninės bankininkystės sistemą „i-Unija“.

Nuo lapkričio 1-osios dienos įsigaliojusi sutartis numato galimybę jau esamiems kredito unijų nariams vienu mokėjimu greitai ir patogiai apmokėti sąskaitą už komunalines ir kitas paslaugas. Tai yra dėsningas UAB „Aservis“ teikiamos paslaugos „Bendroji sąskaita“ patogumo didinimas, ypač atsižvelgiant į tai, kad administravimo įkainiai už įmokų priėmimą bankuose didėja.

„Labai džiaugiamės savo siūlomos paslaugos plėtra ir augančiu patogumu. Šia sutartimi įtvirtintas bendradarbiavimas su Lietuvos centrine kredito unija yra reikšmingas žingsnis siekiant gerinti paslaugos kokybę bei funkcionalumą. Tikimės, kad ši naujovė bus patogi ir pirmiausia paskatins bendrąją sąskaitą užsisakyti tuos vartotojus, kurie jau yra unijų nariai“, – sakė Gintaras Gaigalas, UAB „Aservis“ komercijos departamento direktorius.  

Pasak Lietuvos centrinės kredito unijos Elektroninių paslaugų skyriaus vadovės Jurgitos Igarytės, Lietuvos kredito unijos šiuo metu sparčiai plėtoja projektą, susijusį su komunalinių paslaugų  diegimu elektroninėje bankininkystėje. Kaip teigia J. Igarytė, tokiu būdu siekiama kredito unijų nariams visoje Lietuvoje komunalinių mokesčių mokėjimą padaryti greitą, paprastą ir vieną pigiausių Lietuvoje.  

REKLAMA

Sudaryta sutartis įgalins ne tik Kauno, bet ateityje ir kitų miestų, kuriuose yra LCKU narės kredito unijos, narius vienu metu ir atlikti skaitiklių rodmenų deklaravimą, ir apmokėti bendrąją sąskaitą. Taip siekiama šią paslaugą padaryti dar patogesnę, efektyvesnę ir prieinamesnę.


Rašyti komentarą...
t
tikras lietuvis
2009-11-05 13:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia nežymi įstaigėlė ta unija. Bankelis. Ar tik nesugrius?
Atsakyti
0

a
agne
2009-11-05 13:18:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
nori iš unijos pasipelnyti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų