Tvankią vasarą, kai vis tebesitęsianti ir stiprėjanti Lietuvos energetinė priklausomybė nuo buvusią pasaulinę galybę susigrąžinti užsimojusios Rusijos naftos, dujų ir branduolinio kuro nebe tokia pastebima, atkunta tas Lietuvos politikų ir analitikų sluoksnis, kuriam Maskvai paklusnūs Rytai - naudinga ir geidžiama rinka, o Vakarai ir jų sąjungininkė Pažadėtoji žemė (Izraelis) – apiplėšti ir nuskurdinti lietuvius nuolat ketinančių intrigantų  lizdas.

Tačiau šiemet Lietuvos tykančių didžiausių „vakarietiškos kilmės“ grėsmių sąrašo viršūnėje atsidūrė ne įprastiniai žydų  finansininkai, bet švedų bankininkai, jau senokai įsigiję Lietuvos komercinių bankų kontrolinius akcijų paketus. Neatmestina, kad taip atsitiko ir dėl Lietuvos vardo jubiliejaus poveikio – anot istorikų, 1009-aisiais ne „rusičiai“, o „žuvėdai“ (Skandinavijos vikingai arba normanai) dažniausiai puldinėdavo lėtus Lietuvos žemdirbius, atimdavo iš jų linines drobes, gintaro papuošalus, midaus statines.

Rusijos vaizdas sumažina baimės akis

Toks įspūdis, tarsi ir šiandien mūsų pajūryje būtų prisišvartavę daugybė ankstyvųjų viduramžių vikingų karo laivų (drakarų) su slibinų galvomis ant pirmagalio, o visuose svarbiausiuose Lietuvos bankuose sėdėtų visagaliai rudabarzdžiai vikingų pirkliai ir lupikautojai, begėdiškai apgaudinėjantys lietuvių indėlininkus. Pernai Gedimino Kirkilo Vyriausybės Ūkio ministerija net sudarė „gynybos nuo Lietuvoje įsigalėjusių, pavojų nacionaliniam saugumui keliančių Skandinavijos bankų programą“. Tačiau mūsų politikų baimės akys gerokai mažesnės, kai jie svarsto apie Rusijos valstybiniam dujų koncernui „Gazprom“ atiduotą antrojo Lietuvos miesto Kauno šilumos ūkį ar nemažėjantį (kasmet siekiantį 93 proc.) Lietuvai būtinų  energetinių išteklių importą iš Rusijos.

REKLAMA

Vienodi pokalbiai su švedais

Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Raimondas Kuodis tvirtina, kad Skandinavijos bankininkai nuo šių metų pradžios iš jų valdomų lietuviškų kredito įstaigų išsiurbė apie 3-4 mlrd. Lt kreditinių išteklių. Mūsų šalyje inkarą įmerkusių naujųjų vikingų vyriausiasis sąskaitininkas, Švedijos SEB banko vadovas Baltijos šalims Martinas Johansonas (Martin Johansson), pagąsdino, kad  rudeniop, prasidėjus šildymo sezonui, daug čiabuvių nepajėgs atsiskaityti su švedų valdomais bankais. Lietuvos finansų ministrė Ingrida Šimonytė Bloomberg naujienų agentūrai teigė, kad SEB, „Swedbank“ ir kiti bankai „atjungia gyvybės palaikymo aparatūrą“ (nenori skolinti pinigų) Baltijos šalių įmonėms. Užuot su švedų politikais aptarusi bendro Baltijos ir Šiaurės šalių karinio junginio, siunčiamo ne į Afganistaną, bet dislokuoto pasieniuose su Rusija, galimybę ir būdus paspartinti elektros tilto į Skandinaviją statybos darbus, pirmojo oficialaus vizito į Švediją nuvykusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė domėjosi tais pačiais specifiniais bankininkystės reikalais.

Kepdami kiaušinienę sudegintų namą

Bet ne visi senųjų lietuvių ir jų asimiliuotų jotvingių, kuršių, sėlių, skalvių garbingi palikuonys sutinka tyliai vergauti naujiesiems vikingams. Kai kurios savo reitingais susirūpinusios partijos, norėdamos išsikepti kuo riebesnę kiaušinienę (laimėti daugiau mandatų 2011 m. renkant savivaldybių tarybas, iškovoti daugiau vietų parlamente per pirmalaikius ar 2012 m. Seimo rinkimus) pasiryžusios net sudeginti namą (nutraukyti tradicinius glaudžius Lietuvos ryšius su Švedija ir Danija). Buvęs generalinis prokuroras, Seimo pirmininkas, laikinasis prezidentas, aplinkos ministras, iki šiol su didžiosios politikos statisto vaidmeniu negalintis susitaikyti Artūras Paulauskas paskelbė kovos šūkį: „Kas sutramdys įsisiautėjusius  Skandinavijos bankus ir išgelbės jų dusinamą lietuvišką verslą?“ A.Paulausko vadovaujama partija, iš kurios faktiškai belikęs tik pavadinimas, pasiūlė gamintis „priešnuodį“ – steigti nacionalinį komercinį banką. Pirmiau padaryti, o paskui pagalvoti įpratusio nacionaldarbininkų vado Mindaugo (prasčiokišką, slaviškai totorišką Murzos pavardę pakeitusio į kunigaikštiškai skambantį Gervaldo asmenvardį) pasekėjai, iškėlę savo raudonas vėliavas su iškraipytomis svastikomis, Šiauliuose piketavo prie „Swedbank“ ir kitų užsienio bankų padalinių.

REKLAMA

Patinka laužtis pro langą

Tikra tiesa, kad namą ar butą  norinčiam pirkti švedui ,,Swedbankas“ paskolas kronomis suteikia  už 1,5-2 proc., o Lietuvos gyventojui litais - už 11-12 proc. metines palūkanas. Ne paslaptis, kad į komercines kredito įstaigas priverstus kreiptis mūsų piliečius diskriminuoja ir ,,DnB Nord“, SEB, ,,Danske“ bankų skyriai Lietuvoje, ir „Nordea Bank Finland Plc.Lithuania“. Bet kodėl tuo karštai piktinamasi tik kažkur užkulisiuose, laikraščių puslapiuose, uždaruose diplomatiniuose vakarėliuose, apie kuriuos visuomenei pranešama trumpiau nei apie rytdienos orus? Juk danai, suomiai, švedai priklauso tai pačiai ekonominei, politinei Bendrijai kaip ir lietuviai. Kas trukdo Lietuvos valdžios pareigūnams pareikalauti, kad kertinį ES šalių solidarumo principą ir kitą ne mažiau svarbią garbingos konkurencijos pareigą akivaizdžiai pažeidinėjančių Skandinavijos komercinių bankų politika Baltijos šalyse viešai būtų svarstoma Europarlamento sesijose, Europos Komisijos posėdžiuose, pasmerkta ir atšaukta?    

Neužteks jėgų svarbiausioms geopolitinėms kautynėms

Švedų visuomenė šį pusmetį  Europos Sąjungai pirmininkaujančią savo vyriausybę ragina nusukti Lietuvos įstatymų leidėjams ausis už mūsų Seimo patvirtintą „lytines mažumas” tariamai skriaudžiantį Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą. Lietuvos politikai galėtų atrėžti – atšauksime jį, kai skandinavų bankai iki ES vidurkio sumažins paskolų palūkanų normas Lietuvos įmonėms ir piliečiams. Štai Airijos vyriausybė sutiko antrą kartą rengti referendumą dėl ES reformų sutarties tik tada, kai išlupo Briuselio biurokratų pažadą nesikišti į Airijos Respublikos mokesčių politiką, neversti amžiną neutralitetą paskelbusių airių dalyvauti ES karinėse misijose ir nereikalauti, kad ši katalikiška šalis savo gyventojoms leistų dirbtinai nutraukti “nepageidaujamą” nėštumą.

REKLAMA

Taip spręsti gyvenant bendruosiuose Europos namuose atsiradusių nepatogumų Lietuvos politikai nenori. Jiems įdomiau azartiškai kovoti su žuvėdais ir Siono išminčiais, nors jau dabar reikia taupyti jėgas svarbiausioms ateinančių metų geopolitinėms kautynėms - gynybai nuo Rusijos energetinio šantažo, kai bus užgesintas paskutinis Ignalinos AE branduolinis reaktorius.

Piešinyje: Lietuvos vardo tūkstantmetis atkūrė ir seną, stereotipinį švedų įvaizdį. Kaimynai iš Baltijos jūros priešingos pakrantės Lietuvoje vėl laikomi “nedraugiškais įsibrovėliais”.

Arnoldas ALEKSANDRAVIČIUS

smygol
2009-07-27 19:04:39
o iliustracija tai iš Warhammer Fantasy RPG... :D
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Herkus 2009-07-28 19:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gal norit uzsidirbt kelis tukstancius litu per trumpa laika?
Tikrai veikia!
3000 lt i rankas per pora valanadu!!!
Jeigu ieskai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes naudinga. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima. Tai pakeite mano gyvenima. As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose as radau sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant tik 24 litus. Paistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.
Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 4 lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje. Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 100 forumuose ir skelbimuose. Jokiu apgauliu! As pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 24lt ir nusprendziau pabandyti. Ir atspekit kas atsitiko. Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis pinigai! As negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 lt, po triju savaiciu prisidejo dar apie 4000 lt. Dabar turiu uzdirbes 8000 lt neskaitant smulkiu islaidu.Po pusantro men turetu buti apie 14000 lt. Ir sita suma po truputi toliau dides.
O prasidejo tik nuo 24 lt. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
As jums pazadu, jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.
Pasiulymas : Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 24 lt ir pora valandu internete.
Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba.
Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000 lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpyje.
Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 4 lt. Po to perveskite po 4 lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos, uz kuria mokate.

1. LT37 7044 0600 0641 8213

2. LT95 7044 0007 4161 0048

3. LT07 4010 0423 0029 8511

4. LT42 0075 8002 7772 1486

5. LT77 7010 8003 1307 0494

6. LT32 7044 0002 7464 7847

Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perkelkite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
Sarasas turetu atrodyti taip:


1. LT95 7044 0007 4161 0048

2. LT07 4010 0423 0029 8511

3. LT42 0075 8002 7772 1486

4. LT77 7010 8003 1307 0494

5. LT32 7044 0002 7464 7847

6.Jusu sask. Nr.


3. Darykite bet kokius pokycius, bet islaikykite pagrindine ideja, isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite - kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.
Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo ir rimtumo, todel viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 24 lt nes jums tai atsipirks su kaupu. saziningumas daro pinigus.
Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas!
Tai kainuoja tik 24 lt ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas).
Tai reiskia as uzdirbsiu 20lt budamas sestojoje saraso pozicijoje.
Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu
su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 zmones – tai jau 1000 lt i saskaita
Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu saskaitos Nr.4 pozicijoje
ir atsako vel 5 zm. – pajamos 5000lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200
pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 15000 lt pajamu (jus 3 pozicijoje)
Toliau dar idomiau: sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 125000 lt.
Toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti.
Ar ne ispudingas skaicius Ir tai tik uz pirmutinius 24 litus.
Siame biznyje svarbiausia buti saziningam, kitaip nieko nesigaus.
Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju.
Ir toliau dideja.
Svarbiausia sitame versle elgtis saziningai antraip tikrai sekme nusigres nuo jusu ir nieko negausite. Bukite garbingi ir sekmingi!

   ATSAKYTI
filosofas 2009-07-28 14:10:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tas pat kaip ir 1939-aisiais - Lietuva statė (nors ir "kartoninius") įtvirtinimus Vokietijos pasienyje, tačiau mus okupavo ruskiai, su kuriais diktatorius Antanas Smetona stengėsi draugiškai sugyventi! Valdžios kvailiai, išmokite pagaliau bijoti ir saugotis tų, kurių iš tikrųjų reikia privengti, o ne tų, su kuriais galima susitarti!    ATSAKYTI
nuostaba 2009-07-28 14:04:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl kuriamos kažkokios debiliškos programos apsisaugoti nuo Skandinavijos bankų (jiems ragus ramiausiai galime aplaužyti Europos teisingumo teisme), o Rusijos stabdymo strategija liko tik Tėvynės sąjungos rinkimų pažadų kraitelėje?    ATSAKYTI
homo antisovieticus 2009-07-28 14:00:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Žinoma, prorusiškiems Lietuvos populistams lengviausia įžeidinėti švedus - jie kariuomenės į Lietuvą nepasiųs. O va rimtai pasipriešinti rusų ideologinei, kultūrinei, energetinei invazijai į Lietuvą mūsų politikų kinkos per silpnos.   ATSAKYTI
baltas 2009-07-28 11:13:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
atsimusem nuo rusu atsimusim ir nuo svedu.....musu beda gero vado nebuvimas..,juk tiek nedaug reikia tik atrist rankas verslininkams musu.,   ATSAKYTI
EGLĖ 2009-07-28 09:30:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Autoriui, prieš rašant apie vikingus, siaubiančius Lietuvą, vertėtų pasiskaityti Egilio sagą, kurioje rašoma, kaip vikingai sėdi po kelis metus uždaryti duobėse po grindimis ir laukia, kol juos išpirks. Vetėtų žinoti, jog vikingų kelias iš variagų į graikus ėjo Dauguva ar net per Ladogą, o ne žymiai patogesniu keliu per Nemuną. Jie bijojo Nemunu plaukti.   ATSAKYTI
Uzknisat 2009-07-27 21:54:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pirma viską parduodat, visiems parsiduodat, kadangi patiems "košės' trūksta
galvose, o paskui rašot visokiausius straipsnius, kur verkiama krokodilo ašaromis.jeigu jau tokie kieti esam, tai ko nevaldom nei Mažeikių naftos,
nei telekomo,o nei bankų,o viską išpardavėm ir gatavi viską, kas dar likę išparduot dėl sumauto skatiko į savo kišenę.Baikit čia verkšlent, nes jau šlykštu beskaityt tas nesąmones, kad visi, kas atėję daro biznį, yra blogi, o mes tai jau geručiai "verslininkai" - nemokam, nesugebam, tai ir joja ant sprando, kas gudresnis.Ko nusipelnėm, tą ir turim.   ATSAKYTI
Mauras 2009-07-27 21:47:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
autorius pasvarstymuose apie vidutines palūkanas demonstruoja visišką nesigaudymą finansuose, ir šiaip straipsnelis labai paviršutiniškas.

Švedai verslininkai vieni daugiausiai sukišusių į LT rinką - virš 5 mlrd Lt. investicijų ir apie 20 mlrd.Lt. savo indėlininkų pinigų, kuriuos neaišku ar visus atgaus. Galim prisiminti tai, kad Lietuvos bankas ir visos pastarosios LT vyriausybės nieko nedarė NT burbului pristabdyti, prieš kaltindami visus kad mus apgavo, suviliojo ir apvogė. Beje į Švediją eina 3-4% LT eksporto.   ATSAKYTI
klimas 2009-07-27 20:47:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
teingai parašyta IP lsds.lt
Bet tiesa ta, kad mūsų valdžia tikrai laaabai kalta.Liūdna, bet faktas.   ATSAKYTI
Edgaras 2009-07-27 20:35:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nuotrauka parinkta, kad į tokį banką tikrai neičiau :)   ATSAKYTI
pagauk kampą 2009-07-27 20:07:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
jei kas paklaustų apie šio straipsnio mintį, tai tas pats kas diskutuoti apie gyvenimo kokybės skirtumus šiaurės ir pietų ašigaliuose.Jei rimčiau, tai vertėtų paskaityti mintis www.lsds.lt   ATSAKYTI
x|RAY 2009-07-27 19:49:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
deja į mūsų valdžios įstaigas tiek prlindo nekompetetingų ir trumparegių asmenų, kad dar ilgai gyventojams teks mokėt už jų padarytas klaidas.   ATSAKYTI
Ne ten esme! 2009-07-27 19:26:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Argi esme tame, kuris prasalietis geresnis? Nei vienas is ju niekada netures kito kaip SAVO intereso. Ir tai NORMA!
Tai SOVIETINIO UBAGO IR VERGO sindromas - kazkuris vienas is ju duos daugiau ismaldos ar lengvatu. Jei nesi pagarbos vertas, tai ir tavo vieta po tiltu. Tai tinka ir zmogui, ir valstybei.
Oi bus sunku po vagnoriniu, brazauskiniu ir kirkiliniu korupcinio valktybes isprievartavimo ir isluosinimo metu vel tureti pagarbos verta tauta!   ATSAKYTI
Cercilis 2009-07-27 19:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Patys lietuviai kalti, kad nereguliavo nekilnojamo turto rinkos ir paskolų. Matyt, patys politikai pasipelnė iš nekilnojamo turto burbulo, kadangi nesprendė šios problemos. Tauta liko apiplėšta eilinį sykį   ATSAKYTI
bu 2009-07-27 19:20:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nei žuvėdai čia būtų, nei rusičiai, jei lietuviai, mylintys savo vaikų ateitį, nesėdėtų valdžioje, ir to neleistų   ATSAKYTI
smygol 2009-07-27 19:04:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o iliustracija tai iš Warhammer Fantasy RPG... :D   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Pinigai (nuotr. 123rf.com)
2019 metais, skirtingai nei anksčiau, Lietuvos bankų asociacija (LBA) neapsiribojo tradiciniu narių mokesčio surinkimu, iš ko gavo 577 tūkst. eurų, bet ją pasiekė ir tiksliniai ...
(nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Tėvai kasmet pabrėžia, kad jiems nereikia jokių dovanų Motinos ar Tėvo dienos proga. Visgi tikėtina, kad vaikai atsidėkodami už rūpestį vis tiek norės įteikti bent mažą dovaną. ...
(nuotr. Fotodiena.lt)
Nors karantino sąlygos švelninamos, tačiau gyventojų, ypač rizikos grupių, dar rekomenduojama paisyti saugumo reikalavimų. Tačiau, panašu, kad „Swedbank“ – tai nė motais. ...
Gitanas Nausėda  (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Lobistinės veiklos įstatymas turi būti keičiamas, nes, remiantis dabartiniu reglamentavimu, sunku pasakyti, kas laikytina legalia, o kas – nebelegalia veikla, sako prezidentas ...
Aidas Budrys (nuotr. LBA)
Lietuvos bankų asociacijos (LBA) valdyba, reaguodama į asociacijos prezidentui Mantui Zalatoriui pareikštus įtarimus, jo apribotas galimybes atlikti LBA veiklai užtikrinti ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų