Su Kreiviu siejama įmonė sostinėje pastatė daugiabutį: leidimas tam buvo išduotas neteisėtai

Vietoj planuotų socialinių butų ir bendruomenės centro Vilniaus Jeruzalėje iškilo kandidato į energetikos ministrus Dainiaus Kreivio verslo statytas daugiabutis.

Daugiabučio statybai leidimas buvo išduotas neteisėtai, tačiau su politiku susijusios įmonės „Statybų gausa“ projektą išgelbėjo konservatorių partnerių Vilniaus savivaldybėje parašai – su bendrove pasirašyta taikos sutartis, leidusi keisti sklypo detalųjį planą pagal jau vykusias statybas, pranešė lrt.lt.

„Statybų gausą“, Registrų centro duomenimis, politikas valdo per bendrovę „Cactus“, kurioje D. Kreiviui priklauso 40 proc. akcijų.

D. Kreivys tikina nei apie sklypo privatizavimą, nei apie jame vykusias statybas bei ginčus su Statybų inspekcija nieko nežinantis.

„Įmonių veikloje nedalyvauju, situacijos nežinau ir negaliu pakomentuoti, esu Seimo narys, 10 metų politikoje ir su verslais nieko bendro neturiu“, – komentavo D. Kreivys.


Rašyti komentarą...
Z
Z
2020-12-04 07:58:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uztat musu aukstam ir negraziam ir neuzkliuvo nei patirtis ,nei vizijos.Viskas OK,atitiko kirvis kota,.Pipiec lietuvelei.
Atsakyti
-3

P
Puikus
2020-12-04 08:58:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
kandidatai,parodys vėl ką sugeba,turi 40proc.akciju ir nieko nevaldo nieko nežino,ot geras žmogus.
Atsakyti
0

O
Ona
2020-12-04 08:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievo darbas, belieka tik susitaikyti :)
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų