Lietuvos įmonė diegs ryšio sistemą Afrikoje

Informacinių technologijų bendrovė „Dekbera“ laimėjo Suomijos Raudonojo Kryžiaus paskelbtą tarptautinį konkursą tiekti mobilią skaitmeninio radijo ryšio sistemos infrastruktūrą darbui Afrikoje, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Asociatyvi nuotr. (stop kadras)

„Tai savotiškas mūsų pripažinimas ir ilgametės partnerystės su bendrove „Kenwood“ įvertinimas“, – pranešime cituojamas „Dekbera“ vadovas Albertas Dekinas.

Lietuvos įmonė pagal sutartį su Raudonuoju kryžiumi tapo atsakinga už ryšio sistemos infrastruktūros sukūrimą ir jos darbą, integruojant kelias dešimtis ryšio priemonių. Sistemą numatyta sukurti „Kenwood“ bazinės stoties pagrindu, į ją integruojant per 40 šio gamintojo radijo stotelių, kuriomis naudosis Raudonojo kryžiaus darbuotojai.

Sistema bus skirta užtikrinti organizacijos narių misijų Afrikoje darbą bei nepertraukiamą komunikaciją, didelėse ir sunkiai įžengiamose teritorijose.

„Kartu su medikais į teritorijas, kurioms reikalinga humanitarinė pagalba, visada keliauja ir techninis personalas, kuris prižiūri įrangą ir taip užtikrina sėkmingą misijos komunikaciją. Įdiegę sistemą, per kelis kartus turėsime paruošti specialistus darbui su šia, ypač efektyvia, technologija. Tai savotiškai unikalus sprendimas, kai su nedideliais kaštais reikia aprūpinti didelę teritoriją nepertraukiamu radijo ryšiu“, – pasakoja A. Dekinas.

Be „Dekberos“ konkurse taip pat dalyvavo kelios Skandinavijos bendrovės. Anot įmonės vadovo, lietuvių pasirinkimą lėmė ne tik mažiausia kaina, bet ir konkurso sąlygų tinkamas išpildymas. 


Rašyti komentarą...
c
caussusim
2020-10-21 05:55:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetaainė suaaugušiėms, nоrintiems sųsirasti paartnеrį, nоrintiems pasimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų