Lietuvoje ketina kurtis dvi orlaivių nuomos bendrovės

Į Lietuvą ruošiasi žengti dvi naujos orlaivių su įgula nuomos bendrovės. Viena jų – Pietų Afrikos Respublikos (PAR) „Global Airways“, rašo portalas vz.lt. 

Lėktuvas (nuotr. SCANPIX)

Dviejų įmonių sertifikavimo procesą jau yra pradėjusi Transporto kompetencijų agentūra (TKA), BNS patvirtino agentūros atstovė Agnė Mažeikytė. Ji sakė negalinti pasakyti kompanijų pavadinimų.

„Global Airways“ atstovas Lietuvoje Artūras Stankevičius vz.lt sakė, kad įmonė plėtris į Europą per Lietuvą nusprendė „pasvėrusi visus argumentus“. Jo teigimu, įš pradžių numatoma į Lietuvą perkelti vieną „Airbus A320“ orlaivį, tolesnė plėtra priklausys nuo aplinkybių.

2001 metais įkurtos „Global Airways“ būstinė yra Johanesburge, įmonė teikia orlaivių nuomos paslaugas kitoms avialinijoms. Ji valdo septynis „Airbus A320“ ir tris „Airbus A340“ orlaivius.

Bendrovė prieš keletą metų Kauno oro uoste ketino statyti naują orlaivių techninio aptarnavimo centrą, tačiau jo statybos taip ir neprasidėjo.

Aviacijos sektoriui šiemet ypač skaudžiai smogė koronaviruso pandemija, dėl kurios visame pasaulyje smarkiai sumažėjo skrydžių.


Rašyti komentarą...
r
restvestwist
2020-10-16 16:12:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetainė suаugušiėms, nоrintiems sūsiraasti paartnęrį, norintiеms pasimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų