Sigitas Berlinskas prisijungė prie TV3 – užėmė komercijos direktoriaus pareigas 

Naują TV sezoną TV3 žiniasklaidos grupė pasitiko ne tik su pokyčiais programoje, bet ir įmonės vadovybėje – komercijos direktoriaus pareigas užėmė Sigitas Berlinskas.

Sigitas Berlinskas (Sauliaus Baniulio nuotr.)

Jis bus atsakingas už TV3 žiniasklaidos grupei priklausančių TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalų, radijo stoties „Power Hit Radio“, vaizdo turinio platformos TV3 Play bei naujienų ir pramogų portalo TV3.lt pardavimus. Prieš prisijungdamas prie TV3 Grupės, Sigitas dirbo naujienų portale delfi.lt. 

Sigitas Berlinskas pakeitė iki šiol komercijos pareigas ėjusį Mindaugą Rakauską, kuris nuo pavasario pradėjo vadovauti TV3 Grupei Latvijoje – tapo „All Media Latvia“ generaliniu direktoriumi.

Sigitas Berlinskas pardavimų srityje dirba jau daugiau nei 20 metų, iš jų 14 – reklamos sferoje: internete, televizijoje, lauko reklamoje, spaudoje. Pastaruosius dešimt metų dirbo naujienų portale Delfi, kur su didžiausiais Lietuvos reklamos užsakovais ir agentūromis įgyvendino daugybę turinio rinkodaros projektų ir reklamos kampanijų. 

„Šiandien TV3 yra gerokai daugiau nei televizijos kanalas, esame didžiausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, be to, vienintelis rinkoje mediahubás, apimantis visus media kanalus – televiziją, radiją ir internetą. Nuolat plečiame veiklą ir keliame sau ambicingus tikslus, kuriems įgyvendinti reikia stiprios ir profesionalios komandos.

Sigitas yra būtent toks. Vertiname Sigito patirtį, kuri yra labai reikšminga, siekiant įtvirtinti TV3 grupės multiplatformiškumą. O svarbiausia – netradiciniai laikai reikalauja netradicinių sprendimų, kuriuos, tikiu, Sigitas su komanda užtikrins mūsų klientams ir partneriams. Sveikiname Sigitą prisijungus prie TV3!“, – komentavo Laura Blaževičiūtė, „All Media Lithuania“ generalinė direktorė.

REKLAMA

Laura Blaževičiūtė (J. Žalnierukyno nuotr.)

Sigitas Berlinskas ryžosi karjeros pokyčiams ypatingu ne tik žiniasklaidos verslui, bet visiems mums, laiku, tačiau yra nusiteikęs ryžtingai ir optimistiškai.

„Prisijungiu prie TV3 komandos tikrai ypatingu laiku. Koronaviruso situacija tam tikra prasme buvo ir medijų pasitikrinimo, išsigryninimo metas. Tai laikas, kai reikia veikti greitai, kūrybingai, išgirsti kliento lūkesčius ir tuo pačiu – nerimas, neužtikrintumas dėl ateities, bei siekis surasti geriausius sprendimus visoms pusėms.

Man garbė prisijungti prie didžiausios žiniasklaidos grupės Lietuvoje ir dirbti su svarbiausiais projektais, tokiais kaip, Olimpiada, „X Faktorius“, „Lietuvos Garbė“, „Lietuvos talentai“ ir kiti. Esu pasiruošęs naujiems iššūkiams ir nekantrauju imtis naujų ir įdomių darbų“, – sakė Sigitas Berlinskas. TV3 Grupė yra didžiausia žiniasklaidos ir televizijos grupė Baltijos šalyse. Lietuvoje jai priklauso nemokamo ir mokamo turinio media platformos. Nemokamo turinio media platformos: TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalai, naujienų ir pramogų portalas tv3.lt ir internetinė vaizdo turinio platforma TV3Play. Mokamo turinio media kanalai: skaitmeninė palydovinė televizija Home3 plačiausią sporto šakų pasirinkimą siūlantys kanalai TV3 Sport ir TV3 Sport 2, populiariausių filmų kanalas TV3 Film (buvęsTV1000 Premium) ir turinio platforma Go3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų