Absurdas dėl skrydžių: iš Lietuvos į Izraelį galima nuskristi už 11 eurų

Nors šiuo metu dalis šalių turistų neįsileidžia, oro linijų bendrovės vis tiek siūlo nuolaidas ir į jas parduoda bilietus. Pavyzdžiui, pirmąjį rugsėjo savaitgalį nuskristi į Izraelį galima vos už 11 eurų.

Skrydžių įmonė „Ryanair“ (nuotr. SCANPIX)

Šiuo „Ryanair“ pasiūlymu socialiniame tinkle pasidalino aviacijos specialistas Simonas Bartkus. Įrašą pavadinęs grotažyme #aviacijosrokenrolas jis rašė:

„Sakot šalta? Gal savaitgalį į smėlėtą paplūdimį, kur temperatūra 33 laipsniai aukščiau Celsijaus? Patogus skrydis – penktadienį ryte į priekį, pirmadienį vakare atgal. Keturios pilnos dienos ir tik trys nakvynės. 4 valandų skrydis už 5 ir 6 eurus. Į abi puses 11 eurų.

Maža to, dar nematytas dalykas – oro linijų bendrovė už šią kainą duos nemokamai iš anksto rezervuotą vietą su papildoma vieta kojoms. Ai, pamiršau pasakyt – Izraelis vis dar uždarytas turistams, pateksite tik jei turite Izraelio pasą“.

Bilietų kaina į Izraelį

Pasak S. Bartkaus, kelionių ribojimai vis dar nenyksta, priešingai, jų tik daugėja.

„Kad suprasti visą neapibrėžtumo mastelį, štai du iliustratyvūs pavyzdžiai, kurie buvo paskelbti praeitą savaitę, tą pačią dieną:

„Ukraina uždarė savo sienas užsieniečiams, dėl kylančių COVID-19 atvejų šalyje. O Vengrija uždarė savo sienas užsieniečiams, dėl to, kad situacija pas juos dabar geriausia Europoje“.

Anot aviacijos eksperto, dabartinėje situacijoje išryškėja ne tik sudėtingos taisyklės, bet ir nenuspėjami jų pasikeitimai.

REKLAMA

„Kadangi Lietuva šiuo metu yra viena daugiausiai skrydžių Europoje atstačiusių šalių, tai galime pamatyti ypač žemų kainų. Paklausa dabar žymiai mažesnė už pasiūlą.

Tad oro linijų bendrovės tokiomis kainomis parduodamos bilietus gali patirti daugiau nuostolių skraidydamos, negu stovėdamos ant žemės karantino laikotarpiu, balandžio mėnesį“, – teigė S. Bartkus.

Oro uostuose prašo laikytis saugumo priemonių

Kad būtų apsisaugota nuo galimos antros koronaviruso infekcijos bangos, Lietuvos oro uostai išlaikė maksimalias saugumo priemones: kaukių dėvėjimą ir fizinio kontakto ribojimą, atstumų tarp žmonių eilėse išlaikymą, nuolatinę visų paviršių dezinfekciją, informacinius pranešimus ir stendus apie saugumo rekomendacijas ir kt.

Atvykstančių keleivių temperatūros patikrą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) specialistai šiuo metu atlieka atvykusiems iš tų teritorijų, kurios pripažintos kaip labiau paveiktos pandemijos.

Lietuvos oro uostų atstovai primena, kad į terminalus (Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose) įleidžiami tik galiojantį bilietą turintys keleiviai ir tik dėvintys apsaugos priemones – jas privaloma dėvėti nuolat, išskyrus, tarkime, valgant pastato viduje.

Atvykimo ir išvykimo terminaluose keleiviams užtikrinamos rankų dezinfekavimo priemonės, patalpos ir paviršiai nuolat dezinfekuojami. Apie prevencinius veiksmus dėl COVID-19 pranešama per garso sistemą, o vaizdo pranešimai rodomi terminalo ekranuose.


Rašyti komentarą...
V
Vyga
2020-09-01 18:27:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonių nekalbekite.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų