„Swedbank“ naujovė: klientai galės matyti sąskaitas kituose bankuose

„Swedbank“ privatiems ir verslo klientams pasiūlė naujų interneto banko funkcijų. Nuo šiandien banko klientai savo interneto banke gali peržiūrėti tiek „Swedbank“, tiek SEB banke Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje esančių sąskaitų informaciją.

Swedbank (Fotobankas)

Jie taip pat galės matyti sąskaitų išrašus ir inicijuoti mokėjimus iš LHV banke Estijoje sąskaitų, jei klientai tokių turi, rašoma pranešime spaudai.

„Nuo šiol „Swedbank“ klientai savo interneto banke gali peržiūrėti kituose Baltijos šalių bankuose turimų sąskaitų likutį ir pervedimų išrašus, taip pat iš šių sąskaitų inicijuoti mokėjimus“, – cituojamas „Swedbank“ Atviros bankininkystės partnerysčių vadovas Gediminas Misevičius.

Šių metų gegužę „Swedbank“ pasiūlė mokėjimo inicijavimo paslaugą iš kitų bankų sąskaitų.

Norėdami pasinaudoti naujomis funkcijomis, „Swedbank“ privatūs ir verslo klientai turi prisijungti prie savo interneto banko bei pridėti kito banko sąskaitą, t. y.,  „Kasdienių paslaugų“ meniu skiltyje „Sąskaitos informacija“ pasirinkti „Pridėti kitų bankų sąskaitas“ bei atlikti ten nurodytus veiksmus.

Pridėjus kitame banke esančią sąskaitą, jos išrašą galima rasti tame pačiame „Kasdienių paslaugų“ meniu punkte „Sąskaitos išrašas“, pasirinkus iš laukelyje IBAN siūlomų sąskaitų sąrašo.

Sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugos yra ES antrosios mokėjimo paslaugų direktyvos, kuri buvo priimta 2018 m. ir įsigaliojo nuo 2019 m. rugsėjo 14 d., rezultatas. Šios direktyvos tikslas – paskatinti geriau integruotų ir vartotojui draugiškesnių finansinių paslaugų plėtrą.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų