Anglijos lietuviai galės tris dienas per savaitę nemokamai pavalgyti už 10 svarų

Šią ir daugelį kitų priemonių, skirtų kovoti su koronaviruso sukeltos krizės padariniais trečiadienį pristatė Jungtinės Karalystės (JK) kancleris Rishi Sunakas.

(nuotr. SCANPIX)

Kaip praneša JK žiniasklaida, numatoma, kad naujoje pagalbos aptarnavimo verslui schemoje galės dalyvauti visi restoranai, barai, užeigos, apgyvendinimo vietų maitinimo įstaigos, kurios užsiregistruos specialioje interneto svetainėje.

Kiekvienas šalies gyventojas, taip pat ir nemažas Lietuvos emigrantų skaičius, galės visą rugpjūčio mėnesį kiekvieną pirmadienį, antradienį ir trečiadienį maitinimo įstaigose gauti 50 proc. nuolaidą maistui ir nealkoholiniams gėrimams, kurios maksimali vertė bus 10 svarų sterlingų (kiek daugiau nei 11 eurų).

Be to, pranešama, kad įprastinis 20 proc. pridėtinės vertės mokestis JK aptarnavimo sferai laikinai bus sumažintas iki 5 proc.

Dar daugiau, darbdaviams, kurie po prastovų susigrąžins darbuotojus ir išsaugos jų darbo vietas, bus išmokėta po 1 tūkst. svarų vienkartinė subsidija už kiekvieną darbuotoją.

Skaičiuojama, kad tokia priemonė šalies vyriausybei atsieis apie 9,4 mlrd. svarų sterlingų.

Dar viena numatoma priemonė yra susijusi su mažesniu nekilnojamojo turto apmokestinimu.


Rašyti komentarą...
P
PRISIMINKIM
2020-07-09 02:00:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kubilius susidorojo su lietuviais panasioje situacijoje...
Atsakyti
-1

M
Mes
2020-07-10 04:10:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes gyvenam ir dirbam be jūsų pagalbos.Sekmes jums.
Atsakyti
0

V
Va taip
2020-07-09 21:51:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Anglijos valdžia stengiasi žmonėms padėti atsitiesti po viruso, o mūsų valstiečiai kiek dirbančiuosius prisiminė, nors jie labiausiai nuo karantino ir nukentejo. Dovanų pensininkams padalino, kad balsuoti ateitų už juos. Ar taip sakysit, ar kitaip, bet Lietuvoje žmonės reikalingi tik per rinkimus, o toliau kaip išgyvensim - mūsų pačių reikalas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų