Didžiausia interneto televizijos platforma Baltijos šalyse – „Go3“ peržengė 130 tūkstančių vartotojų ribą

Didžiausioje vaizdo transliacijų internetu platforma Baltijos šalyse – Go3 pritraukė 130 tūkstančių klientų, praėjus vos pusmečiui nuo jos pristatymo. Simbolinis vartotojų skaičius pasiektas birželio pradžioje, taip pažymint ypač spartų platformos augimą. Kiekvieną savaitę prie naujos kartos platformos prisijungia apie 5000 naujų žiūrovų.  

Televizija išmaniuosiuose prietaisuose (nuotr. 123rf.com)

2020 m. I ketv. Go3 vieno vartotojo vidutinis žiūrėjimo laikas padidėjo 15 proc., o prenumeratų  užsakymai padaugėjo net 25 proc., šie rodikliai dar labiau išaugo per COVID-19 karantino laikotarpį.

Karantino laikotarpiu platforma fiksavo didžiausius mėnesio, savaitės ir dienos žiūrimumo rekordus per visą savo istoriją. Tai leidžia teigti, kad vartotojų elgsena toliau kinta ir auga jų palankumas interneto televizijai, rašoma pranešime spaudai.

„Tai, kad pasiekėme šią ribą anksčiau nei planavome, yra svarbus mūsų žiniasklaidos konvergencijos strategijos, paremtos trimis pagrindiniais ramsčiais, patvirtinimas: investicijos į originalų turinį, pažangiausios technologijos ir glaudus bendradarbiavimas su telekomunikacijų partneriais platinant paslaugas.“ – teigia Christian Anting, TV3 Grupės generalinis direktorius.

REKLAMA

„Praėjusiais metais dėjome daug pastangų, kad apjungtume sukurtas naujausias draugiškas technologijas vartotojui ir geriausią vietinį bei tarptautinį turinį. Mes puikiai suvokiame, kad žiūrovai nori patys nuspręsti, ką, kada ir kuriame įrenginyje žiūrėti. Priešingai nei ankstesniais laikais, dabar mūsų vaidmuo yra prisitaikyti prie klientų gyvenimo grafiko bei ritmo perkeliant savo verslą į skaitmeninę aplinką ir pasiūlant pramogas įvairiuose ekranuose tiesiog vienu piršto spustelėjimu. Po didžiulės pirmojo Go3 originalaus turinio serialo „Gaujų karai. Smaugliai“ sėkmės, mes atverčiame naują skyrių ir galimybes vaizdo turinio kūrėjams Baltijos šalyse.“ – atvirauja Jan Wykrytowicz, TV3 Grupės „PayTV Baltics“ generalinis direktorius.

Balandžio 20 d. įvyko pirmo Go3 originalaus turinio serialo „Gaujų karai. Smaugliai“ premjera. Tikrų įvykių įkvėptas serialas, supažindinantis žiūrovus su Lietuvos gaujų pasauliu ankstyvaisiais 90-aisiais, tapo žiūrimiausiu platformoje gegužės mėn. Praėjusią savaitę žiūrovams pristatytas antrasis Go3 originalaus turinio kūrinys – Emilio Vėlyvio režisuotas naujausias serialas „Mano meilė karantinas“.

Go3 platformos turinys pasiekiamas internete adresu www.go3.lt ir per programėles, veikiančias „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas turinčiuose išmaniuosiuose įrenginiuose – telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Platformos vaizdo turinį galima žiūrėti ir dideliuose ekranuose – 2016 m. ir naujesniuose „Samsung“ (su Tizen įranga) ir „LG“ (su WebOS3+) televizoriuose bei kituose įrenginiuose su įdiegta  Android TV programine įranga arba su specialiu „Chromecast“ priedėliu.

Go3 siūlo plačiausią vietinio ir tarptautinio sporto bei pramogų vaizdo turinio pasirinkimą Baltijos šalyse. Žiūrovai gali mėgautis daugiau nei 40 tiesiogiai transliuojamų TV kanalų, 1000 naujausių Holivudo kino juostų ir serialų bei populiariausiais lietuviškais kūriniais. Sporto gerbėjai turi galimybę tiesiogiai stebėti svarbiausius pasaulio sporto įvykius ir varžybas: NBA, Eurolygą, EuroCup, UEFA Čempionų ir Europos lygas, Anglijos „Premier“ lygą, KHL ledo ritulį, ATP tenisą, Moto GP ir neseniai pridėto UFC kovas.

Naujos kartos platforma suteikia galimybę pasirinkti pramogas, aktualias net ir išrankiausiems žiūrovams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų