„Maxima“ pakeitė darbo laiką: visą parą veikiančių parduotuvių neliko

Prasidedant šiltajam sezonui parduotuvių tinklas „Maxima“ pakeitė darbo laiką – nuo šiol parduotuvės dirbs ilgiau. Visgi dėl koronaviruso susiklosčiusios situacijos nuspręsta atsisakyti visą parą dirbančių parduotuvių.

Mindaugo „Maxima“ (nuotr. Fotodiena.lt/Eglė Mačiulskytė)

„Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reiklaų departamento direktorė Ernesta Dapkienė teigia, kad ruošdamiesi vasarai, kaip kaip ir kiekvienais metais, buvo nuspręsta pailginti parduotuvių darbo laiką.

 Nuo gegužės 4 dienos daugumos parduotuvių darbo laikas pailgėjo iki 22 val., didesnio formato parduotuvės dirba ir iki 23-24 val.

Visgi kai kurių parduotuvių laikas sutrumpėjo – „Maxima“ parduotuvių tinklas atsisakė visą parą dirbančių parduotuvių. Vilniuje, Mindaugo gatvėje esanti „Maxima“ parduotuvė nėra išimtis. Jos darbo valandos šiuo metu yra nuo 8 iki 23 val.

„Planuodami darbo laikus šiltojo sezono metu atsižvelgėme į dabartinę situaciją, kurioje tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai turi laikytis griežtesnių taisyklių, ir klientų srautų pasiskirstymą tam, kad visi galėtų patogiai susiplanuoti savo apsipirkimus“, – nurodo E. Dapkienė.

Ar visą parą dirbančių „Maxima“ parduotuvių atsisakyta visam laikui – neatskleidžiama. „Maximos“ atstovė tikina, kad atsižvelgiant į susiklosčiusią situaciją kažką prognozuoti sunku, o šiuo metu priimtas sprendimas aiškus – visą parą dirbančių parduotuvių nebus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų