„Gera kaina“ – ar tai priežastis neplanuotiems pirkiniams?

Išpardavimas net racionaliausiam pirkėjui gali susukti galvą. Pardavimo ekspertai puikiai žino, kaip priverti žmogų pirkti net tada, kai jam tikrai nieko nereikia: tinkamai išdėstytos prekės, ryškus jų ženklinimas, traukiantys kvapai, muzika.

Julija Žižė (nuotr. Organizatorių)

Didžiosios žiemos šventės ir metų pabaiga – sėkmingiausias laikotarpis prekybininkams. Pirkėjai skatinami skubėti apsipirkti iki švenčių. Dažnas net nespėjame susimąstyti, ar tikrai mums šių dovanų reikia, ir tiesiog pasiduodame masinei psichozei. Išpardavimas gali būti naudingas tik tuo atveju, jeigu žmogus visą sezoną nepirko naujų daiktų.

Tuomet tikrai verta įsigyti būtiniausių klasikinio dizaino drabužių, reikalingų namų apyvokos daiktų ar apipirkti sparčiai augančius vaikus. Tiesa, nepatariama pirkti madingų dalykų, kadangi greičiausiai kitą sezoną jie nebebus madingi ir greitai atsibos. 

Kaip atrodyti stilingai, kad įsigytas daiktas tarnautų ne vieną ir net ne du sezonus? Žinoma dizainerė Eglė Žiemytė įsitikinusi, kad greitoji mada tai ne tik nereikšmingas pinigų švaistymas, bet ir nesusimąstymas apie mus supantį pasaulį. Kokius drabužius pirkti ir į ką atkreipti dėmesį, kad mažiau vartotume, saugotume gamtą ir, žinoma, sutaupytume, – laidoje „Mano pinigai“ savo patarimais ir įžvalgomis dalinsis ne tik žinoma dizainerė, bet ir verslininkė Julija Žižė. 

Moteris nustebino savo atradimais apsiperkant dėvėtų drabužių parduotuvėse, ji tokioms parduotuvėms turi savo pavadinimą – „Kuistukai“. Pasak Julijos, „Kuistukuose“ galima atrasti stiliaus ikonos vertų derinių. 

Kaip sutikti šventes ne tuščiomis piniginėmis? Ką pirkti, ko vengti ir į ką atkreipti dėmesį, kad pusės algos ar kreditinės kortelės neišleistume menkaverčiams drabužiams, daiktams ir dovanoms? – į šiuos kausimus atsakys ir savo patarimais pasidalins SEB banko paslaugų privatiems klientams grupės vadovė Sigita Strockytė-Varnė.

Visa tai jau šį šeštadienį TV3 laidoje „Mano pinigai“, šeštadienį 11 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų