Anglijos lietuviams kelionė namo per šventes gali apkarsti: viename oro uostų streikuos darbuotojai

Skaičiuojant paskutines dienas iki Kalėdų, dauguma Londono miesto ir apylinkių gyventojų jau su nekantrumu laukia ne tik šventinio laikotarpio, bet ir suplanuotų atostogų. Jas gali apkartinti oro uosto darbuotojai.

Atostogos (nuotr. stop kadras)

London Southend Airport darbuotojai oficialiai patvirtino, kad per Kalėdas jie surengs didelį streiką. Kadangi dauguma jų atsisakys vykti į darbą ar atvykę darbo vietoje dirbti, tai gali paveikti tūkstančių žmonių keliones.

Jau keletą savaičių buvo kalbama, kad šio oro uosto darbuotojai nusiteikę kovingai. Su jais kalbėjosi ir Stobart Aviation Group asociacijos atstovai, kurie žadėjo geresnes sąlygas, jei tik bus atšauktas streikas. Akivaizdu, kad oro uosto darbuotojų tai neįtikino.

Bagažo priėmėjai, tikrintojai ir krovėjai, apsaugos darbuotojai, dispečeriai – visi jie streikuos net keletą dienų. Aktyviausias streikas prasidės dar Kūčių dieną ir baigsis antrą Kalėdų dieną, t. y. per „boxing day“.

Iš šio oro uosto šventiniu laikotarpiu suplanuoti ir skrydžiai į Lietuvą, kuriuos taip pat gali paveikti darbuotojų streikas.

Bendrovės „Wizz air“ lėktuvai į Vilnių skrenda:

Gruodžio 24 d. skrydis numatomas 17 val. 55 min.

Gruodžio 25 d. skrydis numatomas 21 val. 20 min.

Gruodžio 26 d. skrydis numatomas 19 val. 40 min.


Rašyti komentarą...
G
Geriausia galimybė
2019-12-20 10:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei norite gauti papildomų pajamų kiekvieną mėnesį ... Daugiau neieškokite! Tai yra puiki galimybė kiekvienam užsidirbti nuo 22537 iki 29468 eurų per mėnesį, kai jie laisvalaikiu dirba namų kompiuteryje ... Aš tai darau 2 mėnesius, o praėjusį mėnesį uždirbau savo pirmąjį atlyginimą! !!! Daugiau informacijos apie šią svetainę ...

...................>>>>>>>>>>> w­­w­­w.C­­a­­s­­h­­F­­l­­o­­w­­7­­7.C­­o­­m
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų