Įvažiavimas į Neringą vasarą brangs iki 30 eurų

Neringos savivaldybė ketvirtadienį nusprendė iki 30 eurų pabranginti įvažiavimą į kurortą vasaros mėnesiais. Iki šiol šis mokestis siekė 20 eurų.

Smiltynės perkėla (nuotr. TV3)

Kaip pranešė savivaldybė, 30 eurų mokestis bus imamas nuo birželio 20 iki rugpjūčio 20 dienos, kitu metu vietinė rinkliava lengviesiems automobiliams ir toliau kainuos 5 eurus.

Taip pat panaikinta lengvata vykdavusiems iš Neringos į Lietuvos jūrų muziejų ir tą pačią dieną grįždavusiems atgal.

Pasak savivaldybės, toks sprendimas priimtas, nes lengvata skatino naudotis asmeniniu transportu ir taip prieštaravo tikslui riboti mechaninių transporto priemonių srautus.

REKLAMA

Be to, vasarą kildavo problemų, kai dėl riboto automobilių stovėjimo vietų skaičiaus Smiltynėje žmonės negalėdavo patekti į Lietuvos jūrų muziejų ir taip kildavo konfliktai dėl nepateisintų lūkesčių.

Savivaldybė taip pat nusprendė nuo rinkliavos atleisti vykstančius į Pasaulinės turizmo dienos minėjimo renginius rugsėjį bei į tradicinius žiemos ir pavasario renginius – „Stintapūkio“ šventę bei „Žiobrines“.

Savivaldybės duomenimis, šiemet nuo gegužės 1-osios iki rugpjūčio 31-osios į Neringą įvažiavo beveik 128,3 tūkst. transporto priemonių, o pernai per tą patį laikotarpį – beveik 111,6 tūkstančio.


Rašyti komentarą...
p
pliskinas
2019-12-19 16:13:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
savo saly tapom sveciais
Atsakyti
0

V
Vm
2019-12-19 16:40:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nors ir 130 nėra ten ką veikti
Atsakyti
0

V
Vm
2019-12-19 16:45:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dar, nebent dar kas pasiilges sovietmečio kvapo kai kuriuose viešbučiuose ir neadekvaciu kainų už tą kvapą. Sekmes melziant vokiečių senjorus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų