Kaip nepravalgyti viso uždarbio?

Daugelis iš mūsų didžiąją savo mėnesinių pajamų dalį skiriame būtiniausioms išlaidoms, ypač maistui! Jei kas mėnesį suskaičiuotume kiek išleidžiame prekybos centruose pirkdami maisto produktus ar valgydami mieste, labai nustebtume, dažnu atveju, ji didesnė, nei buvome planavę. 

Vaida Kurpienė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Kodėl prisiperkame maisto, kurio nesuvalgome? Ką daryti, kad išlaidos maistui sumažėtų? Skirtingų profesijų specialistų nuomonės sutampa, - turėtume kruopščiai planuoti savo pirkinius ir susidaryti ne tik pirkinių sąrašą, bet ir patiekalų, kuriuos planuosime gaminti.

Tik taip, įdėję šiek tiek pastangų galėsime sutaupyti nemenką sumą, kurią galėsime išleisti savo pomėgiams ar laisvalaikiui. Mitybos specialistai čia įžvelgia nenuginčijamą naudą sveikatai, na o finansininkai – mūsų finansams.

„Pirkti prekes su nuolaidomis išties geras sprendimas, jei norime taupyti. Tačiau turėtume nepamesti dėl jų galvos ir atkreipti dėmesį į keletą dalykų“, – savo patarimais dalinsis žinoma dietologė, knygų autorė Vaida Kurpienė.

Patarimų negailės ir finansų ekspertai bei savo patirtimi sutikusi pasidalinti jauna trynukų mama, žinoma tinklaraštininkė Simona Lipnė, kuri vadovaujasi žinomu posakiu, jog reikia stengtis ne sutaupyti, o daugiau uždirbti!

Svarbiausi dalykai gyvenime būti sotiems ir sveikiems. Na, o tuomet iki pilnos laimės nedaug ir betrūksta. Todėl pradėti planuoti maistui išleidžiamas pajamas bus naudinga ir jūsų sveikatai ir piniginei. Apie viską,  šeštadienį laidoje „Mano pinigai“ 11 val. per TV3.


Rašyti komentarą...
n
nu
2019-12-17 13:22:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodėl čia autorė mano kad maisto prisiperka tiek kad reikia išmest,niekas dabar tiek neperka kad reikia išmest,perki kad tik vos vos užtektų ir tai išeina didesnė pusė algos ir nieko čia nesutaupysi,nebent pirksi vien bulves ir kopūstus ir miltus,bet ir vaikščiosi nuo tokio maisto kaip kiaulė
Atsakyti
0

O
Ona
2019-12-19 09:17:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reklaminės pasakėlės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų