Naujos įmonės Lietuvoje: nuo „Gėlių barono“ iki „Statybų drakono“

Lietuvoje naujų įmonių, įstaigų ar asociacijų steigėjai ir toliau nestokoja kūrybiškumo ir drąsos rinkdami bendrovių ar organizacijų pavadinimus. Vieni pavadinimai leidžia nuspėti įmonės veiklą, tačiau apsigauti nereikėtų, nes ne visuomet galime numanyti, kokią paslėptą mintį savo galvose turėjo steigėjai.

NT rinka (Fotobankas)

Tradiciškai šiemet daugiausiai steigiama naujų uždarųjų akcinių bendrovių ir mažųjų bendrijų, taip pat asociacijų ar viešųjų įstaigų. Būtent mažųjų bendrijų ir viešųjų įstaigų steigėjai pasižymi išradingumu ir stengiasi pasirinkti dėmesį atkreipiančius pavadinimus, skelbia Registrų centras nagrinėjęs naujų įmonių pavadinimus.

Pastaraisiais mėnesiais Lietuvoje pradėjo veikti tokios bendrovės kaip „Gėlių baronas“, „Citronė“, „10 000 voltų“ ir „Nuostabusis šuo“. Prie viešųjų įstaigų būrio prisijungė „Mažieji lazeriukai“, „Nepėsčias“, „Liaudies kontrolės komitetas“, „Poliarinių gėlių vaikai“ ir „Per pikti, kad pasidžiaugtų“.

Na, o išradingumu niekada nestokojantys ir dėmesį į save atkreipti siekiantys mažųjų bendrijų steigėjai savo bendrovėms šįkart suteikė šiuos pavadinimus: „Kepam, verdam, konsultuojam“, „Du rūkstantys šaukštai“, „Statybų drakonas“, „Pienburniai“, „Eni meni diki daki“, „Pašto balandis“, „Kreivas kvadratas“, „Pievų laivas“, „Idėjos medyje“ ir „Zosėtinkis“.

Naują juridinį asmenį elektroniniu būdu galima įregistruoti per vieną darbo dieną. Jei registravimui reikalingi dokumentai pateikiami fiziškai, tuomet per 3 darbo dienas. Viso per šiuos metus jau buvo įsteigta beveik 10 tūkst. naujų juridinių asmenų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų