Renginių vedėjas Žiogas aprodė savo namus: su žmona nuomonės išsiskyrė

Klaipėdoje gyvenantis renginių vedėjas Remigijus Žiogas padedamas dizainerių visai neseniai įsikėlė į skandinaviško tipo namą. Trijų vaikų tėvas laidai „5 žvaigždių būstas“ atskleidė, kas buvo sunkiausia įsirenginėjant savo namus ir kokių ginčų jam kilo netgi su savo žmona.

Žinomas vyras neslepia, kad namo įrengimas jam kainavo daug laiko ir nervų, o pats procesas užtruko ilgiau nei metu.

„Statybininkai yra geri pažadukai. Neveltui su terminais yra sakoma, kad laiką reikia dauginti iš trijų, pinigus iš dviejų ir tada turėsi galutinį rezultatą įsirengiant namus“, – teigė jis.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Renginių vedėjas Žiogas aprodė savo namus: su žmona išsiskyrė nuomonės

Praktiškumą vertinantis renginių vedėjas kompromisų turėjo rasti ir su savo žmona, kuri name pageidavo vietoje vieno vonios kambario turėti dvejus. 

„Sakiau, kad vietoje 14 kvadratų vonios kambario darome kambarį, nes užteks vonios ir dušo. Žinojome, kad gims mergaitė, tai šeimoje bus trys moterys ir joms reikės tokios erdvės. Šiek tiek išsiskyrė nuomonės, bet supratau, kad kyla audra. Įrengėme tokią, kad moteriai nebūtų gėda, kad jaustųsi karaliene namuose ir kad tikrai jaustų, kad čia yra jos erdvė ir ten jau nepataupėme“, – su šypsena veide prisiminęs ginčus pasakoja R. Žiogas.

Visą reportažą žiūrėkite:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų