Rugsėjį pažėrė dosnių algų: išmokėjo penkiaženkles sumas

Praėjusį mėnesį dešimt įmonių savo darbuotojams išmokėjo darbo užmokestį, kuris viršijo 10 tūkst. eurų, rodo „Sodros“ duomenys. Dešimtuke galima rasti ne tik informacinių technologijų ar medicinos įmonių, bet ir žemės ūkio bendrovę.

Eurai (nuotr. Fotodiena.lt)

Pagal išmokėto darbo užmokesčio vidurkį rugsėjį pirmavo „Microsoft Lietuva“. Savo darbuotojams bendrovė mokėjo vidutinę 18,6 tūkst. eurų algą neatskaičius mokesčių.

Vilniaus akcijų biržoje kotiruojama žemės ūkio bendrovė „Linas Agro“ tarp didžiausius atlyginimus mokėjusių įmonių praėjusį mėnesį buvo antra. Jos darbuotojai vidutiniškai uždirbo 16,7 tūkst. eurų.

Transporto priemonių žalų vertinimo įmonės „Audatex“ rugsėjį mokėtų atlyginimų vidurkis siekė 12,6 tūkst. eurų.

Pasaulinės medicinos įrangos ir paslaugų kompanijos „Medtronic“ antrinė bendrovė Lietuvoje savo darbuotojams išmokėjo vidutiniškai 11,6 tūkst. eurų, o mokėjimų tarpininkavimo įmonė „Paystra“ – 11,3 tūkst. eurų.

Likusios penkios dešimtuko įmonės darbuotojams mokėjo daugiau nei 10 tūkst. eurų.

Tai ne tik nuolatinės dešimtuko bendrovės „Schage Real Estate“, „Inter Rao Lietuva“, „Barclays Group Operations“ ar „Energogrupė“, bet taip pat „Rail Baltica“ geležinkelio projektą valdančios latviškos įmonės „Rb Rail AS“ atstovybė Lietuvoje.

REKLAMA

Be darbo užmokesčio vidurkio, „Sodra“ taip pat skelbia jo medianą, kurios dydis reiškia, kad lygiai pusė įmonės darbuotojų uždirba daugiau, o kita pusė – mažiau.

Pagal medianą rugsėjo mėnesį pirmavo informacinių technologijų bendrovė „Uber Lithuania Software and Development“. Jos atlyginimų mediana buvo 7,3 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

Farmacijos įmonės „AbbVie“ algų mediana buvo 5,8 tūkst. eurų, o alkoholinių gėrimų rinkodaros ir platinimo kompanija „Prike Lietuva“ – 5,7 tūkst. eurų.

Šiuo metu Lietuvoje minimali mėnesinė alga yra 555 eurai neatskaičius mokesčių. Nuo kitų metų ji bus didinama iki 607 eurų.

Statistikos departamento duomenimis, antrąjį šių metų ketvirtį vidutinis darbo užmokestis siekė 1289 eurų neatskaičius mokesčių.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2019-10-25 10:39:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
NesuprNtama is kur tokios alggos tokios nesu macius mano alga 360 eru
Atsakyti
-1

E
Elena.
2019-10-25 10:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jo ,o as gaunu pensijos 220 eur per 1 men, ir taip Skvernelio deka. Kai kas maudosi piniguose ,o kai kam ,,spyga taukuota'', jei kojos butu tvirtesnes eiciau uzsidirbti papildomai.
Atsakyti
-2

N
Nu
2019-10-25 10:49:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašykit kas gauna mažiausias, bus daugiau ką paskaityt
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų